balık yağı

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve yagmur00 tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : yagmur00
  1. yagmur00

yagmur00 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar benm bebeğim 6 aylık ve çok iştahsız balık yağının ve havuç tohumunun iştah açtığını öğrendim ama balık yağına kaçıncı aydan itibaren başlanabiliyor ve bunu kullanıp ta bebeğimin iştahı açıldı diyen var mı lütfen cevap yazın artık gücüm kalmadı her beslenmesi savaşa dönüyor şöyle kendi isteğiyle yediğini bir görsem başka bişey istemem

2. 23 Eylül 2010
  3. yagmur00

yagmur00 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kimse bşey yazmıyacak mı bilinmeyen bir konu mu bu
    *

4. 24 Eylül 2010
  5. AysunEge

AysunEge Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yazdıklarını denemedim ama iştah şurupları,kilo aldırıcı mamalar vs vs......bunları deneyip bizde bir işe yaramadığını anladık
    oğlumda çok iştahsız:KK43:şuan 17 aylık
    ama küçükken kandırmak daha kolaymış bunu anladım
    müzikli oyuncaklar dikkatini çekiyordu ve azda olsa süt mama içiyordu o dönemler
    şimdi kaşığı ittiriyor,tabağı görünce kaçıyor:KK43:

bebeğiniz çok küçük daha
    bunları dr.unuza danışıp kullanmalısınız
    iştahsızlığının başka sebepleride olabilir test yaptırabilirsiniz

6. 25 Eylül 2010
  7. harmoni

harmoni canlarım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım balık yağı adı altında multivitaminler var ben onlardan kullandım.Biraz işe yaradı ama 1 aydan sonra işe yaramaya başlıyor.Yanlız ben dr.a danışarak 1 yaşından sonra vermiştim.Senin bebek daha 6 aylık belki dokunabilir.Dr.danışmanı tavsiye ederim.Bide gerçek balık yağı var ben onu kızıma bi kere verdim bi daha gördüğünde kaçtı içmedi.Kokusu berbat ötesi bişey.Aynı balık gibi kokuyor ama tuzlanmış balık gibi.Güya çilekli portakallı ama gerçekten bende denedim içilesi bişey değil.Çocuğu bidaha zorlamadım.İçen çocuklar nasıl içiyor bilmiyorum başka bişeylemi karıştırıyor anneleri bilmem.Dediğim gibi canım dr.danışmadan bişey verme bebeğine sonra alerji falan olur dokunabilir.