Balık Burcu 2010 Ekim Ayı Yorumu

Konusu 'Balık Burcu' forumundadır ve VivaLaJuicy tarafından 5 Ekim 2010 başlatılmıştır.

  5 Ekim 2010
  Konu Sahibi : VivaLaJuicy
 1. VivaLaJuicy

  VivaLaJuicy :) Üye

  Katılım:
  20 Şubat 2010
  Mesajlar:
  32.343
  Beğenildi:
  2.251
  Ödül Puanları:
  238
  2010 EKİM
  Genel Durum: Ekim ayında aldığınız kozmik etki ile maddi ve manevi güven arayışı içinde olabilir, bağımlılıklarınızı sorgulayabilir ve yaşamın gizemli yönlerine ilgi duyabilirsiniz. Ufkunuzu aydınlatacak olanaklardan yararlanabilir, tanışacağınız yeni kişilerin desteğini alabilir ve akademik alanda başarılı adımlar atabilirsiniz. 23 Ekim’e kadar olan dönemde Terazi burcunda hareket eden Güneş ve Merkür’ün etkisiyle para ile ilgili işlere fazla zaman ayırabilir, içinizde bağımlılık duyduğunuz her şeyin değerlendirmesini yapabilir, maddi ve manevi anlamda daha çok desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu etki altında ortak kazançlardan yararlanabilir, yatırımlara yönelebilir ve yaşamın gizemli yönleri ile ilgilenebilirsiniz. Bu ay Akrep burcunda hareket eden Venüs size ticari işlerde, yolculuklarda, yüksek eğitimde ve yabancılar ile ilişkilerde başarı vaat ederken, Mars sizi iletişim gerektiren işlerde ve yabancılar ile ilişkilerde zorluyor. Bu etki altında yüksek eğitimde, yurtdışı bağlantılı ticari işlerde, hukuksal konularda ve yabancılar ile ilişkilerde aktif hareket etmenizi gerektiren durumlar ortaya çıkarken, size yol gösteren kişiler ile tanışabilir ve yeni çıkış yolları bulabilirsiniz. İşinizin gereği yolculuklar yapabilir, alacağınız eğitim, katılacağınız fuar ve seminer gibi etkinliklerle önünüze yeni yollar açabilirsiniz. Hayatınıza yeni giren kişilerden çok şey öğrenebilir ve akademik alanda başarılı adımlar atabilirsiniz. Sorun yaşamamak her şeyin alternatifini hazırlamalı ve hiçbir şeyi şansa bırakmamalısınız. Şansı ise uzaklarda, eğitim alanında ve yeni tanışacağınız kişilerde aramalısınız. Ay sonuna doğru Akrep burcunda geri giden Venüs, Akrep burcuna geçen Güneş ve Merkür’ün enerjisi size yeni çıkış yollarının kapısını açıyor. Geri gide Venüs’ün enerjisi daha önce kaçırmış olduğunuz bir eğitim fırsatını size yeniden sunarken, yapacağınız yolculuklar, alacağınız eğitim ve tanışacağınız yeni kişiler ufkunuzu aydınlatacak etkenler olarak görünüyor. Bu etki altında yeni deneyimlere açık olmalı, namaz, dua, zikir, ibadet, meditasyon, yoga gibi ritüeller ile ruhsal enerjinizi yükseltmeye bakmalısınız. Yeni Ay döneminde para ile ilgili işlere yönelebilir ve gizemli olan şeyler ile ilgilenebilirsiniz. Dolunayda ise gelirinizi artıracak yeni fırsatları değerlendirebilir ve kazançlı alışverişler yapabilirsiniz.
  Ay boyunca sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle…
   
 2. 5 Ekim 2010
  Konu Sahibi : VivaLaJuicy
 3. VivaLaJuicy

  VivaLaJuicy :) Üye

  Katılım:
  20 Şubat 2010
  Mesajlar:
  32.343
  Beğenildi:
  2.251
  Ödül Puanları:
  238
  Bu da bir başka yorum...

