balıkesirli anne adayları ve anneler!!!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve mirage85 tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : mirage85
  1. mirage85

mirage85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    7 aylık hamıleyım.. duzenlı olarak gıttıgım bır doktorum var ama dogumu yapacagım hastane konusunda henuz karar vermedm. malum balıkesır'de cok da fazla seçeneğimiz yok.. tecrübelerınıze ve tavsıyelerınıze ıhtıyacım var...bilmiyorumkismile eyvahedigeldismile

Son düzenleme: 10 Mart 2010
  2. 10 Mart 2010
  3. mirage85

mirage85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sesimi duyan yok muuuuuuuuuuuuu:sinifsinif:

4. 14 Mart 2010
  5. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    selam mirage 85 bandırmada bandırma özel var balıkesirdoğumevini hiiiiiiiiiç tavsiye etmem bandırmada ercan mıydı neydi zaten 2 kadın doğum doktoru var onlarda erkek ercan sevinç gürsel kurt ikisinede iyi diyolar ama sen yinede bi araştırfisfisfis

6. 15 Mart 2010
  7. mirage85

mirage85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle teşekkur ederım.. eger ozel degılse dogumevını neden tavsıye etmedıgınızı soyler mısınız? ben balıkesırlı degılım o yuzden cok bılgım yok balıkesırle ılgılı. tayın nedenıyle geldık buraya ve cok yenıyız.. ataturk devlet hastanesıyle ılgılı bır bılgınız,duyumunuz var mı ya da ozel hastanelerle ılgılı..bilmiyorumkismile

8. 16 Mart 2010
  9. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    selam mirage85 ben balıkesir doğumevinde doğum yaptım hiiiiiiiiiiç ilgilenmiyolar ben doğum yaptım beni ağrılarımla başbaşa bırakdılar öldüm öldüm dirildim benim yattığım katta bırak nöbetçi doktoru gece doktoru bile yoktu yani başımıza bişey gelse ölsek bi allahın kulu yoktu telefona bile bakmıyolar artık dayanacak gücüm kalmadı ağrı çekmeye başladım tam 17 saat sonra gelen hemşireyi o acıyla bi fırça attım niye bakmıyosunuz diye neymiş bi hemşireye 18 hasta düşüyomuş idareye söyleyecekmişim,bende balıkesirli değilim eşim devlet memuru o yüzden 5 seneden beri burdayım bandırma özelde sigorta geçtğiğ halde 1 milyar dedi doktorlara iyi diyorlar bi bilgim olursa paylaşırım canım:teselli:

10. 16 Mart 2010
  11. mirage85

mirage85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok tesekkur ederımmm.. boylelıkle bır hastaneyı elemıs oldum:hulya:

12. 17 Mart 2010
  13. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    rica ederim canım o hastaneden çektiklerim bu kadar değil zaten elenmiş inşaallah gönlüne göre güzel bi hastane bulursun:Saruboceq::CüvCüv:

14. 18 Mart 2010
  15. willydi

willydi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben de balıkesire eşimin tayini sebebiyle 15 gün önce geldim. 23 haftalık hamileyim. balıkesirde gidebileceğim bir doktor ve doğum yapabileceğim iyi bir hastane arıyorum. lütfen bilgisi olanlar beni bilgilendirebilirler mi?CADIARZU

16. 19 Mart 2010
  17. mirage85

mirage85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle hoşgeldiniz..balıkesir küçük bir sehir.her konuda olduğu gibi doktor konusunda da cok fazla alternatif yok.jinekoloji alanında balıkesir'de akla ilk gelen alaattin kaçar' dır. ben de ona gidiyorum kontrollere.ayrıca ataturk devlet hastanesınde calıstıgı için resmi işlemler ve tahliller için oraya yonlendırıyor,kolay oluyor.ben doktorumdan memnunum. her seyden once ıyı bır elektrıgı var,hastalarla iletişimi güzel ,guler yuzludur hep. cok fazla hastası oldugu ıcın oyle uzun uzun zaman ayıramıyor ama ınsanı suphede bırakmıyor yanı.. tavsıye ederım.. bebeginizi saglıklı bır sekılde kucagınıza almanız dılegıyle....:ecrin_bebek:

18. 26 Mart 2010
  19. jenny_sh

jenny_sh Minnoşum Ece 14/08/2009 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba kızlar - ben bu konuyu tesadüfen gördüm - 7.5 aylık kızım var
    kendi doktorumu ve doğum yaptığım hastaney yazayım umarım fikir olur

Mirage öncelikle hayırlı olsun canım - Allah kucağına almayı nasip etsin bebeğini
    Balıkesirde pek fazla alternatif yok doğum yapacak yer konusunda - 2 tane özel hastane var bir doğum evi birde devlet hastanesi
    Ben Balıkesir özel hastanesinde doğum yaptım - çok memnun kaldım çok ilgilendiler tek gece kaldım ve nöbetçi hemşire 15 dk ara ile odaya geldi kontrole - bebek hemşiresi de öyle devamlı gelip bebeğimin durumunu sordular - çok güzel geçti - taburcu olmadan önce hastanenin çocuk doktoru ve bebek hemşiresi gelip yarım saatlik bir eğitim verdiler - işte nasıl yıkicaz ne yapazac önemli şeyleri anlattılar
    hala her ay aylık kontrollerimize o hastanenin çocuk doktoruna gideriz Dr.Bahadır Ünal - çok memnunum
    dahada ayrıntı istersen özelden yazabilirsin canım

Willydi seni de tebrik ederim - bebek için (Balıkesire gelmeni tebrik edemeyecem laelaelaelaelae kusura bakma ) Umarım güzel bir hamilelik geçirirsin
    Beni Dr Şule Turhan a gittim hamileliğim boyunca - hatta hamile kalmadan önce de ona giderdim - ufak bir tedavi görmüştüm - neyse - çok memnunum doktorumdan - hala çarşıya çıktıkça muayenanesine uğrarım merhabalaşırım - bu doktor aynı zamanda SSk hastanesinin de doktoru - ben ayda bir kontrole giderdim - ultrasonda bakardı güzel güzel anlatırdı ilgilenirdi - eğer tahlil gerekiyorsa ertesi sabah ssk hastanesine gidip tahlillerimi orada yaptırırdım - bu büyük avantaj çünkü özelde tahlil yaptırmak maliyetli
    Doğumu devlet hastanesinde yapmak istemedim - yani özeldeki gibi ilgilenmeyeceklerini biliyordum - özel hastanede yaptım doğumu ve doğumuma yine kendi doktorum girdi - ayrıntıları özelden yazarım burdan yazmak istemiyorum - ilgileniyorsan bana yazabilirsin
    Yani Dr Şule Turhanı tavsiye ederim

Kızlar havalar ısındı eğer tanışmak bişiler içmek isterseniz ben memnuniyetle tanışmak isterim
    Kendinize cici bakın :)

Son düzenleme: 26 Mart 2010