Bal+Limon+Karabiber

Konusu 'Genel Sağlık Bilgileri' forumundadır ve cadoloz_x tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : cadoloz_x
  1. cadoloz_x

cadoloz_x Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    inanılmaz derecede oksuruyodum ve sureklı antıbıotık ıctıgım ıcın ınat ettım bu sefer almıcam dıye bı arkadasım bana 1 yemek kasıgı bala bıraz lımon sıkmamı bırde karabıber atmamı soledı aksam yaptım yedım ve gece hıc oksurmedım sabah kaltıgımda bıraz oksuuryordum ama cok azalmıstı bı kac gun denıcem sızde deneyın ınanılmaz ıse yarıyor:teytey:

2. 9 Mart 2010
  3. lulu55

lulu55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende yaptım çok işe yaradı kaynanam kaynamış suya pekmez karabiberle karıştırdı içtim oda çok işe yaradı benim öksürüğüm kuru öksürüktü boğazım kaşınıyordu ve gıcık yapıyordu çıkmıyordu onları içinde öksürüğüm kesildi ve iki gün sonra gıcıklar çıkmaya başladı şimdi çok rahatım doktora gittim şurup içtim iki çeşit şurup içtim ama nafile geçmedi kocakarı ilaçları bazen işe yarıyor valla

4. 9 Mart 2010
  5. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK BAYRAK Pro Üye

Beğenileri:
    3.736
    Ödül Puanları:
    113
    Bu yöntem öksürüğe iyi geliyor amaç zaten boğazı mikroplardan temizlemek yazın bile yapmak lazım aslında .

6. 12 Mart 2010
  7. cadoloz_x

cadoloz_x Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ılacları almamakta dırenıyorum bıtkısel ve koca karı ılaclarıyla cozmeye calısıyorum cok buyuk bı sorun cıkmazsa tabı :))benım gıbı 2 3 ayda bı bademcıklerı sısen bırının ilacla bı tarafımı ıyılestırırken karacıgere yukleme yapıyorum

8. 16 Mart 2010
  9. denizzelda

denizzelda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oyyy,,benim karabibere alerjim var ama baska tarif yok mu acaba:1shok:
    1 metre uzağımda bile sıkınca kötüleşiyorum