  Balık burcu Aylık Yorumu Ekim 2010

  Aşk ve İlişkiler

  23 Eylül(06:09)-23 Ekim(15:35) zaman dilimi süresince Terazi burcunda ilerlemesini sürdürecek Güneş, işbirliği yapmanın, diplomatik tavırlar içinde olmanın, bencil hareket etmemek gerektiğini söylüyor. Ancak madalyonun bir de ters yüzü var. Terazi burcundaki Güneş bütünleşmek, bir araya gelmek anlamında. Bu durumda problemlerin üstünü örtmek ve karşınızdaki kişiye göre hareket etmek durumunda bırakıyor sizi. Bu durum kökü toprakta olmayan çiçeğe benzer. Yani ilişki bir yere kadar büyür, gelişir ama sonunda ölmeye mahkumdur. Terazi burcunda gerek ilişki gerekse iş, para gibi konularda gerçek bir bütünleşmenin oluşması için bunun sağlama alınması, iyi bir sözleşme veya dürüst bir söz ile bağlanması gerekir. Yani herhangi bir şey olduğunda taraflar üzülmesinler ve haklarını koruyabilsinler. Çok kereler duyuyoruz,

  -Ona yıllarımı verdim ama elimde ne geçti veya -Ortaklarıma güvenmiştim ama beni sırtımdan vurdular gibi cümleler bu enerji altında sıkça kullanılabilir. Ayrıca iş anlamında da, başvurularınız kabul edildiğinde iş şartlarınızı iyi okumanız ve yasal haklarınızı iyi korumanız gibi. Ayrıca kefil olaylarında dikkatli olunuz. Karşınızdaki kişi ne kadar güvendiğiniz biri olsa da, banka kredisi, çek, senet veya alımlarda, elden borç veya alacak konularında dikkatli olunuz. Mutlaka imza isteyiniz veya kimsenin borcu altına imza atmayınız.

  8 Ekim-8 Kasım tarihleri arasında geri hareketini Akrep burcunda sürdürecek Venüs durmanızı söyleyen bir ikaz lambası gibidir. Uzakları işaret eden bir aşk ilişkisi veya gizlilikler içinde yapılan seyahatlerle kavuşulan sevgili derken, durup her şeyi bir daha gözden geçirmenin zamanı. Ne kadar aşık olduğunuzu gözlerinizden okuyabiliriz, hatta sizi kendinizden geçirircesine hâkimiyeti altına alan bu kişiden vazgeçmeniz de kolay olmayabilir. Fakat bazen ilerlemek için durup dinlemek gerekir. İşte bu geri hareket, hem gücünüzü toplamanız hem de ilişkinizi gözden geçirmeniz adına gayet değerli. Geçtiğimiz senelerde ve bu senenin Nisan-Temmuz döneminde Satürn gezegeninin ilişkilerinizi düzenlemenizi söyleyen ikaz sesiyle epey yoruldunuz. Neyse ki onu yolcu ettik. Ancak Venüs geri hareketi son derece önemlidir. Çünkü tutkuların gayet yoğun olduğu bu dönemde beklemede kalmak hakikaten sizi rahatsız edici olabilir. Ancak ben bunu gayet faydalı görüyorum. Çünkü burcunuzla uyumlu bir görünüm söz konusu. Yani akıllıca düşünürseniz, mantıklı hareket ederseniz geri hareketin sonunda doğru bir karar vermeniz mümkün. Ayrıca geçmiş ilişki sorunlarının konuşulması anlamında bazı Balıklar için yararlı olacağını düşünüyorum. Geri hareket sırasında karşınıza çıkacak kişiyi çok iyi tanımanız gerektiği kanaatindeyim. İlginç yabancıların hayatınıza dahil olması gayet mümkün. Ayrıca Venüs geri hareketinin insan ilişkilerinde sadece özel ilişki değil, her anlamda gözden geçirmelerde bulunmanız adına bir bonus olduğunu, insanın kendi ve diğer görüşte bulunan kişilerle arasındaki farklılığı daha net algılayabilmesi anlamında bundan daha iyi bir zaman olacağını sanmıyorum. Çünkü geri hareket dönemlerinde hele bu sezgisel Akrep burcunda oluşuyorsa derinlerde gizlenmiş tüm gerçeklerin bütün çıplaklığıyla görülüp hissedebilmesi gayet kolay. Ben geri hareket dönemlerini unutulmuş olanların tekrar hatırlanması anlamında değerli bulmuşumdur. Hani bir seyahate çıkarken insan durur ve geri dönüp bir daha bakar, aklına gelenleri valizine koyar ya, aynen böyle bir durum. Şimdi siz de durup geçmişe bir bakın ve neleri yanınıza almanız neleri artık gerilerde bırakmanız gerektiğine karar verin. Çünkü Venüs ileri harekete başladığında artık geçmiş değil sizin için o anda olanların önemi kalacak.

