Balıkesirde kadın doğum uzmanı önerileriniz

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve _sanat_ tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

3 Haziran 2010
    Konu Sahibi : _sanat_
  1. _sanat_

_sanat_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Balıkesirde gidip memnun kaldığınız hastalarıyla ilgilenen bir doktor var mı?
    Kist tedavisi için gideceğim lütfen cevap verin arkadaşlar şimdiden sağoluna.s.

2. 5 Haziran 2010
  3. _sanat_

_sanat_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Balıkesirde yaşayan kimse yok mu 1 kişi bile cevap yazmadı

4. 9 Haziran 2010
  5. efsa10

efsa10 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    113
    Benim ve bir çok arkadaşımın doktoru hepimiz memnunuz

6. 11 Haziran 2010
  7. MissGamzeli

MissGamzeli TeMMuZdan SoNSuZa Pro Üye

Beğenildi:
    1.228
    Ödül Puanları:
    238
    merhaba, ben de balıkesirliyim, annemin yıllardır gittiği ve asla vazgeçemediği bir kadın doktoru var balıkesir de. adı Aydın dı ama soyadını şu an hatırlamıyorum, anneme sorar yazarım bi ara nerde çalıştığını falan :) annem o doktoru doğumdan sonra keşfetmiş yani doğumu o doktorda yapmamış ama keşfettikten sonra bi daha hiç başka doktora gitmedi. çok ilgili, çok anlayışlı, çok rahatlatan bir doktor olduğunu söyler. en kısa zamanda tam olarak öğrenip size bilgi veririm :)

8. 11 Haziran 2010
  9. _sanat_

_sanat_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkür ederim gdmta.s.

10. 13 Haziran 2010
  11. boreas

boreas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    bende mehmet şirvancıyı tavsiye ediyorum, benim kayınvalidemin ve görümcemin doktoru, gerçekten ilgili ve konuşalabilecek bir doktor.

12. 13 Haziran 2010
  13. _sanat_

_sanat_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    kafam karıştı hangisine gitsem ki:bbo:

14. 13 Haziran 2010
  15. lithium84

lithium84 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar sanat,

evet doğum kontrol hapıyla eridi yanlış hatırlamıyorsam uzun zaman oldu çünkü sağ verde 3.5 cm lik kist vardı 1-1.5 ay içinde yok oldu. ama benim vücüdum sürekli kist üretiyor ufak.doktor bunlara çok fazla takılmamamı söyledi.zaten kendi kendine çıkıp kendi kendine yok oluyorlar.ben nerdeyse 2 aydır gitmiyorum doktora.çünkü doktor 3-4 ay bebek için deneyin olmazsa o zaman gel bir daha bakalım ne alemdesin şu an herşey yolunda demişti.biz de deneme sürecindeyiz.en son dediğim gibi ptt nin orda vechi ersun tıp merkezi var oraya almışlardı hastanenin bazı bölümlerini (özel balıkesir hastanesi birleşti orayla çünkü) arayıp öğrenebilirsin nerde olduğunu.muayene ücreti de ben çalışan olduğum için 22 falan almışlardı galiba 20 küsür bişeydi.

16. 13 Haziran 2010
  17. celebity

celebity Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merabalar Balıkesirde yaşayan biri olarak arkadaşların bahsettikleri doktorları biliyorum.kimi tavsiye edersin dersen hiçbirini derim ama mecburiyetten birnii hep seçmek zorundayız malesef çok artarnatif yok
    yeni bir soluk lazım bu şehre iyi ihtisas yapmış araştırmacı falan ama öyle bir doktor hiç gelmedi bu şehre gelmezde sanırım basireti bağlı bu şehrin artı başarılı adamın bu şehirde ne işi var gibi bişeyde ortaya çıkıyo zaten üzülerek söylüyorum bu sözüde tabiki.

18. 13 Haziran 2010
  19. lithium84

lithium84 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın celebity,

aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum çoğu balıkesirli gibi.arkadaşlarımın çoğu gebelik ve doğum için bursa veya izmiri tercih erdiyorlar.gerçi benim bir ayağım da bursada fakat çalışan bir bayan olduğum için balıkesirde doğum yapmam ve gebeliğimi burada takip ettirmem gerekecek.

sanat,
    söylemeyi unuttum.ben bir de balıkesir üniversite hastanesindeki bayan jinekologa da gittim.normal muayene dolu sürekli.ancak 2-3ay sonrasına randevu veriyorlar.ben de ücretli muayene olmuştum.120 tl ydi yanlış hatırlamıyorsam aldılar.fakat bayan hemen hemen yarım saat-45 dk muayene etti beni,sürekli sorular sordu,notlar aldı.ondan da çok memnun kalmıştım.smear testi yaptı ve bir sonraki hafta beni şeker taramasından geçirdi.oradan da çok memnun kaldım ben.fakat takdir edersin ki muayene ücreti çok ve kafanın estiği gibi doktora görünme imkanın yok.randevular ücretli dahi olsa çok geçe veriliyor.yine de burayı da bir alternatif olarak değerlendirebilirsin.