bana akıl verin canlarım yaa :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve asdfgh789 tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Eylül 2008
    Konu Sahibi : asdfgh789
  1. asdfgh789

asdfgh789 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    şimdi canlarım üç aylık evliyim ve kayınvalidemlerle birlikte kalıyoruz bir kaç yıla kadar ev almayı düşündüğümüz için beraber kalmaya karar nerdik ama ben hiç memnun degilim hayatımdan ev alana kadarda dayanabilecegimi sanmıyorum kayınpederimle falan tartıstıgımızzda esime söyledim pişmanım bu evde kaldığıma diye ama o allttan al falan dedi .. bunaldım artık evde.benneyaptımki. bu yüzden pişmanım evlendiğime desem yeridir valla artık ev alana kadar bekleyemiycem veayrı evde kalmayı düsünüyorum ama eşime bunu nasıl anlatayım veya acıklayayım bilmiyorum :sm_confused::sm_confused:

2. 26 Eylül 2008
  3. tulayo

tulayo EĞLENCEYE KATIL:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    baştan kabul etmişsen eşine kabullendirmek zor olabilir.eşininde gerçekten rahatsız olması lazım ortamdan anca ikna olur ve çıkmak ister evden.işte boşuna dememişler ev üstüne ev kurulmaz die.bence eşinin rahatsız olmasını sağlamaya bak sen..

4. 26 Eylül 2008
  5. Barbi03

Barbi03 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evi ne kadar zaman sonra alma ihitimaliniz var

6. 26 Eylül 2008
  7. tuse

tuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bak kardesim alisik olmadsigin bir aile ile oturmaya basladin cok zor biliyorum belki kültür yapilarida senin ailenden cok farkli.sana cok zor geliyodur.daha cok yeni evlisin.aileye alisman aileninde sana alismasi icin daha zamana ihtiyaciniz var.inan ban sabret azicik zaman herseyin ilaci bence esinide zor durumda birakma canim böyle durumlarda benim erkege cok karnim yaniyo cünkü arada kaliyo ne yapsin biri anasi biri karisi.

8. 26 Eylül 2008
  9. asdfgh789

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ewlenirken 2 3 yıla kadar hazır oluyordu ama şimdi daha dilde yok canım

10. 26 Eylül 2008
  11. dj_sinem

dj_sinem Guest

bende bir otuyorum 4 aylık evliyim bıkmıs durumdayım yapılan hızmetcı muamelesınden bıde begenmemelerı yokmu onuda bosver evde gorumce var benden 2 yas kucuk kocayı bılıyo gezmeyı tozmayı ama ıs yapmaktan acız zavallının tekı herseyını bana bırakıyo bıktım bıktım bıktım lanet olsun bende dıyorum bızde cıkcaz ayrı eve ama taksıtlerın bıtmesını beklıyoz hem taksıt hem kıra oduycek gucumuz yok maglesef :KK43:(((((((((

12. 26 Eylül 2008
  13. asdfgh789

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    en cok sinirimi bozanda esim işten geldiğinde yanına oturup dünya kadar soru sorması hayır annesi ama o kadarda olmaz yahu :1shok::1shok:

14. 26 Eylül 2008
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir kac yila kadar ev almayi düsünüyorsunuz!!!:nazar:

Bu bir kac yilin acilimi ne kadar canim 2 Senemi, 4 senemi, 5 senemi??:uhm:

Belkide sende bu bos vaadler kurbanlarindan biri oldun! Hani erkekler evlenmeden önce "merak etme sevgilim biraz idare et kendi evimize cikicaz" veya " En fazla bir sene sabredeceksin bak gör kendimizi toparlayalim evimizi kuralim ne güzel olacak" diye atip tutar ama nikahi bastiktan sonra bu söyledikleri güzel sözleri unutmus gibi davranilar ya..benneyaptımki.

Evliligin ilk yillari kadar güzel yillari yok, en güzel zamaninnizi keske hemen ayri eve cikip doya toka yasasaydiniz...Ev almayi düsünmüssünüz güzel bir fikir tabiki lakin ben yinede kabul etmezdim canim, belki 5 sene sonra degil 10 sene sonra ev sahibi olurdum nasip kismet tabiki ama hic olmazsa huzurum olurdu ve esimle ailesi yüzünden problem yasamazdim...:nazar:

Bastan kabul ettigin icin simdi biraz isin zorlasacak fakat yinede esinle konus ve ayri eve cikmanin hem evliligniz icin hemde ailesi ile olan iliskin icin daha mantikli oldugnu anlat.:kahve:

Umarim hayirlisi olur a.s.

16. 26 Eylül 2008
  17. asdfgh789

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya ewet canım düğünden sonra taksitler musallat oluyor ama bizim bikac ay sonra bitiyor ben hizmet falan etmiyorum valla ama hareketleri konusmaları sinirimi hoplatıyor oooff::çok üzgünüm::çok üzgünüm::enbuyukkk:

18. 26 Eylül 2008
  19. asdfgh789

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    esim anlayışlı yalan söyleyeceginide sanmıyorum ama evliyiz sonucta agırdan alır belkide ama anlasamadığımızı göre göre de rahat oturamaz sanırım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.