  23 Ekim(15:35)-22 Kasım(13:14) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, sizler için yenilenme, yaşamınız için yeni adımlar atabilme ve eskiyle olan tüm bağlarınızın yarattığı sıkıntı ve çaresizliği bir kenara koyabilme anlamı taşıyacak bu etkiden kesinlikle yararlanmalısınız. Bu dönemde fırsatlar öyle kolay bir şekilde ayağınıza gelecek ki, en azından kendinizi ifade edebilme açısından güvenli olacaksınız. Güneş astrolojide bilinçli isteklerimizi elde edebilme gücüdür. İşte şimdi bu etkileyici güç, sizin burcunuzla öyle güzel bir görünüm oluşturacak ki, siz seçimlerinizi yaparken hangisini tercih edeceğinizi bilemez hale gelebilirsiniz. Evet kısa bir süre gibi gözükse de, son zamanlardaki bazı ters durumların yarattığı sıkıntıyı üzerinizden atmanız adına etkili olacağını söyleyebilirim. Bu yıl içindeki zorlu enerjiler nedeniyle bir oh demek mümkün olmadı biliyorum. İşte şimdi bu enerji sayesinde rahat bir nefes alabilir ve zamanı iyi değerlendirmeniz halinde, isteklerinizin bir kısmını gerçekleştirebilirsiniz. Bu enerjinin kuvvetinden yararlanarak seyahatler, eğitim hayatınız, vizyonunuz, inancınız, yeni çevreler edinmeniz, yabancı dil ve araştırma işleriniz, akademik kariyer ve mesleki olarak kendinizi geliştirmeniz, inancınızı ayakta tutarak her şeyin altından kalkabilmenizi sağlayan içsel motivasyonunuzu yeniden oluşturmanız, bir takım girişimlerle kendi ufkunuzu geliştirmeniz, alışılmışın dışına çıkabilme cesareti edinmeniz ve sizi kısıtlayan herşeye veda edebilmeniz konularında girişimde bulunabilir ve zihinsel yönden aktif bir zaman dilimi geçirebilirsiniz.

  23 Ekim 04:36 itibariyle Boğa burcunda meydana gelen Dolunay, yakın çevrenizle olan ilişkileriniz, duygu dünyanızı ilgilendiren konular, eğitim hayatınız, iş görüşmeleri ve bağlantılarınız, sözel ifadeniz ve güvenlik duygunuz gibi geniş bir alanda yoğun bir baskı altında olmanız anlamı taşıyacaktır. Dolunay enerjisi, açığa çıkartıcı, aydınlatıcı ve her konudaki problemlerin tetikleyici bir rol oynar. Bu etki nedeniyle özgüven duygusu devreden çıkarak, sizi baskı altına alan herşey gözünüzde büyümeye başlar. Oysaki bir başka özelliği de vardır. Bu özellik, yaşamınızla ilgili sorun olan ve karanlıkta kalan, sizin kimi zaman halledemediğiniz için boş verdiğiniz veya sizin elinizde olmayan bir takım durumların farkında olamadığınız için acı çektiğiniz konuları da aydınlatır. Yani herşey kendi içinde net bir şekilde görülmeye başlanır. Eğer dolunay enerjisini bu yanıyla düşünerek hareket edebilirseniz herşeyi tek tek çözüme kavuşturmanız kolay olacak demektir. İşte bugün sizler de her türlü sıkıntı yaratan durumla mücadele etmek için kollarınızı sıvamalısınız. Tam tersine davranarak, baskı altında çökerseniz psikolojik olarak bundan sonra olabilecek en ufak terslikte bile mücadele etme gücünüz azalır. Önce arkanıza bir yaslanın ve her şeyi net olarak gözlemleyin ve neler yapabileceğinizi yavaş ve emin adımlarla düşünmeye çalışın. Dışarıdan gelecek hiçbir tersliğin, sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermeyin.

