Balayı Hakkında Yardım :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevgili tarafından 11 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : sevgili
  1. sevgili

sevgili 20.06.2010 / Yeni HaYaT Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Balayı için bizim iznimiz fazla yok, o yüzden bursaya yakın bi yerlere gitmemiz gerek. Denizi falanda pek fazla sevmediğimizden dolayı kocaelide karaaslan tesisleri var, ormanın içinde ahşap bungalov evler falan. orayı bulduk, bi arkadaşımız tavsiye etti. eğer bi aksilik olmazsa oraya gitmeyi planlıyoruz.

Ama burdan da orayı bilen yada duayanlar hakkında fikir almak istiyorum, sizce nasıl bir yer? Yada sizin bana tavsiye edebileceğiniz Bursa'ya yakın yerler varmı?

Bu arada düğünüm 4 Temmuz, çokta bişi kalmadı :KK43:

2. 11 Mayıs 2010
  3. sophronie

sophronie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    123
    tatil yeri araştırmanızı bir derdim var topiğinde yapmanız çok akıllıca olmuş tebrik ederim. umarım ilk geceniz hakkındaki sorunlarınızı burada paylaşmazsınız.

4. 11 Mayıs 2010
  5. sevgili

sevgili 20.06.2010 / Yeni HaYaT Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok ince düşüncelisin arkadaşım. ama senin yerinde ben olsaydım eğer böyle bişi yazacağıma bi fikrim yoksa susmayı tercih ederdim yerimseniben

eğer dikkat edersen açabileceğim bi çok yerde bu konum var, sadece burayı da takip edenler daha çok olduğu için, burdaki arkadaşlarımın da fikirlerini almak istedim.

6. 11 Mayıs 2010
  7. Umutlu30

Umutlu30 vazgeçilmezimmm Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    canım dedğin yeri bilmiyorum ama avşa sanırım yakın bursaya ben gitmiştim küçük ama güzel bir yer internettende araştır istersen yada marmara adası orsıda çok sakindir avşa biraz hreketldir

8. 11 Mayıs 2010
  9. Tupenga

Tupenga Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    balikesir de cok yakin bursaya yani balayi icin bence süper kafa dinlemek icin de öyle ben balikesirliyimde aslen övmek gibi olmasin ama muhtesem cennet gibi sengözlerimebaksanab

10. 11 Mayıs 2010
  11. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.