Balıkesir'de kadın doğum uzmanı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve handefe tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : handefe
  1. handefe

handefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkese merhaba,
    belki beni tanıyan mesajlarımı okuyanlarda olmuş olabilir aranızda. benim bir oğlum var 3 yaşında ikinici bebeğimizi istiyoruz ama 10 aydır olmuyor geçen ay kendi dr. uma gittim ve bana klomen verdi sadece kontrole falanda çağırmadı üzüldüm bende. testler normal dedi oysaki eşimde aglütinasyon varmış(spermlerin kümeleşmesi) ve buda kısırlık nedeniymiş....
    klomeni verip yollad dediğimö gibi ve bu aglütinasyonla ilgilide netteki dr.lardan bilgi alabildim ve böyle başından savmış gibi hissettim.... bu nedenle bu konuyla ilgili yeni bir uzman dr. a gideceğim balıkesir li olup dr.undan memnun olan bana tavsiyede bulunacak arkakdaşlar cevaplarınızı bekliyorum.

2. 17 Eylül 2008
  3. bebixsxko

bebixsxko DORUK EGE...BEREN SU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zaten ben sana tavsiye ettim tatlım bence çok memnun kalacaksın öptüm

4. 23 Şubat 2009
  5. zarzor

zarzor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mehmet şirvancı'yı öneririm.normalde doğumevinde ama ilk olarak özeline gitmeni tavsiye ederim.testleri hastanede yaptırıyor zaten.çok ilgili ve uzun bir süre ilgilenip her şeyi açıklamaya çalışyor

6. 30 Ocak 2010
  7. dila_84

dila_84 Guest

mrb arkadaşlar kadın hastalıkları dr nesrın kızılaslan hakkında bilgisi olan var mı? nasıl bir doktor tavsiye edilebilecek bir doktor mu acaba bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

8. 3 Mayıs 2010
  9. senol

senol Guest

ben hamile degilim ama hamilelik planlıyorum gecen ay gittim övüldügü kadar bi doktor deilmis. randevu almama ragmen tam 2 saat bekllettiler benden sonra gelenler bile benden önce girdi daha önceden hastası oldugu içinmis iyi de ozaman randevu diye bisey olmasın asırı kalabalık muayehanesi.ben memnun kalmadım hiç

Tugbanusta bunu beğendi.
  10. 4 Mayıs 2010
  11. tugcal

tugcal hoşgeldin oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    arkaşdaşlar herkese merhaba... buradaki doktorlar sorunsuz devam eden hamileliklerde ve doğumlarda iyi... zaten bütüm kadın doğumcular iyi kötü doğum yaptırıyor... ancak herhangi bir sorununuz var ise çocuğunuz olmuyor veya düşük yaşıyorsanız hiç biri alakadar olmuyor... tıp fakültesi doktoru prof dr ümit inceboz hariç... benim balıkeside gitmediğim dr kalmadı ancak hiçbir onun kadar özenli davranmadı... çok iyi bir dr... kesinlikle tavsiye ederim....o bana çok güzel bir şekilde sorunumuz izah edip istanbul memorial a yönledirdi... eğer gebe kalmakla ilgili sorun yaşıyorsanız balıkesir de vakit kaybemeyin derim...

12. 19 Nisan 2011
  13. gmzbyrz

gmzbyrz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    valla ÖVÜYORLARDI ARKADAŞIM HAMİLEYDİ ONUNLA BİRLİKTE BENDE GİTTİM TAM BİR REZALETİ TIKLIK TIKLIM KALABALIK KİM GİRİYO KİM ÇIKIYO BELLİ DEĞİL SAATLERCE BEKLEDİK NEYSE SONRA ALDI BİZİ İÇERİ AMA NE İLGİ NE ALAKA TAM 2 DK DURDUK İÇERDE ULTRASYONA BAKTI ODA BAKMAYSA 2 SN SÜRMEDİ REZİLLİK HEMEN PARA ALDIĞI ODAYA GEÇTİ PARAYI ALDI SIRADAKİ TAMAMEN TİCARET OLMUŞ PARASIYLA REZİL EDİYORLAR İNSANI ARKADAŞIM ÖZEL DEMEZSEN SEVGİ HASTANESİNDEKİ FATMA TOMBUL FENA DEĞİL BALIKESİR ÜNV HASTANESİNDEKİ DOKTORDA İYİYMİŞ DİYE DUYMUŞTUM

14. 19 Nisan 2011
  15. gmzbyrz

gmzbyrz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    bu arada tıp fakültesi doktoru prof dr ümit inceboz ile ilgili güzel şeyler duydum

16. 9 Aralık 2011
  17. manndal

manndal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Fatma TOMBUL a kist im olduğu için gitmiştim çok büyük bir sorun olmadığını ilaçla düzelebileceğini söyledi ve d.k için verilen ilacı raporlu olarak 4 5 kutu vermişti hem hastalığım geçti hemde korunmuş olduk .Ama hamilelik takibi için cana yakın bi doktor olmalı bence rahat soru sorabilmelisin ve bebişine röntgende güzelcee izleyebilmeli insan böle bi doktor varmı ?İsmail eren ilk doğum doktorum Allah bin kere razı olsun çok problemli bi hamilelik geçirmeme rağmen sıkıntılarımı en aza indirmişti.ama şimdi yok yerine kim olsun karar veremiyorum her defasında üniv. gidilmezki ya ..bukadarmı tavsiyeler..:18:

18. 28 Şubat 2012
  19. zagorzagorzagor

zagorzagorzagor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kesinlikle ümit inceboz balıkesir deki en iyi doktor tedav olsanız ne dediğimi anlarsınız hastaları için çok titiz
    ve anlayışlı dokuz ay ona gittim doğumumu da o yaptırdı allah ondan razı olsun ne hastane personelinden ne temizlikten ne hemşirelerden bi sorun yaşamadık çünkü hastaları için herşeyi takip ediyor yatakta azcık kan oldu hemen aleze varana kadar değiştirdi onun için hasta çok önemli geçen hafta küçük bir operasyon yaptı yaparken her adımı anlatıyor şimdi şunu yapıyorum bunu yapıyorum diye zaten balıkesirdeki diğer doktorlar başı sıkışınca hastayı ona sevk ediyor kaç hamileyle tanıştım bebek beslenemiyormuş falanmış filanmış diye özel doktorları sevk etmiş zaten özel doktora gidiyorsun oda özel hastanede doğum yaptırıyo bi ton hem doktor hem hastane parası veriyosun kendinizi aptal yerine koydurmayın