Balık Burcu ve Evlilik

Konusu 'Balık Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

  24 Ekim 2009
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  24.613
  Beğenildi:
  5.138
  Ödül Puanları:
  438
  Balık Kadını

  Çok zevkli ve renkli bir kişilikleri vardır.Dost canlısı ve neşelidirler. Çok bakımlı ve güzel olurlar. İşlerine hevesle bağlanırlar.Sanata yatkındırlar.Erkeğini mutlu etmek için her şeyi yaparlar. Mahsun prenses Yaralansa da yaşadıkları yüzüne yansımaz. Her zaman mutluymuş gibidir... Ama aslında içinde sıkıntılar taşıdığını hiçkimse bilmez. Duyguları çok büyük bir hızla değişir. Tek derdi sevilmektir. İlgiye her zaman ihtiyacı vardır. Hayatının her evresinde duygularını paylaşabileceği birinin yanında olması çok önemlidir. Ağlamayı çok sever. Bunu kendini rahatlatmak için yapar. Ağlamadığı taktirde rahatlayamayarak hasta bile olabilir. Birlikte olduğu insanın yumuşak olması gerekir. Sert sözler karşısında kırılabilir. Mücadeleci değildir; sert tavırlar karşısında kaçabilir. Karamsar yapıları nedeniyle karşı cinsle ilişkilerinde ürkek davranabilir. Kendisini koruyacak, dış dünyanın kötülüklerinden uzak tutacak birini isrer. Cinsellikle arası iyidir. Ürkekliği ona ayrı bir çekicilik verir. Birlikte olduğu insanı mutlu etmek için ne yapacağını çok iyi bilir. Gelişmiş bir erotizm anlayışı vardır. Karşısındakini mutlu ettiği zaman kendisi de mutlu olur. Evlenip güvenli bir yuvaya sahip olmaktan ve çocuklarıyla ilgilenmekten zevk alır.

  Balık Erkeği

  Yüzlerinde en çok dikkat çeken yer gözleridir.Çok duygusaldırlar.
  Muhteşem bir aşık olurlar. Çok ince ve düşüncelidir.İlginç fantezileri vardır. Hayallerindeki kadına ulaşmak için epey dolaşması gerekir. Değişken çapkın! Bir günüyle diğer günü tutmayabilir. Sırlarını genelde kimseyle paylaşmaz ama çok iyi bir sırdaştır. Değişik bir önsezisi vardır. Etrafta dönen bütün oyunları hemen çözebilir. İlişkilerinde güvene ve sadakate ihtiyacı vardır. Kıskançtır ama bu duyguyu içinde yaşar. Birlikte olduğu insan ise onun kendisini hayatta kıskanmadığını düşünecektir. Bazen eşiyle ilgili garip davranışlar içine düşer. Birden bire ilgisizleşebilir. Böyle durumlarda üstüne gitmek tehlikelidir. Çünkü iyice içine kapanabilir. Birlikte olduğu kadını mutlu etmeye bayılır. Karşılıksız verir. Bu özelliğiyle istismarlara açık bir yapısı vardır. Çapkındır. Eğer yaşadığı ilişkide aşk bitmişse, bunu muhakkak başka bir kadında bulabileceğine inanır. Cinsel hayatı oldukça renklidir. Gelişmiş bir hayal gücü vardır. Hayalindeki kadın, ona karışmayan, en küçük hatasında söylenmeyen, onun moralini yükselten bir kadındır. Genelde çocuklarına çok düşkün olduğu söylenemez.


  Aşk ve evlilik
  Büyük aşkı ararlar... Bu uğurda birçok başarısız tecrübe geçirip, kalplerini birçok parçaya bölebilirler. Kalp kırıklıklarını genelde aşamazlar ama yeni aşklara her zaman umut dolu başlarlar. İlişkiye balıklama dalarlar ve hemen âşık olurlar. Gözleri hiçbir şeyi görmez. Bu körlük bazen birlikte oldukları kişinin hatalarını görmemeye kadar varabilir. Özel günlere çok önem verirler, bunun için bir kutlamayı asla unutmazlar. Onlar için balayı asla bitmez. Evlilikleri rüya gibi olmalıdır. Eğer bir gün bu rüyadan uyanırlarsa, hayalkırıklığı başlar. Problemler arttığı takdirde ayrılık çok uzakta değildir. Evlilik kurumuna saygısının yanı sıra sosyal yaşamları çok önemlidir. Dostluklara çok önem verirler. Aşırı sosyal yapıları, zaman zaman kıskançlık konusu olabilir.
   
 2. 30 Nisan 2010
  Konu Sahibi : Elif
 3. Pink7

  Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

  Katılım:
  13 Mart 2010
  Mesajlar:
  2.075
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  Balık ve evlilik severse anca ozaman olur :))))))))