Bambaşka biri olmak

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve sangs tarafından 17 Haziran 2010 başlatılmıştır.

17 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sangs
  1. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kendımızı nasıl degıstırebılırız sızce kızlar?kendımde yapmak ıstedıgım köklü degısımler var ornegın bencıl oldugumu dusunuyorum ve bu benı cok uzuyo boyle bırı olmak ıstemıyorum
    sakinlıgımı koruyamıyorum ofkem saman alevı gıbı ama sınırlendıgım zaman cıldırıyorum resmen.cok fevrıyım bırden parlıyorum patlıyorum bagrıp cagrıorm herseyı fırlatıyorum sonrada pısman oluyorum bole bırden sınırlenmeme
    sızce neler yapabılırım kısısel gelısımıme katkıda bulunmak ıcın?? kısısel gelısım kıtapları okuyorum ama o anlık etkı edıyo.sonra unutuyorum
    onumuzdekı sene erasmusla yurt dısına gtcem bunun kısılıgıme katkısı olacagına ınanıyorum ama sımdıden baslamak ıstıyorum sakınlesmeye verıcı bı ınsan olmaya...
    tavsıyelerınıze ıhtıyacım var guzeller...

2. 17 Haziran 2010
  3. defesen

defesen Herseyi cok dert ediyor.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aslinda karakterlerimiz pe degismez ama, bazi davranislarimiz torpulenir ben buna inaniyorum:)
    Kendinde degistirmek istedigin, uzuldugun seyleri bir kagida dok,
    Sonra nasil bir davranis sergilemek istiyorsun onlari da yaz,
    Yavas yavas her gun kucuk bir adim atmaya calis, uygulamaya calismazsan basarili olamazsin canim.
    Mesela bencilligi yenmek istiyorsan, kucuk bir adim ama cok sevdigin bir giysini giymek isteyen kardesine odunc verebilirsin.
    Yada kendine bir dondurma aldignda, yaninda duran arkadasina da ismarlayabilirsin.
    Zamanla bu manevi seylere de yansiyacaktir bence.

4. 17 Haziran 2010
  5. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cok tesekkur ederım cnm onerılerın ıcın ama bencıllıgım bu sekılde bısey degıl yanı ben herseyımı paylasırım zaten benım bencıllıgım su yonde ;
    mesela sevgılımle herseyı paylasırız herseyı konusurz beraber karar verrz cddı dusunuyoruz
    ama o herseyde bana sorarken once benı dusunurken ben onu dusunmuyorm hıc.once kendı ısteklerım kendı cıkarlarım gırıyo ısın ıcıne... bu tarz seyler ıste mafoldumben

6. 17 Haziran 2010
  7. morrison

morrison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Beğenmediğin ve değiştirmek istediğin yönlerini biliyor olman çok güzel. Bence ilk adımı atmışsın bile. Şimdi uygulamaya geçmen gerek. Normalde çok sinirleneceğin birşeyle karşılaştığın ilk seferde tepkilerini ve sinirini kontrol etmeye çalışarak başlayabilirsin. Bir süre sonra kontrollü olarak şekillendirdiğin tepkilerin doğal davranışların haline gelecektir. Daha az sinirlenen daha verici bir insan olabilirsin böylece.

8. 17 Haziran 2010
  9. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cok tesekkur ederım morrison ilk fırsatta denicem kendımı kontrol etmeyı ınsallah soyledıgın gbı bı ınsan olabılırım cnm a.s.

10. 17 Haziran 2010
  11. randomlife

randomlife bu sefer olacak!! hedef55 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    işin içinde erasmus varsa emin ol her türlü olgunlaşıcak ve sabretmeyi öğreniceksin. 10 ay erasmus yaptım ben. gittiğim günden çok farklı olarak geri döndüm. kendimi çok ii tanıma fırsatım oldu. çok olgunlaştım. sen de inşallah gidersin emin ol çok faydalı olucaktır.

12. 17 Haziran 2010
  13. lifetime

lifetime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bu huylarının farkında olman ve değişmek istemekle
    başka biri olmaya doğru gidiyosun bence benim çevremdede
    eski sen:)gibi insanlar var ama farkında bile değiller kendilerinden

14. 18 Haziran 2010
  15. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    insallah cnm bende ole olcagını dusunuyorum cok tesekkur ederım

16. 18 Haziran 2010
  17. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ah cnm benım ınsallah dedıgın gıbı olur o kadar cok uzuyokı benı bu huylarım utanıyorum bole bı ınsan oldugum ıcın :kedi: insallah duzelırım cok tesekkurler

18. 18 Haziran 2010
  19. yusufun_annesi

yusufun_annesi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sepetteki çürük elmaları ayırmışsınız.
    Şimdi sırada onları sepetten atmak kalmış.

Aslında epey yol almışsınız.Sizden daha kötü örnekler tanıyorum.
    Ben mesela;henüz elmaların çürük olduğunu bile kabul etmiyorum.

Dilerim,öfkenizi kontrol etmeyi ve bencilliğinizi(ki bahsi geçen tarzda bencilliği iyi bilirim.Sizin hayatınızda sizin planlarınız kusursuz işlemeli,size sorulmadan karar verilmemeli ama siz sormasında olur nasıl olsa en iyisini biliyorsunuz gibi)bastırmayı kısa zamanda başarırsınız.

Benim tavsiyem olamayacak ama size yazılanları takip edeceğim belki benimde işime yarar diye.