  İş ve Kariyer

  23 Eylül-23 Ekim(15:35) tarihleri arasında Terazi burcunda seyrine başlayacak Güneş, siz Balıklar için, her türlü paylaşım, başkalarıyla bütünleşme ve kendinizle alakalı konularda eksiklerinizi gözden geçirmek adına birebir ilişkilerin önemini vurgulamaktadır. Þimdi siz artık kendi fikirlerinizi hayata geçirirken, sizin dışınızdaki insanlarla ılımlı ve uyumlu bağlar kurmaya gönüllü olmalısınız. Yalnız bunu yaparken, kuşku ve kuruntulu durumlarda psikolojik olarak gerilime düşmek yerine dengeli bir iletişimi ön plana getirerek, herkesin kendi payına yapması gerektiği yönünde anlaşmaya varmalısınız. Ne kendinizi feda edecek kadar özverili, ne de başkalarının çıkarları konusunda sertlik gösterecek kadar uyumsuz davranmamalısınız. Siz Balıklar kendi doğal yapınız gereği her zaman bu ince çizgiye dikkat eden kişiler olduğunuz için, bu süreci çok büyük problemler olmadan geçireceğinizi söyleyebilirim. Çıkarlarınız konusunda dikkatli olmayı elden bırakmadan, ihtiyacınız olan alanlarda ilişkilerinizi yeniden gözden geçirerek durumunuzu düzeltecek kararlar alabilirsiniz. Evlilik, ortaklık, kredi, miras ve sigorta gelirlerinizle alakalı olan tersliklerde, gerekli kişilerle irtibata geçerek iyi bir diyalog içinde sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Cinselliğinizi ilgilendiren her konuda bütünleşmek ve bir olmak için her şeyden evvel ilişkinizin kalitesi üzerine düşünmeli karşılıklı haz duygusuna önem vermeyen ve sadece kendini düşünen kişilerden uzak durmaya çalışarak içgüdüsel farkındalığınızı arttırmayı hedeflemelisiniz. Bu konudaki sorunlarınızı tek başına yüklenmek yerine, biz olmayı başaracak şekilde önlemler almak için iletişimi muhakkak sağlamalısınız.

  7 Ekim saat 21:45 itibariyle Terazi burcunda oluşan Yeniay, siz Balıkların yaşamın kendi döngüsü içinde gerçekleşen ve sizin elinizde olmayan birtakım olayları (ayrılık, ölüm, hastalık) doğal bir şekilde kabullenmeniz ve her ne olursa olsun, dünyanın gerçeklerine, hakikatler penceresinden bakabilmenizi sağlayıcıdır. Sizler kendi içinizde yarattığınız pembe dünyanıza ne kadar sığınırsanız sığının, yapmanız gerekenler ve sorumluluğunuzda olan her şey sizi bir şekilde bulur ve bunlara sahip çıkmanız adına zorlar. Bu zorlamayı talihsizlik olarak görmek, mücadeleden kaçmak demektir. Başınıza gelenler veya gelmiş olanlar sadece sizin için özel hazırlanmış bir senaryo değildir. Herkes kendi yaşam koşulları nispetinde, farklı alanlarda bir sürü şeyle mücadele etmektedirler. Onlardan birisi de sizsiniz. Hayata bu şekilde yanaşmanız halinde, günlük yaşamınızı ve ilişkilerinizi daha gerçekçi bir bakış açısı altında düzenleyebilir, böylelilikle sağlıklı kararlar alabilirsiniz. Unutmayınız ki, seçimlerimiz kaderimiz gibidir. Yanlışı seçmenin veya yanlış yolda gitmenin mazeretini bulmak kolay ama düzeltmek zordur. Maddi ve manevi şekilde, birilerinden destek görmeden, kendi ayaklarınızın üzerinde durabilmeniz adına size enerji verecek bu yeniay sayesinde gerçekçi bir şekilde, öncelikle finansal hayatınızı, iş ve daha sonra özel ilişkilerinizi tekrar ele alarak düşünmeye başlamalısınız. Kendinizi teslim etmek yerine, bilakis kimliğinizi başkalarıyla olan tüm ilişkilerinizde ifade edebilmeli, sevilmeye ne kadar layık kişiler olduğunuzu öncelikle kendinize sonra da diğer insanlara göstererek, isteklerinizi elde etmelisiniz. Bu Yeniay, Venüs geri karşınıza birdenbire çıkacak her teklif veya kişi hakkında iyice incelemeden, araştırmadan, tanımadan yeni bir adım atmayınız. Uzun süredir kafanızın içinde olan planlarınızı hayata geçirmek adına son kontrollerinizi yapınız.

