Baldinini - Prenses ayakkabıları Türkiye'de

Konusu 'Markalar&Mağazalar ve Koleksiyonları' forumundadır ve didosh tarafından 19 Aralık 2007 başlatılmıştır.

19 Aralık 2007
    Konu Sahibi : didosh
  1. didosh

didosh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Lady Diana'ın hayattayken olmazsa olmaz dediği, Belçika prensesi Astride, İsveç Prensesi Viktoria ve İspanya prensesi Letizia'nın özellikle tercih ettiği ünlü İtalyan ayakkabı markası Baldinini artık Türkiye’de.

Baldinini, yılbaşına özel şık koleksiyonu ve çarpıcı tasarımları ile sizi yılbaşına hazırlıyor. Dore, lame, siyah ve kırmızıların taşlar ve işlemelerle süslendiği, pullu, payetli küçük el çantaları ile detayların tamamlandığı bu çok özel koleksiyon ile yılbaşı gecesinde tüm gözler üzerinizde olacak, Baldinini farkı ile özel olmanın keyfini yaşayacaksınız.

Türkiye'de ilk mağazasını 24 Aralık'ta Nişantaşı City'ste açacak Baldinini, Claudia Schiffer, Elizabeth Taylor, Demi Moore, Whitney Houston gibi dünyaca ünlü isimlerin de vazgeçilmezleri arasında.

2. 20 Aralık 2007
  3. pinark1

pinark1 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayakkabi ve cantada en begendigim markalardan biri. ozel taki tasarimlarida var. ben bu turkiyede ikinci magazasi diye biliyorum. antalyada baldinini magazasi var.

4. 24 Aralık 2007
  5. EU1

EU1 Guest

tatlicadiarzujeyyarçok beğendim.ben internetten açık artırmada kazandım,yollarını gözlüyorum ayağıma gelcek:Roflol: benimkiler daha güzel hehesengözlerimebaksanaba.s

6. 6 Mayıs 2008
  7. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ee
    hayliyle fiyatları uçuktur
    gerçi ben ayakkabıda kalite ve görünüşü için fiyatı tek geçerim ama yinede belli olmaz
    jeyyar