Balıkesir'de doktor tavsiyesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve pitircik80 tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

10 Mart 2009
    Konu Sahibi : pitircik80
  1. pitircik80

pitircik80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar Balıkesir'de oturuyorum. Bebek düşünüyoruz tavsiye edebileceğiniz bir kadın doğumcu var mı? Bayan olursa daha iyi olur.

2. 10 Mart 2009
  3. osalen

osalen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım bende balıkesirliyim daha öncede burada belirtmiştim ben 20 haftalık hamileyim ve alaatin kaçara gidiyorum sanada tavsiye ederim işinin uzmanı ve doktordan çok arkadaş gibi,tabi tercih senin ben daha önce başka doktorada gittim hiç memnun kalmadım araştır derim siteside var istersen bir bak canım....

4. 10 Mart 2009
  5. pitircik80

pitircik80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkür ediyorum canım, senin yazını okudum. Gel de eşime anlat işte illa tutturdu bayana gideceksin yoksa hiç gitme diye, ne yapacağımı şaşırdım. Bayan deyince de fazla seçim şansı olmuyor. Önceden kime gitmiştin? Özelden yazabilirmisin bana..Bu arada sağlıkla bebişini kucağına al inşallah...

6. 11 Mart 2009
  7. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende sana zafer çankırıyı tavsiye ediyorum gerçekten uzman bir doktor en ince ayrıntısına kadar ne var ne yoksa buluyor ailecek gidipte memnun kaldıgımız bir doktor ama eşin illaki kadın diyorsa ozaman komşumuz lütfiye kaçan soyadından pek emin degilim ama bir araştır soy ismini bayandan memnundu

8. 27 Nisan 2009
  9. gonulll

gonulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.267
    Ödül Puanları:
    163

merhaba canım.benım esimde bayan doktor dıye tutturmustu baktı ondan fayda yok.sımdı alaattın beye gıdıyorum ve tavsıye ederım...