Balea cilt ve saç bakım ürünleri

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve rosenoire tarafından 8 Kasım 2010 başlatılmıştır.

8 Kasım 2010
    Konu Sahibi : rosenoire
  1. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar BALEA cilt ve saç bakım ürünlerini tanıyan ve kullanan var mı ?Bu marka ürünü ben yurt dışında tanıdım .Yıllardır pahalı markaları kullanan biri olarak ,bu markanın ucuzluğu ve kalitesi konusunda şaşırdım.İnanılmaz çeşitte cilt ve saç bakım ürünleri mevcut.Fiyatları inanılmaz ucuz komik rakamlar.Kullandığım her pahalı ürün cildimde allerji yaparken bu ürün asla yapmadı.Boyun dekolte serumları ,cilt serumları ne ararsanız mevcut.Bu sene ilk kez saç bakım ürünlerini şampuan serum krem vs.... denedim muhteşemler.Tek sıkıntı bu ürünler internette ve Türkiyede yok.Ben bulamadım.Bu markanın satış yerleri varsa biliyorsanız bana yazar mısınız kızlar.

Son düzenleme: 8 Kasım 2010
  2. 8 Kasım 2010
  3. turkiye

turkiye Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim bu almanyanin ürünü bildigim kadaryila burada DM marketinde satiliyor.schauma sampuani satiliyor ama balea nin satildigini düsünümyorum sadece tek bir marketin ürünü oldugu icin ama adini verdigim sampuan gibiler heryerde satiliyor.kargoyla yolliyim dicemde isterseniz istediginizi ürünün fotunu yada adini bir söyleyin.

4. 8 Kasım 2010
  5. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Canım teşekkür ederim .Doğrudur D&M marketlerde satılıyor.Ben Türkiyede satış yeri arıyorum ve ya burada bir internet sitesi olabilir.Neredeyse btün avrupada bu marketler var.Bizde bu marka bilinmediği için tanınmıyor.Ama dediğim gibi ben çeşitlerin bolluğuna ve fiyatlarına şaşrdım.Herhade burada olsa fiyatlar bu kadar ucuz olmaz.Canım teklifine teşekkür ederim.Ben Avrupaya gittiğimde zaten alacağım ama esas istedğim Türkiyede satılıp satılmadığı.Sevgiler.

6. 8 Kasım 2010
  7. turkiye

turkiye Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    satilacagini düsünmüyorum cünkü o marka burdaki baska bir markette asla satilmaz a.a dur türkiyede isatnbulda var diye duymustum .sanirsam avruaya gelmisligin var bilirsin H&M magazasini vs ist de var onlar varsa oda var kardesim cünkü görüdügünü söylüyor belki vardir

8. 30 Eylül 2012
  9. ebeveyn

ebeveyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    26
    h&M MAĞZASINDA YOKDUR BALEA ŞAMPUANI VEYA ÜRÜNLERİ AMA TABİKİ NEREDEN BULABİLİRSİNİZ SÖYLEYEBİLİRİM TR DE

10. 11 Ekim 2012
  11. seherrrvakti

seherrrvakti olacak biliyorummmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    48
    kizlar balea ürünlerini bende cok sIk kullandim,almanyada yasadigim zaman. deodarantlari cok komik fiyata satiliyor mesela cok güzel :)
    ürünlerinde silikon olmamasi cok güzel. dm marketinkendi markasi oldugu icin o kadar ucuz. baska hic biyerde yok. keske yurtdisina acilsa...bomba etkisi yaratir valla :)) sadece makyaj ürünlerinde sknti var cesit yok.

12. 24 Ocak 2015
  13. yldzbkrc

yldzbkrc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    48
    arkadaşlar merhaba ,
    bende balea ürünlerini çok beğenerek kullanıyorum. ve türkiye de bulmamaktan çok şikayetçiyim.
    uzun zamandır internet üzerinden satış yaparak ek bir iş yapmayı düşünüyordum. kendimde muzdarip olduğumdan dolayı balea ürünlerini türkiye de sipariş üzerine internetten satış yapmaya karar verdim. eğer bundan sonra siparişleriniz olursa yardımcı olabilirim...

14. 25 Ocak 2015
  15. Seymaflz

Seymaflz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Balea vasaline almam gerekiyor ancak Türkiye'de yok konuşulduğu üzere, 5-6 tane alacağım. Yardımcı olursanız sevinirim