Bama gelene bak

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve iwy7 tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Ekim 2008
    Konu Sahibi : iwy7
  1. iwy7

iwy7 hayat seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadaşlar bu ne şimdi ya?
    Eşimin akşam iş yemeği vardı, neyse gitti aradı beni konuştuk 10 gibi msj attı geliyorum diye. Ben gelecek diye beklerken 11 de aradı benimde tanıdığım iş yerinden bi arkadaşı var bekar kalıyor, onda kalabilir miyim diye izin istedi. Gönülsüz de olsa neyse iyi kal dedim. Ne kadar düşünceliyim ki yarım saat eveline kadar aramadım, hani kontrol ediyo gibi olmasın diye. Aradığımda ne göreyim iki tane hattı var ikiside kapalı...Ve içime kurt düştü direk. Msj attım yazık beni merak edip arayacağına tel kapatıyorsun yazdım. Tabii henüz gitmedi, sabah alacak muhtemelen. Ben sabah ne yapacağım, bişeyler yaptıysa bile beni türlü laflarla kandıracak. Nasıl tavır almalıyım ya allahım şaştım kaldım şoktayım

2. 8 Ekim 2008
  3. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım slm.kusura bakma ama sen baştan hatayı yapmışsın.bekar adamla kalmasına nasıl izin veriyorsun anlamadım dogrusu.tamam güveniyor olabilirsin ama hiç hoş degil bence.hadi beraber takılırlar arkadasıdır ama karısını bırakıp orada yatıya kalmak ne demek yani...enteresan geldi bana.neyse yinede kötü düşünme.belki şarjı bitmiştir diicem aklıma başka bişey gelmiyo vallahi.bence birdaha da gönderme öyle eşini bu benim fikrim tabiki ama yanlış yapmışsın.

4. 8 Ekim 2008
  5. iwy7

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    böyle bişey aklıma bile gelmedi ben gönülsüz iyi kal falan deyince tamam geliyim dedi bende salak kafam izin verdim, arkadaşıda düzgün bi çocuk. Allah bildiği gibi yapsın diycem ucu bana dokunacak. İçim içimi yiyo ama olan oldu. Şarjının bittiğini sanmıyorum o yalanı atsada inanmam. Saf duygularımın kurbanı oldum. Yarın hiç tel açmayım diyorum, hiç muhatap olmayım anlasın başına geleceği

6. 8 Ekim 2008
  7. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    izin verdiginizde vereceginiz tepkiyi de düşünmeliydiniz canim..evli bir adamin ne işi var bekar arkadasinda karisi evde dururken? hadi eşiniz bir gaf yapmiş ama siz nasil izin verdiniz aklim almiyor inanin..eşim böyle birşey teklif etse ki asla edemez ama oldu da etti diyelim "tabii kal bi dahada gelme" derdim..o derece gicik olurum bu tarz seylere..

bir kere yarin ne söylerse söylesin asla bir bahanesi olamaz..ne demek telefonunu kapamak..hadi bir mucize oldu 2 telefonununda sarji bitti diyelim..oradan sizi arayabilir..sizin basiniza gelebilcek acil bi durumda aramaniz için oranin telefonunu size vermeli..ya Allah muhafaza basiniza bişey gelse..hayat boyu kendini affedebilcekmi?

böyle biri durumda Allah cenenize kuvvet versin diyorum..ben olsam iyi pişman ederdim..öyleki böyle birşeyi bir daha teklif etmeyi birakin hayal bile edemez :S

8. 8 Ekim 2008
  9. iwy7

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    Ya yorumlarınızı okudukça kendime nasıl kızıyorum, nasıl yaptım ben bunu. Yani saflığımamı geldi salaklığıma mı, kandırdı beni işte allahın cezası. Benimde en çok kızdığım beni evde yalnız bırakıyo merak edeceği yere, bide tel kapatıyo ya bana bişey olsa..Sorumsuzluğun bu kadarı olmaz acayip sinirlendim elim ayağım buz oldu. Böyle bir netice aklıma bile gelmedi gelse izin vermezdim İş için falanda çok sık seyahate gidiyo güvenmek zorunda kalıyorum bi yerde, yapan her yerde yapıyo neticede görüldüğü gibi.
    Peki yarın ne yapıyım eve almayım diyorum ama onun sonucu ne olacak, bugün kaldığı yerde canına minnet olur kalmak bu seferde

10. 8 Ekim 2008
  11. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    valla dedigin gibi canım olan olmuş yani izin vermişsin birkere.şimdi bumu bir kenara bırakalım.arkadası düzgün diyorsun.o arkadas çok düzgün olsaydı böyle bir teklifte bulunmazdı bence.aklına hemen aldatma falan gelmesin canım belli ki sorumsuzluktan başka bişey degil.sanırım her konuda rahatsınız ki böyle birşey isteme cesaretinde bulunmuş eşin.bekar hayatını özlüyorsa evlenmeyecekti.ben olsam bu günden sonra iyi bir sıkardım onu.gittigine de gidecegine de pişman ederdim vallahi.sen yine iyi dayanıyorsun şuanda.mutahharaarkadasımında dedigi gibi ALLAH KORUSUN başına bişey gelse ne olacak nasıl ulasacan.valla yarın ne yaptıgını ne dedigini yaz buraya ben catlarım şimdi.sinir oldum zaten.yaa bu adamlar neden bazen böyle çıgırından çıkıyorlar yaa.

12. 8 Ekim 2008
  13. krizantem8

krizantem8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

14. 8 Ekim 2008
  15. iwy7