Balkafa kısır döngü partisi:))

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU3 tarafından 14 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Kızlarr Öncelikleee Partiyee gelen arkadaşlara hoşgeldinizzz diyorum ....buyrunnnnnnnnn

hihoyyytzemuszemus30.AY BALKAFA KISIR DÖNGÜ PARTıSı BAŞLIYORRRhihoyyytzemuszemus
    Davetiyeler sınırsızz kızlar herkeze yetecek kadar varr ..buyrunnnnnnnnn

Kızlarr delülerim Ben demedimmi sizeee bu partii ertelenemezz diyee !!!:roflol:Sözüme geldinizz hadi bakamm dizilin önünee ..sırnaşık şey

30.Aya ayak bastım artıkkk.Hala bebiş yok kaydirigubbakcemile3Ne tembel kadınmışım kaydirigubbakcemile3Bende 30.Ayın şerefine kutlamanın yakışacağını düşündüm ...:jeyyar:

Partide sigara içilen bölüm :nazar:ve sigara içilmeyen :eek:lmaz:bölümler mevcuttur ...

Sigara içmeyen ve hamile arkadaşlara rahatsızlık vermek istemeyizz :):asigim:

Ama şimdiden yazayım HAmiş olanlarr eklenen Fotoğrafları canınız çeker belki.:kedi:Ben şimdiden uyarayımm sonra canım Çekti ..:jeyyar:istedi..:jeyyar:eek:ff olsada yesek.. :jeyyar:demek yok :roflol:Fotoğraflarla DOYMAYI biliceksiniz......:roflol:

PARTıDE HERKEZE YETECEK KADAR KISIR VAR KIZLARRR ..kaydirigubbakcemile3Koca bir leğen dolusu kısır yaptımm :)delikafaduldenEEE KISIR PARTıSıNE KISIR yakışır demi...kaydirigubbakcemile3Olmazsa olmazlaardan:lepi:

Kanepeleride Ellerimle hazırladımm sizeee..
    http://2.bp.kadinlarkulubu.com/_SultgwkN3k8/R0WSfAtKppI/AAAAAAAAAHU/RdcGTPCVjEw/s400/CIMG0469.JPGhttp://2.bp.kadinlarkulubu.com/_atuTBKaFPuQ/RbYL12FSf1I/AAAAAAAAAaM/yX1nHWzk_BQ/s400/ufuksitki_yeniyil_004%5B1%5D.jpg
    Selmaaadelikafadulden ula koşşşdelikafadulden kısırrr yetmeye bilirr ....Hanii yapıcaktınn sözün vardıı hee unutmadımm..alkisalkisalkismisafirlere ayıpp olmasın yetsin herkezee :jeyyar:

Rapunzell nann sende camallerii kap gelll seninde sözün var :jeyyar: Hee bide zillerle kemeri ayarladım hihoyyyt döktürürsün artıkkk .Ahanda zillerde burda ...

Şakiraa kemerlerimizdee varr kızlarr... buyrunnnnnnnnnZiller ve kemerlerr masanın üzerinde isteyen alabilirr...şutarafagitti[​IMG]
    ıçeceklerr sınırsızzzdır :):içelim:

HAMıLE KALAMAMAKTA BıR AYRICALIKTIR DıYENN ..ÇOCUKSUZDA MUTLUYUZ DıYEN KIZLARR Hadiyin kurtlarımızı dökelimm ...Stresleriii ohhh diyeee atalımm
    kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
    DJ de ayarladım kızlarr bütün organizasyon tamam ..DJ Mizz Bayannn ahanda burda :) ısmide Ayse Yediçocuklu:roflol:
    Müziğiiii sonn ses açıyorum kızlarrrrr hadiyin bakalımm partii son ses müziklee başlıyor...

DJ DESAPARECıDOS VS WMJ ---ıBıZA ŞARKISI ıLE AÇılışılımızı yapıyorr...
    zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Veee şimdidee dubaii müziklerinden bir tanee .....Videonun başı biraz konuşmalı geçiyor az sabredin açılıcakkk hopaaaaaaaaaaa:dance:

http://www.metacafe.com/watch/sy-37937953001/jordin_sparks_sos_let_the_music_play_official_music_video/
    ızlesene.com : Video - nancy ajram shakhbat shakhabeet

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Kasım 2009
  2. 14 Haziran 2009
  3. EzgiMec

EzgiMec UltraAslan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    partiye ilk ben geldimhihoyyyt
    ohhh herşey süper görünüyo çok eğlenicez burda:))

4. 14 Haziran 2009
  5. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    evli değilim, henüz çocukta istemiyuorum ama bende gelebilirmiyim :kedi:

6. 14 Haziran 2009
  7. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam balkafa bende geldim:))))))

8. 14 Haziran 2009
  9. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam herkeseeeehihoyyyt

10. 14 Haziran 2009
  11. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    oh oh maşallah bensiz partı olurmu canım ya .....
    aşk olsun bende geldım hemen .......
    hayırlı olsun topikinde partınde ......kısırı görünce bende bişiy yapayım dedim ama sen herseyi düşünmüşsün be tatlım benden de o zmana adıma yakısır bı tramissu gelsin hepınıze .......

bol bol war çatlayana kadr yıyelım kızlar ......bebiş yoksa göbiş war :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

12. 14 Haziran 2009
  13. EU3

EU3 Guest

Hoşgeldiniizzzz opuyorumnanaktankızlarrrr buyrunnnn buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn

[​IMG]Ben başladım bilee sallamayakaydirigubbakcemile3

14. 14 Haziran 2009
  15. ebrar_53

ebrar_53 Sana sığındık Rabbim Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    selam bende geldim partiye 98 aydır bebeği olmayan biri olarak kabul edersin değilmi balsuratım ??

16. 14 Haziran 2009
  17. ebrar_53

ebrar_53 Sana sığındık Rabbim Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    ya kısır süper gözüküyo bitabak aldım merak etmeyin kızlar sizede yeter balsuratım bereketli elleriyle yapmış kaydirigubbakcemile3

18. 14 Haziran 2009
  19. EU3

EU3 Guest

buyrunnnnnnnnnHoşgeldinizz sefalarr getirdinizz kızlarr iyi eğlencelerrrhihoyyythihoyyyt

Tremususumm canım ellerineee sağlıkk nickin gibi harika görünuyorr sağolasınnn ..
    Afiyet olsunn herkezee söylediğin gibii göbüşş olsunn:CüvCüv:sırnaşık şey

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.