Balayı Konusunda Tavsiyelerinizi İstiyorum.

Konusu 'Balayı' forumundadır ve hayat83 tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

16 Şubat 2010
    Konu Sahibi : hayat83
  1. hayat83

hayat83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar.
    yaza evlenicem inş.nişanlımda bende deniz kenarında bi yerde vakit geçirmek istemiyoruz.acaba alternatif olarak ne düşünebiliriz. Acaba turamı çıksak dedik.Ama sonra vazgeçtik.şimdiden yer ayarlayalım diye düşündük.Hiç bir fikrim yok..yardımlarınızı,tavsiyelerinizi,tecrübelerinizi bekliyorum:)

2. 16 Şubat 2010
  3. infanta

infanta sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben kesinlikle deniz havuz önermiyorum
    vucudundaki değişiklikden dolayı mikrop kapma riski on kat artar
    yaz sezonu çok yere gitme imkanın var
    ben sonbahar oldugu için abanta gitmişdim

4. 16 Şubat 2010
  5. acil demişsiniz ama aciliyet göremedim ben. bide aynı konuyu başka bi topiktede açmışsınız...
    neyse fethiye ölüdenize gidin orası hem doğallığı hem güzel denizi hemde uygun fiyatıyla size uyar..

6. 17 Şubat 2010
  7. hayat83

hayat83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saolun cevaplarınız için.
    nişanlım şimdiden ayarlayalım diyor sonra yer buluruz bulamayız..ve diğer topikte açmamın sebebi önce göremedim orada oyle bi başlık olduğunu sonrada görünce asıl oraya yazmam gerektiğini düşündüm.
    anladınız dimi?

8. 17 Şubat 2010
  9. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    balayımı one yaaaaaa benı kımse balayına goturmedı boshayallersmile

10. 19 Şubat 2010
  11. arch2401

arch2401 Nefes & Aden cennette bekleyen yavrularım Üye

Beğenildi:
    926
    Ödül Puanları:
    113
    sana bir kaç önerim olacak
    1) eğer arabanız varsa gezmeyi seviyorsanız( istanbuldan)
    seyahatınızın rotası-tekirdağ-kumbağ-gelibolu şehitlik- gökçeada- gelibolu - çanakkale- truva - izmir-efes-bodrum- fethiye yapıp oradan istanbula direk dönebilirsiniz gerçekten çok güzel bir gezi oluyor.
    2) çok sıcak olmasın diyorsanız kesinlikle safranbolu ve peribacaları taraflarına gidebilirsiniz.
    3) olimpos taraflarında bolca antik kent var oralarda da güzel zaman geçirebilirsiniz
    4) urfa ve gaziantep taraflarında da bolca tarihi anadolu kültürüne ait kent var
    5) bir seçenek oylat tarafları olur ama düğün yazınsa kaplıca biraz zorlayabilir.
    6) güzel bir karadeniz turuda yapabilirsiniz
    söyle bir baktım da vatanımda ne çok gezecek güzel yer varmış turkbayragi

12. 21 Şubat 2010
  13. pise

pise Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    deniz kenarında özellikle yabancıların olduğu yerlerde görüntü kirliliği olabiliyor ben Allahtan mayısta evleneceğim sezond aha tam hareketli olmayacak ve daha sakin biryer tercih edeceğiz yaz iznimizi de ramazandan sonra kullanıp sezonun bitmesine yakın denizin keyfini çıkaracağız inşallah. ben uzungöl abant ağva belki anısı olduğundan bozcaada cunda falan düşünüyorum. odanın temiz ve konforlu olması çevrede de gezip görecek yerler olması yetecek ikimiz de otele tıkılıp havuz ve denizbaşında vakit geçirmek istemiyoruz.

14. 23 Şubat 2010
  15. dreamlife

dreamlife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bizde çanakaleden yola cıkıp geze geze gitmek istiyoruz kısmet olursa bodrumda 5 gün kalıp bursa üzerinden geri döneceğiz inşallah daha önce ailemle gitmiştim bu şekilde zevkli ve değişik oluyor sıkılmaddan geziyorsun