balık yağı içeren iştah şurubu kullanan varmı...

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve esr4 tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : esr4
  1. esr4

esr4 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    arkadaşlar 19 aylık oğluma hiçbirşey yediremiyorm çok yemekseçiyor hiç bir şeyi beğenmiyor sonuç olarak sadece emzirebiliyorum o da yetersiz kalıyor babaannem balık yağlı şrp ver iştahı açılır diyor dr. dert etme yaşayaak kadar yesin yeter diyor. çok üzülüyorum yemiyor die inanın ne yapaağımı şaşırdım. aranızda balık yağlı şrp kllanan varmı. bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

2. 22 Ağustos 2010
  3. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben kullanıyorumm çok da memnunum sana tavsiyem yemek olayı bir sistem içinde olsun yani mama sandalyesimi artık nerde yediriyorsan sürekli orda yedir eline hiç birşey verme yemedimi diğer öğünü beklesin acıkmasına izin ver üzülme bide alerji şurubu var hem işhah açıyor hem uyku yapıyor

4. 22 Ağustos 2010
  5. esr4

esr4 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    cnm teşekkür ederim. peki senin kllandığın şurubun adı nedir birde basettiğin alerji şrubu hangisi söyleyebilirmisin.

6. 22 Ağustos 2010
  7. kocayanak

kocayanak Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sipraktin ben kullanıyorum 15 gün bekle etkisi o zaman başlıyo doktoeumuz verdi uykuları düzeldi ben memeden kestim fazla bağımlıydı doktor memeye güvenip yemiyo dedi ve doğrudu biaz yıpratıcı oldu bu süreç ama şimdi ağzını açıyo yemeğe

8. 22 Ağustos 2010
  9. esr4

esr4 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    cnm benimkide inanılmaz bağımlı. sürekli istiyor.Geceleri ise kuru emzik olarak kullanıyor beni. babamız2.5 aylığına göreve gitti yrtdışına o yüzden kesemiyormda. aynı anda hem baba yok em meme kıyamıyorm. acaba fazla mı abartıyorm...

10. 22 Ağustos 2010
  11. kocayanak

kocayanak Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kesmek için 2 ay gel gitler yaşadımkafamda çünki 2 yaş hedefimdi ama olmadı bağımlı oldu ne çiş ne kaka vardı beslenmiyodu çünki bende çok yıpranıştım sonra bana bi cesarat geldi bu iş bitmeli dedim ben daha çok üzüldüm babayı falan beklerme çünkü onlar ağladıkça dayanamıyolar ver diyolar oysa ben anneyim ben daha çok üzüldüm insanları boş ver ve kes bi kaç gün her verdiğimi red etti aç kaldı doktor bunların olcanı söyledi agrasif oldu yani herşey deyişiyo zor bi zaman bir hafta sık dişini kes bu arada o şuruba başla hem sakinlaeşir hem iştahı artar günde 2 ölçek ben gece kesmedim hemen ama öğrendi gündüz istemedi şimdi gece kescem tavsiyem

12. 23 Ağustos 2010
  13. esr4

esr4 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    cnm teşekkür ederim yardımlarınız için. sürekli giremiyorm nete o yüzden geç yazıyorm ksra bakmayın ne olr...

14. 24 Ağustos 2010
  15. esr4

esr4 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    cnm sen bu arada nasıl kestin herani bişi sürdün mü göğsüne

16. 24 Ağustos 2010
  17. leo7

leo7 yağmur'un annesi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    minadex kullanıyorum.hem vitaminmineral içeriyor hemde iştah açıcı özelliği var.tavsiye ederim.ii günler.

18. 24 Ağustos 2010
  19. inci mercan

inci mercan yorgun polyana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullandım minadex portakkalısı ve vişmeli var ...tadı kötü degıl ama benım kızımda bı etkısı olmadı..
    ama şurup olarak sipraktin kullandım uyku yaptı bıraz yedı...