Balık baştan mı kokar yoksa zamanla değişir mi?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve eMu tarafından 4 Eylül 2010 başlatılmıştır.

4 Eylül 2010
    Konu Sahibi : eMu
  1. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba yine ben

Sizi sıkmadığımı umut ediyorum

Sevdiğim bir insan vardı daha öncede başlık açmıştım vurdumduymazlığı,onca kendimi anlatışım,anlayış gösterişime rağmen onun zamanla uzaklaşması ,yazdığım maillere cevap vermeyişi ,bana artık zaman ayıramayışı,söylediğim onca şeye rağmen hayır sen yanlış düşünüyorsun ben seni seviyorum gibi bişeylerin dememesine gibi durumların olmasına rağmen zamanla değişir düzelir diye düşündüm.

İnsanlar birbirini tanıdıkça güveni olur bakış açısı değişir diye inandım ama olmadı.Evli bir arkadaşım var kendiside erkek ve oğlak burcu bir kez daha konuş ortak nokta bulmayı dene DEĞİŞTİRMEK İÇİN UĞRAŞ Diyorda

Kafam karıştıda erkekler zamanla değişir mi yoksa başta nasıl bi davranış tarzı sergiliyorlarsa o şekilde devam eder mi ?Uğraşmak anlamlı olabilir mi yoksa boş kendini yormaktan öte bir şey olmaz mı ?

2. 4 Eylül 2010
  3. narsisus

narsisus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten seviyorsa sizi rahatsız eden huylarından yani yalnızca bir kısmından vazgeçmeye gayrt eder geçebilir de fakat komple istediğiniz şeyi yaratamazsınız ondan. sizin ilgisizlik olarak gördüğünüz şey onun doğasına göre çok normal olabilir onu anlayıp daha rahat olmaya çalışsanız.

4. 4 Eylül 2010
  5. PammukSeker

PammukSeker Bütün dünyayı gezelim elele<3 Üye

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    Ben anlattığınız kadarıyla değişebileceğini düşünmüyorum.
    Bitirmeyi mi düşünüyorsunuz bilmiyorum ama yine de oturup bi konuşun adam akıllı.
    Seviyorsa ona göre davransın yani...

6. 4 Eylül 2010
  7. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Nasılsa evli filan değilsin.
    Şimdiye kadar şikayet ettiğin halde değişmek için çaba sarf etmediğine göre neden onu değiştirmek için uğraşasın ki.
    Sevgi bir yere kadar, hayat kısa.
    Evli olsan uğraş, değiştirmeye çalış derim ama şimdi zaman kaybetme bence.
    Eminim kıymetini daha çok bilecek biri çıkacaktır karşına.

8. 4 Eylül 2010
  9. narsisus

narsisus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    belki de o uzaklaştı diye panik yapıp üzerine fazla düşüyosunuz siz farketmeden daha çok arıyo msj yazıyosanız ters teper biraz daha sakin olun bakalım siz de biraz umursamaz davranın bu sefer o konuşmak sormak isticek belki yaşadıklarınızı kendi de yaşayarak anlamış olacak. biirmeyi düşündürecek bir sebep değil bana göre tabiki sadece bu msj dan anladığım kadarıyla ötesini bilemiyorum

10. 4 Eylül 2010
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Evli arkadaşınız da bir garipmiş..
    Hani bunu diyen 15lik ergen olsa anlarım da..
    Tecrübeli insanların akıllarına hayran kalıyorum bazen...
    Elalemin adamını neden değiştireceksiniz ki?
    Siz kendinizi değiştirmekten başlayın bakalım oluyor mu?
    Eğer oluyorsa onu değiştirmenize gerek kalmaz zaten onun istediği gibi biri olursunuz hiç kavga neyim de etmezsiniz..

12. 4 Eylül 2010
  13. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.340
    Ödül Puanları:
    238
    huylu huyundan vazgeçmez, değişmesini beklemek boşuna olur bence

14. 4 Eylül 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    laf çok icraat yoksa o laflar seni elde tutmak için söylenmiştir. :eek:lmaz:

o kadar uğraşmana rağmen seni önemsemeyen biri bundan sonraki çabalarında niye önemsesin ki:nazar:

değişsin demiyorum. onu değiştirme imkan dahilinde değil zaten. değişmesi için onun içinden bir şeyler gelmeli. dışardan onu iteklemen sadece sana zarar:umursamaz:

kimseyi değiştiremezsin. sadece değiştirdiğini zannedersin :umursamaz:

16. 4 Eylül 2010
  17. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Onun düşündüğü erkekleri kadınlar değiştirebilir bir çok şeyi kadınlar düzeltmiştir o da zamanla daha ılımlı olumlu daha istediğin insana benzeyebilir düşüncesi.Tabii ki tamamen bir değişim değil o olmaz bende istemem.Sadece rahatsız olduğum sürekli zamanı bahane etmesi bişeyler dediğimde beni anlayıp hak vermesi yada anlamaya çalışması bir sorun olupta söyleyince rahatsız olduğum konuları bi yorum yapması suçluysa hak verip bişeyler üretmesi belki biraz da takıntılarından uzaklaşması.Bir erkek gibi değilde bir bayanın da hislerini algılayabilmesi yoksa evrim geçirmesinden yana değilim

Tüm sorunları anlatmama rağmen o kadar olumlu ki ya kendiside o şekilde ya da kısmı meçhul?

Taşıma suyuyla değirmen dönmez gibi zaten istese değişim gösterir yada anlamaya çalışır gibi ama yinede huy mudur yapı mıdır yoksa sevmediğinden mi bilmiyorum

18. 4 Eylül 2010
  19. psefit_adige

psefit_adige Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    31
    Bi insan 7sinde neyse 70inde de odur. Poliyanna olamıyorum kendimle ilgili konularda,kandırmaya gerek yok kendimizi insanlar değişmez