Bamteli'nden Seçmeler

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve bamtelli tarafından 26 Eylül 2006 başlatılmıştır.

26 Eylül 2006
    Konu Sahibi : bamtelli
  1. bamtelli

bamtelli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bölüğe yeni yüzbaşı gelmiş, daha kendi gelmeden ünü gelmiş:
    ''Çok takıntılı >adamdır, dikkat edin.''
    Bölük komutanı askerleri toplamış.
    'Adım Ahmet KIRÇ , soyadımdaki ''R'' yi unutanı yakarım!''
    Herkes stres içinde. Beş gün sonra bir askeri çağırmış.
    ''Söyle , ne benim adım soyadım ?'' Asker titremiş ve kekelemiş:''Ahmet GÖRT!''

2. 26 Eylül 2006
  3. gulayy

gulayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyyyyyyyyyyy.......................
    koptum valla gülmekten
    yazarken bile gülüyorum:laugh:

4. 3 Ekim 2006
  5. bamtelli

bamtelli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bir uçakta farklı ülkelerden insanlar yolculuk ediyormuş. Bir ara İsviçreli ülkesinden söz ederken:

- Benim ülkemin kızlarının güzellikleri meşhurdur, demiş.

Alman da bunun üzerine:

- Bizim ülkemizin de arabaları meşhurdur, binmeye kıyamassın demiş.

İngiliz hemen söze atılmış:

- Bizim ülkenin birasını başka yerde içemezsin...

Hollandalı ülkesinin villalarını; İranlı halılarını; Rus da KGB'yi övmüş.

Sıra sonunda Temel'e gelmiş. Temel, biraz düşündükten sonra:

- Pizum ülçenin telikanlisu meşhurdur. Alur İsviçreli kızı, Alaman arabasında içirur İnçiluz pirasını, Hollandalının fillasına götürdükten sonra, İran halisuna yatirup sabaha kadar pecerur. KGB'nin de pi s...mden haperi olmaz.bitti

buda var..
    iki heykel:
    Yillarca, iki heykel; biri erkek, biri disi,birbirlerine bakar durumdaparkta dururlarmis, bir gun bir melek cennettengelene kadar "Sizleriyi ve ornek heykel oldunuz, bu yuzden ben desize ozel bir hediye verecegim. Yarim saat icin sizicanlandiracagim, siz de bu sureicinde neisterseniz yapabileceksiniz!" demis. Ve melek ellerini cirpar cirpmazheykeller canlanmis, birbirlerine birazutanarak yaklasmislar, ama sonra hizla parktaki caliliklarin arkasina kosmuslar.Kisa bir sure sonra caliliklarin arkasindan kikirdesmeler,kahkahalar duyulmus, calilar sallanmis. Onbes dakika sonra, caliliklardancikmislar, ikisinin de yuzunde genis bir tebessum varmis. "Onbesdakikaniz daha var demismelek, gozlerini anlamli anlamli kirparak...Disi heykelinyuzundekitebessum biraz daha yayilmis ve erkek heykeledonmus: "Harika! Ama busefer guvercini sen tut, ben s.c.c.m kafasina.:))
    ................................................................................................................ı.a.a