Balık baştan mı kokar bayanlar ?Yardım edin

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 25 Kasım 2008 başlatılmıştır.

25 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

merhaba arkadaşlar bu siteyi yeni keşfettim çok beğendim.3 senelik ciddi güzel giden bi ilişkim var. Erkek arkadşım çok uyumlu sakin benide çok seviyo ancak sorun annesi benim annesiyle hiç bir sorunum yokken erkek arkadaşım annemi aramıyosun sormuyosun gibi konulara girmeye başladı.kaldıkı ben annesini ararım arada ciddi bişeyler olmadığı için (nişan söz gibi) devamlı aramayı uygun görmüyorum.Bide ben iki kez aradıysam üçüncüsünde annesinden beklıyorum . 3senedir tanıyorum kendisini ama daha bikere olsun beni aramış deıl. Doğum günü olsun ararım ,hasta olsun ararım , halini hatırını sormak için ararım ama buna rağmen bi karşılık göremıyorum.Bunu erkek arkadaşıma uygun bir dille anlattığım zaman ise sen küçüksn arasan nolur dio.Ne yapıcam bu durumda bilemiyorum bana yardımcı olun lütfen.

2. 25 Kasım 2008
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    valla ben böyle arada bi resmiyet yokken erkegin ailesiyle yüz göz olmayı doğru bulmuyorum
    aramamı sormamı isteyen adam gelir Allah'ın emriyle ister sonra "ara" demesine gerek kalmaz ararız elbet sengözlerimebaksanab

4. 25 Kasım 2008
  5. shakrakistan

shakrakistan Guest

canım kaç yaşındasın? çokmu düşkün annesine? annesi dominant bi tip mi? asık suratlımı sana karşı?

6. 25 Kasım 2008
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    aman dıyım annecı tıpler evlerden ırak daha sımdıden annemı nıye aramıyorsun trıplerı cooook yanlıs.

8. 25 Kasım 2008
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bence sizin arada bi resmiyet olmadan aramanız gerekmediği gibi, sevgilinizin annesinin sizi aramasına da hiç mi hiç gerek yok zaten. ilerde bol bol araşıcaksınız mecburen. şimdiden bu kadar yakın olmaya gerek yok gibi.

10. 25 Kasım 2008
  11. nerissa

nerissa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla bende gurbaacıma katılıyorum.yüz verince sürekli arayıp sorunca devamlı aramanı sormanı isterler.bi gün aramayıncada aramadı olursun...

12. 25 Kasım 2008
  13. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence de ortada söz nişan tarzı birşey yokken fazla içli dışlı olmak iyi değil. şahsen bnm başıma böle bir olay gelse nasıl tanışcam onu bile bilmiyorum. yapamam yani annesi babası onlarla tanışmak kesin kesin onların içine griyorsun demek. he gelir ister ya da aileler tanışır önce ondan sonra aramak tabi görevim olur ama o kadar sık aramam bana bırakmasını isterim fazla içli dışlı olmak iyi değil.
    ama seninde ailen biliyorsa bazı şeyler kesin yoluna girdiyse o zman bişey diemem....

14. 25 Kasım 2008
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.528
    Ödül Puanları:
    363
    Valla siz bilirsiniz arkadaşım ama ben olsam hiç aramam ki siz yine aradabir de olsa arıyormuşsunuz..
    Bugün haftada 3 defa ara diyen,yarın hergün bir arayıver der..
    İnsanlar neden bu zorlamalara girer ki anlamam.. İçinden gelmedikten sonra aramanın ne kıymeti var ki?:nazar:

16. 25 Kasım 2008
  17. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bizimde 2 seneyi geçti ailesini tanırım görüşmüşlüğümüz var ama hala resmiyim onlara kalsalar hani anne desem yadırgamazlar hoşlarına gider ama bana göre ters söz nişan olmadan ne samimi olurum ne de anne derim hala sizli bizli konuşuyorum....
    bende özel günlerde ararım hasta olsa ararım ama onun dışında napıyosunuz diye aramam açıkcası
    ama benimde sinirime dokunuyo bazen o hiç aramadı beni ne özel günümde ne de başka birşeyde....
    ama erkek arkadaşım hiç aramıyosun annemi ara falan demedi demesinde o istedi diye istemediğim birşeyi yapmam...
    benim erkek arkadaşımda ailesine düşkün annesine desem daha doğru olur birde yengeç burcu .....
    ama düşünüyorum doğum gününde aramıyabilirim insan karşı taraftanda bekliyor :nazar:

18. 25 Kasım 2008
  19. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bence de arada söz ; nişan birşey yoksa ne gerek var bu aramalara... eğer aileye dahil etmek istiyorsa seni sağlam bir adım atsın... hem böylece o da senin anneni ; babanı önemli zamanlarda aramak durumunda olur... ve belki sana gereksiz baskı da yapmaz... böyle şeyler içten gelmeli... zorla neden olsun ki...