  21 Ekim(00:19)-9 Kasım(02:43) tarihleri arasında Akrep burcunda seyrine başlayacak Merkür gezegeni, bundan bir önceki Merkür-Terazi burcu döneminde zihinsel olarak yoğunlaştığınız, maddi kaynaklarınız, cinsel paylaşımlarınız, bankalarla ilgili durumlarınız, borçlarınız, ortaklarınızla alakalı parasal konulara ara vererek, yüksek eğitim, uzun yolculuklar, keşif ve araştırma, yabancı ülkelere yerleşim veya yabancı kişilerle iletişim, din ve inanç konuları, uzak kültürler, yeni bir yön tayin etmek üzere kendinizle olan keşif yolculuğunuz, genişlemek, büyümek, maceralar, gönül ilişkiniz, eğitim hayatınızla ilgili konular üzerinde zihinsel olarak yoğunlaşmanız anlamına geliyor. Bu süreçte, öncelikle eğitim hayatını sürdüren kişiler uzmanlaşmak adına akademik bir eğitime başlayabilirler. Yüksek okulu kazanmış olanlar yeni çevrelerine intibak süreci geçirebilirler. Kimileriniz burs alarak yurtdışına çıkabilir ve orada eğitim hayatına devam edebilirler. Bazılarınız yabancı kültürler, din ve inanç sistemleriyle alakalı çalışmalara başlayabilir, hayatın derinliklerini keşfetmek adına kendileriyle yüzleşebilirler. Bu dönem zihinsel açıdan kendinizi tanımlamanız, kim olduğunuz keşfetmeniz adına bir serüven niteliğindedir. Gizlilik esastır ve kendinizle alakalı konularda inanılmaz derinlikler yakalayabilirsiniz. Yeni davranış biçimleri kazanır, geliştirir ve hayatınızda uygulamaya başlayabilirsiniz.

  23 Ekim(15:35)-22 Kasım(13:14) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, yaşamınız için yeni adımlar atabilme ve eskiyle olan tüm bağlarınızın yarattığı sıkıntı ve çaresizliği bir kenara koyabilme anlamında rahatlatıcıdır. Tabii ki Venüs 8 Kasım tarihine kadar Akrep burcu üzerinde geri harekette olduğu için bazı aksamalar veya durgunluklar sizi yıldırmasın. Ne olursa olsun Güneş merkezimiz ve kendimizi ifade gücümüzdür. Bu enerjiyi bir destek, yardımcı bir güç gibi düşününüz. Hani bazen bir şeylerle mücadele ederken gücümüzün tükendiğini hissederiz. Kendimizi ifade etmekte zorlanırız. İşte böyle anlarda burcunuzla uyumlu görünüm yapan Güneşin tesiri bizi rahatlatır. Direnç kazandırır ve sorunları çözebilecek motivasyonumuz çoğalır. Önünüzdeki gerçeğe göre neler yapabileceğinizi görebilmeniz kolaylaşır. Güneş astrolojide bilinçli isteklerimizin ve ifade gücümüzün simgesidir. İşte bu etkileyici güç, sizin burcunuzla güzel bir görünüm oluşturmaya başladığında, son zamanlarda yaşanan bazı ters durumların yarattığı sıkıntıyı üzerinizden atmanız kolay olabilir. Bu enerji, seyahatler, eğitim hayatınız, vizyonunuz, inancınız, yeni çevreler edinmeniz, yabancı dil ve araştırma işleriniz, akademik kariyer ve mesleki olarak kendinizi geliştirmeniz, içsel motivasyonunuzu yeniden sağlamanız, bir takım girişimlerle kendi ufkunuzu geliştirmeniz, alışılmışın dışına çıkabilme cesareti edinmeniz ve sizi kısıtlayan koşullarla başa çıkabilmeniz anlamında sizi destekleyicidir.

