balıkesir'de tüp bebek merkezi?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve mate_82 tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

28 Kasım 2009
    Konu Sahibi : mate_82
  1. mate_82

mate_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba acaba balıkesir'de yaşayanlar orada bir tüp bebek merkezi olup olmadığını söyleyebilirler mi?şimdiden teşekkürler...

2. 19 Şubat 2010
  3. asyam77

asyam77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hyr canım maalesef yok bende bursaya gidiyorumopuyorumnanaktan

4. 20 Şubat 2010
  5. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    malesef yok canımmm

6. 21 Şubat 2010
  7. mate_82

mate_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki bişey daha sorayım size bu 6 Eylül Tıp Merkezi varmış.Bursa Rentıp ile ortak çalışma yapıyomuş tüp bebekle ilgili sanırım.Orda Sevacn Başaran diye bir doktor var.Onunla ilgili iyi veya kötü bişeyler duydunuz mu?Benim ailem orada olduğu için 2-3 hafta içinde ona muayene olmayı düşünüyorum.Birde Balıkesir'de hastanelerde laparoskopi ücreti ne kadar acaba duydunuz mu hiç?teşekkürler şimdiden.

8. 22 Şubat 2010
  9. yesimpatdursun

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bence izmire gitmelisin neden balıkesirde bu kadar ısrar ediyorsun

10. 22 Şubat 2010
  11. mate_82

mate_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ailem orada.bu işlem sanıyorum uzun süreli bir işlem ve git gel benim için çok zor.eğer balıkesir imkanım varsa yaz tatilinde düşünüyorum.öğretmen olduğum için sürekli izin problem olyor.o yüzden baıkesir için sınırlarımı zorluyorum.

12. 23 Şubat 2010
  13. yesimpatdursun

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Canım haklısın ama balıkesirde de başarın ne kadar olu ayrıca bir tartışmak lazım bence öğretmen olman avantaj şöylede yapabilirisn öğretmen evlerinde kal yani bu fırsat biliyorsun kolay bulunmuyor ve imkanları sen yaratmalısın...

14. 13 Haziran 2010
  15. celebity

celebity Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merabalar bende balıkesirde yaşıyorum.tüp bebek yapmak istiyorum yaşım 39 ve astım hastasıyım doğum kontrol iğnesi kullanmıştım iki defa altı aylıklardan sonra hamile kalayım diye bıraktım ha bu gün ha yarın derken bir kaç ay geçti sonra doktora gittim bana ilaç verdi 6 ay geçti gelmedi reglim sonra istanbuldaki kadın doğumcu arkadaşımla konuştum durumumu bana doktorun verdiği ilacın dozunu artırmamı söyledi bende yaptım regli oluyrum şuan hemde düzenli 5 yıllık evliyim hala hamile kalmış değilim.bana yumurta çatlatıcı ilaç kullanmamı ve eşimede sperm hareketleriyle ilgili test yaptırmamı söyledi lakin ben yaptıramadım kayın validem anzaymırdı ve yatalaktı ona baktım 6 ay bu dönemde bebk planı bile yapmak hayal oldu malesef ama şuan kayınvalidem vefat etti tekrar bebk için harekete geçmem gerekiyo yaşında gidiyo direk tüp bebktenmi başlamalıyım acaba balıkesirdede bu konuyla ilgili hiç bir yer yok danışacağım ne yapacağım panikdeyim

16. 14 Haziran 2010
  17. yesimpatdursun

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    balıkesirde merkez yok ama hastayı hazırlayıp başka şehirlere gönderiyorlar
    yani tedavinin sadece en fazla 5 günü şehir dışında olman gerekiyor

18. 18 Haziran 2010
  19. ebrulih

ebrulih Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende balıkesirdeyim.ve tüp bebek için çok doktorlarla görüştüm.ama aklıma yatan sadece bursa art de porofesör osman develioğlu oldu.herşeyi en imce ayrıntısına kadar anlatıyor.benim ilk denemem izmirde özel ege tüp bebek merkezinde olmuştu.sonuç nehatif oldu.ben bu doktoruma gerçekten inandım ve inanmakta haklı olduğumu gördüm.doktorumdan çok memnunum.ve herkeze tavsiye ederim.giderseniz farkı sizde göreceksiniz.onun tedavisi sonucu tek embriyo ile 8 haftalık hamileyim.