Balin yarattigi mucize

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve sila66 tarafından 20 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : sila66
  1. sila66

sila66 ceviz kabuguna girmisim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bu formulu once bizzat kendim 21 gundur deniyorum.iyice emin olup iyi bir sonuc almadan paylasmak istemedim.bal gercektende basli basina bir mucize.benimde cene bolgemde sivilceden olusan kirmizi leke ve gozumun kenarinda olan gunes lekeme acaip faydasi oldu.hepsini gecirdi.bu mucize formulun sirri sudur. BIR TATLI KASIGI HAKIKI SUZME BAL;BIR TATLI KASIGI KATI YOGURT;BIR CAY KASIGI KARBONAT VEYA KABARTMA TOZUDA OLABILIR;BES ALTI DAMLA LIMON SUYU:KK70:ENEYIP DENEMEMEK SIZE KALMIS:BEN COK FAYDASINI GORDUM:SIDDETLE TAVSIYE EDERIM::içelim:

2. 20 Temmuz 2008
  3. gozdenur19

gozdenur19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    Pekala ne kadar bekleteceğiz yüzümüzde?Hergün mü yapmalıyız?

4. 20 Temmuz 2008
  5. sila66

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ilkbaslarda bir aya yakin bir sure hergun,daha sonra haftada iki yeterli.zaten yuzunde kuruma suresi yaklasik 45 dk ama ben bir saat bekletiyorum.ben bugunden itibaren haftada ikiye dusurdum

6. 20 Temmuz 2008
  7. dertlikxixz

dertlikxixz hoşgeldin :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım cildin yağlı mıydı?

Son düzenleme: 20 Temmuz 2008
  8. 20 Temmuz 2008
  9. dertlikxixz

dertlikxixz hoşgeldin :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sakın her gün yapma canım bu yoğurt maskesinden çekmediğim kalmadı benim Kuru cildim yağlıya dönüştü Yağlıysa dene derim Bi de sadece sorunlu yerlere yap tamam tamamen sürünce sonra yumuşacık oluo ama benim sivilcesiz suratım sivilce doldu benden tavsiye her gün yapma Ben çok pişmanım her gün yaptığıma yüzümü herkes çok beğenirdi bebek gibiydim ama şimdi gözeneklerim oldu sivilceler iz kaldı :a015:

10. 20 Temmuz 2008
  11. sila66

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayir yagli bir cildim yok.aksine dahada kuru.zaten her cilt tipi farkli diye uzmanlarda soyluyor.sen ne gibi bir karisim uyguladin bilmiyorum canim.zaten bunun icinde limon oldugu icin gozenek yada siyah nokta yapmasi imkansiz.ben denedim.ama yinede soyluyorum deneyip denememek size kalmisa.s.

12. 21 Temmuz 2008
  13. paşaoluk

paşaoluk Guest

a.s güneş lekesine denicem aynen peki hergün mü ve ne kadar süre bekletmeli

14. 21 Temmuz 2008
  15. paşaoluk

paşaoluk Guest

ya cvplanmış yeni gördüm sorry..

16. 21 Temmuz 2008
  17. Yakamoz_1987

Yakamoz_1987 Guest

cnm senin yüzünü siviclel olmasi bu maskeyle alakali degildir!!cünkü maskede zaten sdaece dogal seyler var..yogurt,bal vs...yogurt nasil kötü yapar ki!!imkansiz yaniii..baska bisey sebeb olmustur cildinin bozulmasinaaa....yogurt kadar faydali bisey yok ynai....bal zaten öyle....bende sahsen 1 senedir yaklasik yapiyorum bal maskesi limonla karisi..vede süper geldi cildime...cok memnunum.....tabikide arada tek tük sivicle oluyo ama bunun maskeyle alaksi yok...cünkü sürünce geciyo zaen....ynai herkese ben tavsiye ederim!!!:lepi:gamyoncuiremsu

18. 21 Temmuz 2008
  19. gozdenur19

gozdenur19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    canım kafam karıştı şimdii :sm_confused: Benim yüzüm yağlı da değil kuru da.Karma. Karma ciltlere uyar mı? Şimdi cildimi bozmasın bu :çok üzgünüm: