Baldır inceltici Kremler!!!

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve seyhan04 tarafından 12 Nisan 2008 başlatılmıştır.

12 Nisan 2008
    Konu Sahibi : seyhan04
  1. seyhan04

seyhan04 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    İnceltici kremler kadında işe yarıyormuş!

Fransa'da yapılan, İngiltere basınında da geniş yer bulan bir araştırmanın sonucu bu. Geçtiğimiz ay Sanayi Bakanı Ali Coşkun'un gündeme getirdiği bir gazete ilanı sonrası başlayan "Zayıflama kremleri işe yarıyor mu?" tartışmalarına da ışık tuttu. Araştırma, Fransa'daki tüketiciler derneği birliği tarafından yaptırıldı. Kimileri tarafından mucize olarak adlandırılan zayıflama kremlerinin selülitleri azalttığı ve uygulanan baldır bölgesini incelttiği belirlendi. Tüketici derneğinin araştırmasına göre piyasada bulunan en iyi 10 zayıflatma kremi, kadınların baldır bölgelerinde 2 haftada 2 santimetrelik bir incelme sağladı.

İKİ HAFTA SÜRDÜ
    Dernek araştırmacıları ve sağlık görevlileri, söz konusu kremleri farklı gruplara ayırdıkları toplam 200 kadın üzerinde denedi. Kadınların bir grubuna da hiçbir etkisi olmayan "placebo" (sahte) kremler kullandırıldı. 10'arlı gruplar halinde denemeye katılan kadınlara 10 markaya ait farklı kremler iki hafta boyunca uygulandı. Kadınlardan, kremlerini günde iki kez sadece bir bacaklarına uygulamaları istendi. İki hafta sonunda yapılan ölçümlerde ise 2 santimetre ve kimilerinde biraz daha fazla incelme olduğu görüldü.

KADINLAR MEMNUN
    Araştırma sonuçlarının açıklanmasından bu yana ülke genelindeki eczanelerin söz konusu inceltici kremlerden almak isteyen kadınların akınına uğradığı belirtiliyor. İlk olarak 1992'de Fransa piyasasına giren inceltici kremlerin ülkede bugün yılda 80 milyon dolarlık bir pazar haline geldiği belirtilirken satışların da her yıl yüzde 10 arttığı ifade ediliyor. Araştırmaya, Fransa'nın en çok satan saygın tüketici dergisi "60 Million de Consommateurs" de katıldı. Derginin editörü Marie-Jeanne Husset şunları söyledi: Kremleri biz de daha önce 3 kez denemeye tabi tutmuştuk. İncelme konusunda Tayland masajından daha etkili olmadıklarını görmüştük. Fakat bu kez testlerimiz tam da kadınların duymak isteyeceği gibi bir sonuç sağladı. İnsanlar bu kez onay verdiğimizi öğrenince çok şaşırdı... Üretici firmaların, inceltici kremlerin içine farklı bir "sihirli formül" ekleyip eklemediğini bilmediğini belirten editör Husset, "Laboravutarlarda içeriklerini test etmedik. Bu kremler ilaç sınıfında sayılmadığı için içerikleri de belirtilmiyor" dedi. Ancak araştırmalarının sonuçlarından üretici firmaların rahatsız olabileceğini, çünkü kremlerin ilaç sınıfına alınmasını isteyenlerin tartışmaları yeniden başlatabileceğini söyledi. Fransa'da yapılan bu olay araştırmada denenen 10 kremin adı ve üretici firması ise şöyle:
    Clarins, Body Lift Contour Control;
    L'Oreal, PerfectSlim;
    Elancyl Chrono- Actif;
    Christian Dior, Bikini Anti Cellulite;
    Lineance Heat Slimming;
    Biotherm, Celluli-Choc;
    Vichy, D-Stock Gel cream;
    Lierac, Body Lift 10;
    Yves Rocher, Spa Energie vegetal minceur;
    Oenobiol, Lipo Reduction Gel.

kızlar bunlardan kullanan var mıııııııı???çok acilllsenağlama

2. 12 Nisan 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canim bende vichy kullanmaya yeni basladim
    arkadas simdi bana verdi sayfanizin linkini acaba gercekten dogru mu ki :uhm:
    umarim dogrudur ya bende yeni basladim kullanmaya haberdar ederim

4. 28 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

paylasim alanlari var bazi ürünlerin forumdan bak istersen tatlim yerimseniben

6. 16 Haziran 2008
  7. ateist78

ateist78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    clarins lift fermete vücut sikilastirici krem kullaniyorum, Almanya'da 46 Euro'ya aliyorum, 2 haftada bitiyor, karin ve basen bölgesine sabah aksam sürüyorum, hem cildi de yumusacik yapiyor hem de gözle görülür incelme sagliyor, memnunum. tabi sadece kremle olmaz bu isler, kremleri daha cok kilo verirken cilt sarkmalarini önleyici olarak görmek lazim, spor yapin arkadaslar, fitness salonuna yazilin, olmadi hergün 1 saat yürüyüs yapin, tek basina yürüyüsün bile inanilmaz faydasi var. kalin saglicakla...

8. 17 Haziran 2008
  9. rockerx

rockerx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen ole ben gecen yıl 57 58 kıloydum sımdı 49 a dustum ama krem kullanmadım
    sımdı cok salaklık yaptım dıe kendı kendımı yıorum mutlaka krem kullanılması sart.
    sarkma oluo.bende kullanmaya baslıcam reklamlarda gordum bıtane arastırıp onu alıcam.

10. 17 Haziran 2008
  11. rockerx

rockerx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen ole ben gecen yıl 57 58 kıloydum sımdı 49 a dustum ama krem kullanmadım
    cok salaklık yaptım dıe kendı kendımı yıorum mutlaka krem kullanılması sart.
    sarkma oluo.bende kullanmaya baslıcam reklamlarda gordum bıtane arastırıp onu alıcam.

12. 4 Temmuz 2008
  13. ayca88

ayca88 Guest

ben dior bikini kulandım 2kutu hiçbir işe yaramadı paranız boşa gider tavsiye etmiyorum kızlar

14. 5 Temmuz 2008
  15. deesse_tr

deesse_tr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benım de kuzenım kullandı bu kremlerden ama faydasını göremedı maalesef

16. 6 Ekim 2009
  17. missixty

missixty bi alışverişkolikk.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben clarins body lift contour control kullandım.incelttiği doğru fakat sürekli kullanım gerektiriyor.bırakınca kısa bi süre sora eski haline dönüyo.pahalıda olduğu içn devam etmedim

18. 22 Mart 2010
  19. ERDA

ERDA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ArkadaŞlar merhaba...

X-tra jel kullanan varmı acaba...bu jel hakkında nette Çok yorum okudum ama gerÇeklık payı varmı dıye dÜŞÜnÜyorum.kullanan varsa gÖrÜŞ bıldırırse Çok memnun olacaĞım...acıl ıncelmeye ıhtıyacım var yaa:KK43:((