  23 Ekim 04:36 itibariyle Boğa-Akrep burç aksı üzerinde meydana gelecek Dolunay, yakın çevrenizle olan ilişkileriniz, duygu dünyanızı ilgilendiren konular, eğitim hayatınız, iş görüşmeleri ve bağlantılarınız, sözel ifadeniz ve güvenlik duygunuz gibi geniş bir alanda yoğun bir baskı altında kalmanız anlamı taşır. Dolunay, açığa çıkartıcı, aydınlatıcı ve her konudaki problemlerin tetikleyici bir rol oynar. Bu etki nedeniyle özgüven duygusu devreden çıkarak, sizi baskı altına alan herşey gözünüzde büyümeye başlar. Oysaki bir başka özelliği de vardır. Bu özellik, yaşamınızla ilgili sorun olan ve karanlıkta kalan, sizin kimi zaman halledemediğiniz için boş verdiğiniz veya sizin elinizde olmayan bir takım durumların farkında olamadığınız için acı çektiğiniz konuları da aydınlatır. Yani her şey kendi içinde net bir şekilde görülmeye başlanır. Eğer Dolunayı bu yanıyla düşünerek hareket edebilirseniz her şeyi tek tek çözüme kavuşturmanız kolay olacak demektir. O zaman mücadeleci olmak için, yılmamak ve güven duygunuzu kaybetmemek için bu güçlü ışığın altında görünenlere şeffaf bir gözle bakmaya çalışınız. Tam tersine davranarak, baskı altında çökerseniz psikolojik olarak bundan sonra olabilecek en ufak terslikte bile mücadele etme gücünüz azalır. Önce arkanıza bir yaslanın ve her şeyi net olarak gözlemleyin ve neler yapabileceğinizi yavaş ve emin adımlarla düşünmeye çalışın. Dışarıdan gelecek hiçbir tersliğin, sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermeyin.

  Parasal Durum

  3 Ekim(18:04)-21 Ekim(00:19) tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Merkür gezegeni siz Balıklar için, ortak paylaşımlar, eşinizden elde ettiğiniz gelirler, hukuk, bankalar, kredi meseleleri, cinsel mevzular, miras, sigortalarla alakalı geniş bir yelpazeye yayılan konularda düşünce süreci olarak anlam taşımakta. Zihinsel açıdan sakin olmaya çalışırken, aslında kuruntu ve kuşkularınız yüreğinizin bir kenarında saklı durabilir. Eğer boşanmaya karar vermiş bir çiftseniz, eşinizden alacağınız nafaka konusunda şüpheleriniz olabilir. Bankalarla sorunlarınız varsa hukuksal konularda haklarınızı korunup korunmadığına veya nasıl korunması gerektiğine dair düşünceler içinde olabilirsiniz. Eşinizin işiyle ilgili belirsizlik hakimse, durumun ne yönde gelişeceğini kafanıza takabilirsiniz. Ortak paylaşımda bulunduğunuz şeyler varsa, bunlar üzerindeki haklarınızı daha sağlam bir şekilde denetim altına alma gereği duyabilirsiniz. Cinsel mevzularda, evliliğiniz veya ilişkinizle alakalı tam bir doyuma ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Eviniz ve yuvanızla alakalı konularda yapmayı düşündüklerinizle, elinize geçen miktar arasındaki farklılık kaygı uyandırabilir. Kısaca sizi bağlayan sözleşmeler, kontratlar, evlilik birliği altındaki tüm meselelerde oldukça yoğun bir gündem söz konusudur. Fakat bu yoğunluk sürekli olarak karar aşaması anlamındadır. Yapmanız gerekense, emin olduğunuz konularda kendinizi tedirgin edecek kadar bir şeyi kafanıza takmamak, emin olmadığınız alanlarda ise araştırma yaparak, sabırlı bir şekilde, bilgi dağarcığınızı geliştirerek, daha az korku duyabilecek hale gelmektir.

  Ekim Ayı Astrolojik Takviminiz

  Pozitif Enerjili Günler : 1-2-9-10-13-14-15-18-19-20-23-24-28-29

  Zayıf Enerjili Günler : 5-6-11-12-25-26-27

  Aşkta En Şanslı Günler : 1-2-28-29

  Parasal açıdan kısmetli günler :21-22

  Yeniay : 18-19-20

  (Ay gezegeninin Balık burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

  Dolunay : 5-6

  (Ay gezegeninin Başak burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

  Not:

  Aylık yorumları okurken, yükseleniniz hangi burçsa o burcun yorumlarını okumanız gerekir. Böylece daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunu önemle dikkate alınız.
   
 4. 26 Ekim 2010
  Konu Sahibi : VivaLaJuicy
 5. BeyazPerim

  BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

  Katılım:
  2 Kasım 2008
  Mesajlar:
  12.856
  Beğenildi:
  14
  Ödül Puanları:
  196
  Teşekkürler hihoyyyt

  Bu ay pek iyi geçmedi benim için :gitme: