balayı ıcın bera alanyaya gıden oldumu?

Konusu 'Balayı' forumundadır ve selinayca88 tarafından 26 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : selinayca88
  1. selinayca88

selinayca88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ekım ayında dugunumuz balayı ıcın arayıs ıcıne dustuk club famılıa,burç ve bera otel dusunuyoruz lutfen bana fıkır verın.....

2. 26 Temmuz 2010
  3. ecemgulden

ecemgulden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım kapalısın galiba? burç otele gitmiştik biz annem malüm kapalı bayan havuzuna girebiliiyo kapalı olduğu için. çok fazla sinek var konum itibariyle hiç uyumadık 1 hafta parası ödedik 3. gün kaçtık. ayrıca bu otellerin tamamı haremlik selamlık eşinle çıkacağın ilk taitlde ayrı ayrı eğlenmen gerekick ki çokta zevkli olmayacaktır. caprice otel, şahin otel bunlarada gittim kapalı otelelri dediğim gibi annem için ama şortla gezen bayana bile öcü gibi bakıyolar. bide ben bikini üzerine plaj elbisesiyle gezdim diye uyarmışlardı caprice de.

4. 26 Temmuz 2010
  5. selinayca88

selinayca88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım ben acıgım kapalı degılım nısanlım bıraz tıtızlenıyor ona gore bu oteller guvenılır ılk tatılımız olacagı ıcın acıkcası acemılıgımızde var otel kulturumuz ıkımızınde yok ne yapacagımızı sasırmayalım dıye bu tarz bı secım yapıyoruz ızmır ozellıkle ıstıyor orda okumus yabancı bır ortam degıl ılk tatılımız bıldıgım bır ortamda olsun dıyor ay cok zormus yıgenımde ascı cesmede calısıyor bu sene cok fazla yılan varmıs ondanda cok korktum hayırlısı....

6. 3 Ağustos 2010
  7. sukut

sukut oğlum olsun istiyorum İNŞ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    mesela bende çok kıskancımm
    eşimin etrafında bikinili kızlar gezince rahatsız olurum
    nişanlımda sliple herşeyi meydanda olan erkeklerin olduğu yerde benim olmamı istemez
    şahin in paradise plajı çok büyükmüş up uzun bi plajı varmış tatilde giy bikinini tenha yerlerde eşinle dilediğince yüz eğlen
    canım bende konu açmıştım görmüşsündür
    familia ve ya şahine gideceğiz biz