balıkesir'de aşılama

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve handefe tarafından 30 Ekim 2008 başlatılmıştır.

30 Ekim 2008
    Konu Sahibi : handefe
  1. handefe

handefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba benim bir oğlum var 3,5 yaşında ama ikinci maalesef 12 aydır olmuyor...
    ve bu arada farklı sorunlarda çıktı rahim ağzımda yara, vajinal siğil gibi
    bu ay onları yaktırıp bir sonraki ay direk aşılama denemek istiyorum. balıeksir'de aşılama yapan dr, merke,z hastane varmı bileniniz varmı aşılamada olmazsa tüp denicem bunun için merkez yok sanırım izmir yada bursa olcak mecburi ama aşılama olan varmı balıeksir de hangi dr.a gittiniz

2. 3 Kasım 2008
  3. handefe

handefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anlaşılan balıkesir'de kimse yaptırmamış....

4. 3 Kasım 2008
  5. dnzyildizi84

dnzyildizi84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Bende çarşamba günü aşılama olacağım özel balıkesir hastanesinde dr. ismail eren var. Umarın yardımcı omuşumdur:)

6. 3 Kasım 2008
  7. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    eger izmiri tercih edersen hastane seçenegin çok arkadaşım ben ege üniversitesinde aşılama yaptırdım

8. 3 Kasım 2008
  9. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşım bende balıkesirliyim ama denizlide yaşıyorum 4 senedir bayramda annemlere gittiğimde hamileliğimle ilgili bi sorun olmuştu ve ben hemen ismail eren e gitmiştim sanırım aşılamada yapıyodur kendisi çook iyi bi dr çok sıcak cana yakın insana moral variyo kesinlikle onu tavsiye ederim...

10. 3 Kasım 2008
  11. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende balıkesir bigadiçliyim oraya gelince bir sorunum oldugunda zafer çankırı duydunmu bilmiyorum ama ona gidiyorum gerçi ben özeline gitmiştim galiba devlet hastanesinde olması lazım çok ilgili çok iyi annemlerin yani ailecek doktorumuz tavsiye ederim...

12. 4 Kasım 2008
  13. handefe

handefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize çok teşekkürler denizyıldızı sen ne zamandır uğraşıyosun ne zaman evlendin benim bir oğlum var 2. ci olmuyo 12 aydır dr. demedi ama biz direk aşılama istiyoz eşimle..... ikimizde de bişi çıkmadı ben hsg de çektirdim eşimin spermiogramıda normal

14. 8 Kasım 2008
  15. dnzyildizi84

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    biz 3 yıldır evliyiz. bende pkos var. yaklaşık iki yıldan beri korunmuyoruz ama tedaviye 1 yıl önce başladım daha önce klomen vb. ilaçlar kullandım ama olmadı şimdi 5 kasım çarşamba aşılama yapıldı (ilk aşılamamdı) 20 kasımda da çağırdı o zamn belli olacak ama umudum yok sadece bir yumurta gelişmişti. bu ay için umudum yok ama bir dahaki ay yine yaptıracağım olmazsa:)

16. 8 Kasım 2008
  17. dnzyildizi84

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bu arada aşılamadan sonra 3 gün boyunca yatağa mahkum yaşadım dr. sadece kendini fazla yorma stres yapma dedi ama eşim ve annem beni yatağa mahkum etti bacağını toplama oturma vs. resmen işkenceydi:) bugünde kendimi hemen attım buraya. şimdi böyle yapıyorlar acaba hamile olsam ne olacak:)

18. 10 Kasım 2008
  19. handefe

handefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun güzelim benim bir oğlum var allah sanada nasi petsin inşallahhhhh