Balık Kadını

Konusu 'Balık Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 25 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.147
    Ödül Puanları:
    438
    Özgürlüğüne düşkün büyüleyici güzel...erkeğe olan güveni, ve onu önünde olmak yerine yanında yer alma isteği ile gösterdiği ilgi ve sevgi onu vazgeçilmez yapar. Anlaşılması zordur. Az bir kazancı olsa bile çok şık giyinir. Ve onlar biraz müsriftir, para harcamayı severler. Evlendiğinde çalışmak ona pek cazip görünmez. Hassas yapısı
    incindiğinde gözyaşları sel gibidir. Bazen çekingen ve utangaç yapısını örtmek için soğuk ve ukalaca davranabilir. İnsanların kendisini incitmelerinden korktuğu için böyle bir yöntem deniyor olabilir

2. 23 Eylül 2006
  3. pelin yxixldxixz

pelin yxixldxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :wink: valla elifcim nerdeyse beni tanıdığını düşüneceğim

4. 23 Eylül 2006
  5. aysegull

aysegull Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Güzel olan her şeyi sever ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Toplum içinde dikkati çekmek ister ve kendiyle gurur duyar.İnce ruhludur
    Toplum içinde neşeli ve hareketli tavırlarıyla dikkati çeker. Giyime ve kuşama , bakımlı olmaya önem verir.

6. 10 Nisan 2007
  7. [ÇiĞDeM]

[ÇiĞDeM] Guest

aysegull sendemi benim gibisin aynen beni anlatıyorsun

8. 10 Nisan 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Hassas yapısı
    incindiğinde gözyaşları sel gibidir. Bazen çekingen ve utangaç yapısını örtmek için soğuk ve ukalaca davranabilir. İnsanların kendisini incitmelerinden korktuğu için böyle bir yöntem deniyor olabilir

aynı ben aaaynııııııııııııııııııııııııııı
    teşekkürler Elif abla

10. 18 Nisan 2007
  11. @TUANA@

@TUANA@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

Özgürlüğüme düşkünüm, fakat büyüleyici değilim, bu günlerde ne hikmetse erkeğimede pek güvenemiyorum (sürekli ikinci hatun alacağından bahsediyor :Roflol: :eek:klava: :mymeka: ) Ama eşimin beni gerçekten çok sevdiğini biliyorum. Anlaşılma olayına gelince eşimde her zaman seni bazen anlamakta zorluk çekiyorum der. Şık giyinme deyince orada duralım, işyerinde pek şık olduğum söylenemez ama diğer zamanlarda acayip giyinirim. buradan yine eşimden söz edeyim hakkaten para harcamayı sevdiğimi söylüyor. Çalışma konusu lise bitti işe girdim, evlendim hala çalışıyorum (+ buna bide evde çalışma eklendi tabi.) Ağlamakmı oda ne uzun zamandan beri hiç ağlamadım. İlk tanıştığım kişiler çok soğuk olduğumu düşünmüşler ve benimle olan zamanlarından sonra seni gerçekten yanlış tanımışım derler. en son olarak gerçekten insanların beni incitmelerinden çok kortuğun için ilk tanıştığım kişilerle biraz mesafeliyimdir. BUNLARIN TOPLAMINDA AĞLAMAYI ÇIKARDIĞIMIZDA BEN TAM BİR BALIĞIM GALİBA...

12. 18 Nisan 2007
  13. kerimee

kerimee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet kızlar biz balık kadınları karşımızdakini inanılmaz derecede sevdiğimiz, inanılmaz derecede değer verdiğimiz için eş yada arkadaş farketmez sadece verdiğimizin karşılığını bekliyoruz.kitaplarda sanki;mızmız,herşeyi karşıdan bekleyen,sürekli ağlayan,kişiliksiz varlıklar olarak gösteriliyoruz.tabi kardeşim verdiğimizin karşılığını istiyoruz

14. 18 Nisan 2007
  15. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    o benim işte heh bütün balıklar burda burası okyanusmu

16. 27 Nisan 2007
  17. utopia

utopia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saga dogru uzayan sıraya girin. ama lütfen hepiniz birden üsüsmeyin. her erkege yetecek sayıda balık kadını bulunmayabilir. ama bu, sırayı töreyi unutmanız için bir sebep degil ki! sıranızı beklemek ve sansınızın yaver gitmesini dilemekten baska çareniz yok.”
    jüpiter etkisi altında kalmış , ağlamaklı fakat çekici hatun türü.
    tabi istisnalar olabilir herzaman. ben söylenenleri yaziyorum.
    genel balık burcu özelliklerine bağlı kalıncak olursa bu kişiler fazlaca hassas , hayalperest ve madde bağımlılığına yatkın olurlarmış.
    ne diyorlarsa inanın. hepimiz birbirimize benziyoruz. üstün derecede hayal perest ve yetenekli. ama sulugöz ve tavşanlar kadar korkak. kesinlikle etkileyici deil.
    ne kadar aksini iddia etse de, çoğu zaman dünyanın en saf kadınlarından biridir. içtenliği, sakinliği, cana yakınlığı ile hemen hemen tüm burçlarca sevilir... bakmasını ve dokunmasını çok iyi bilir ancak fazlasıyla da seçicidir; insanlar nasıl olduğunu anlayamadabir süre sonra onunla paylaştığınız tek şey sex olacaktır. başka bir şey paylaşmak için, bir insandan öte bir duygu seli olmalısınızdır. aksi halde her boka darılır, her şeyden nem kapar, "noldu kızım/oğlum" sorularınızın sonu gelmez, sanki sizi çok seyivormuşta, ölüyormuş numarasını pek ala yapar.

12 burcun birleşimini taşıyan dünyanın en tanınılası kadınlarının mensup olduğu ve nitelendirildiği burcun * taşıyıcılarıdır...
    erkekler genellikle memnun olmazlar balık kadınlarından, ışıltılı kocaman gözleri, bilgece bakışları ve göz alıcı bedeniyle derhal farkedilen balık kadınını kandırmak çok zordur... aslında müthiş saf olan bu kadın, karşısındakinin niyetini anında sezer ama hiçbir şey olmamış gibi davranır ve erkek sinsi sinsi gülüp rahat rahat arkasını döndüğü anda derin sulara atarak kendini uzaklaşır... ilgiyi sever ama fazlası bunaltır onu, her şeyi dozunda yaşar, cinselliği yaşamayı sever ama daima hayatında kaliteyi ön planda tutar... erkeklerine nazaran kesinlikle aklı başında olan bu burcun kadını için önemli olan onurudur ve onurunu hemen her şeyin üzerinde tutar....
    www.eksisozluk.com

18. 5 Mayıs 2007
  19. balxixk

balxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    elif abla tıpkısının aynısıyım valla