baldır (alt bacak) inceltme

Konusu 'Bacak Bakımı' forumundadır ve safile tarafından 26 Ekim 2010 başlatılmıştır.

26 Ekim 2010
    Konu Sahibi : safile
  1. safile

safile Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bacakların dizden aşağı kısmını (yani baldırları) inceltme mümkün müdür acaba? üst kısmının (dizden yukarıda, kalçalara kadar olan kısmın) inceltilebileceğini biliyoruz artık. ama ben bacaklarımın alt kısmını inceltmek istiyorum. bu konuda önerisi olan var mı? ne tür egzersizler yapmalıyım...ya da baldır kısmında hiç yağ olmadığı, o kısmın sadece kemik ve kastan oluştuğu, böylece o kısmın yapısal olduğu ve değiştirilemeyeceği iaddiaları doğru mudur?

bilen varsa paylaşırsa sevinirim...

2. 14 Kasım 2010
  3. okyanus1881

okyanus1881 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım inceltmek istediğin yer kas. oraya her türlü şey denedim ama olmuyo kendimi bildim bileli orası öyle. ama zayıflarsan bacaklar öyle kalmaz incelir tabiki. fakat benim kuzenim 90 60 90 ama bacak kasları çok iğrenc bi ordan veremedi . insana göre değişiyo tabi.

4. 14 Kasım 2010
  5. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de üst kısmı inceltmek istiyorum bana da el atın :)

6. 14 Kasım 2010
  7. sese

sese Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir başlık olmuş bu..bende sorumu burdan sorayım o zaman..alt tarafları bende inceltmek istiyorum ama mümkün değil gibi gözüküyor..peki sıkı ya da daha kaslı olması için birşey yapabilir miyim,benim alt taraf çok gevşek..ya kas ya kemik demişsiniz ya benimki sadece yağ galiba:26:

Son düzenleme: 14 Kasım 2010
  8. 15 Kasım 2010
  9. okyanus1881

okyanus1881 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Araştırın netten bence . Oturmaktan oluyo onlar ya :s insan istese burnundan bile verir :d

10. 2 Aralık 2010
  11. pnremr

pnremr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen katılıyorum. 48kgyum ölçülerim 89-60-90 ve sporla ilgileniyorum. Ama ne yaparsam yapayım alt bacağımdaki o kaslı baldır kısmı erimiyor. Ancak yazın zayıfladıgımda bıraz bacaklardanda gıttıgı için daha zayıf gozukuyor. Yanı 46kg falan oldugumda:D:D

12. 8 Aralık 2010
  13. everest

everest YILLAR GEÇİYORRR.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb. benimde baldırlarla sorunum var şimdi bazı hareketler yapıyorum inş faydası, olur incelme olursa yazarım

14. 13 Aralık 2010
  15. independent

independent O la la ! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama çok saçma :S ben şu an 72 kiloyum kilomun çoğuda bacaklarımda... ben 58 kiloya düşersem alt bacaktan hiç mi yağ gitmez yani? :S bi yerde ip atlamak inceltir diye duymuştum ama uygulayamadım tabi düzenli ip atlama olayını :KK43:

16. 20 Ocak 2011
  17. kitie

kitie Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de baldırlarım kalın sanki yaa :KK43:( en kalın yerden 35 cm çıkıyor.. sizin kaç cm ?

18. 25 Ocak 2011
  19. sessiz86

sessiz86 10.10.2010 evlendik :) Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bir sitedeki uzman yorumu

Bacak arkaları için: Bir ağaca (duvar da olabilir) yüzünüzü dönün ve ellerinizi gövdesine yaslayın. Bir bacağınızı öne doğru bükün diğerini gergin tutun. Topuğunuzu yerde tutarak ağacı hareket ettirmek istiyormuşsunuz gibi itin. 30 saniye boyunca bu pozisyonu koruyun. Daha sonra aynı hareketi diğer bacak için uygulayın. Gövdenizi yumuşak hareketlerle dizinize doğru eğin ve nefesinizi düzenli ve yavaş almayı ihmal etmeyin. Pozisyonunuzu 30 saniye koruyun ve bacağınız değiştirerek devam edin.