Bana akıl verin kızlar

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve minna tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

3 Şubat 2009
    Konu Sahibi : minna
  1. minna

minna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlarr..bnm 1.5 senedir devam eden güzel bi ilşkim var sevgilimi çok ta seviorum fakat annem pek razı gelmior..evde telefonla konuşuorum görüştüümü onu sevdiimi falan herşeyi biliyor kabulleniyor ama ''onunla çok mu ciddisin'' ,''senin bu yanlış seçimlerinden bıktım'' , sen mühendis olucaksın onun mesleği ne'' gibi sorularla beynimi yiyor.erkek arkadaşım da üniversite mezunu ama beendiremiorum okuduğu bölümü.bu sene son senem artk ünversiteden mezun olucam ve bursadan iş bakıorum çnkü ben bursalıyım ama sevgilm de bursalı beni yanında istior hem ben de memleketime dönmek istiorum ama annem ankarada kalıp yüksek lisans yapmam konusunda ısrarlı..zannediorum beni ondan soutmak istiıo..bazen boğulucak gibi oluorum

2. 3 Şubat 2009
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Annenize erkek arkadaşınızın kim olduğunu,işini,gücünü,ailesini anlattınız mı? CADIARZUTüm bu soruların yanıtını biliyor da ,başka çekinceleri mi var?fisfisfisTanımadığı biri hakkında neden böyle düşünsün ki?yasakkelimeÇoğu zaman bizim göremediğimiz şeyleri onlar tecrübeleri ile önceden fark ediyorlar,ama sevgilinizden eminseniz onu annenize anlatın,tanıtın,zamanı gelince de tanıştırın.

4. 3 Şubat 2009
  5. JAY

JAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben anlamıyorum bu kadınları bende üniversite öğrencisiyim..bi sevgilim var daha annemler bilmiyo gerci ama yani konu açılıpta gectiğinde 'evrim sanki kimle evlencek lise mezunuyla mı' diolar:S:KK43: sevgilim lise mezunu :KK43: uğraşıorumki yüksekokula git bari diye:KK43:

canım ailen senin için endişeleniyo anlaşılan..çocukla tanışırdın mı? bunları blmioruz tanıştırdıysan annenin hoşuna gitmeyen yönleri var bahane arıyo işle okulla demektir..tanıştırmadıysan mutlaka tanıştır artık çocuğun ağzından dinlesen işini gücünü..sen istediğin kadar anlat anlatamazsın!

6. 3 Şubat 2009
  7. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    fisfisfis hassas bir konu
    ama buyuklerin her söyledigini dikkate almak lazim mutlaka bir bildikleri vardir cunku a.s
    sevgilinin bölümü ne merak ettigim icin soruyorum yerimseniben

8. 3 Şubat 2009
  9. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bu site başta ailesinin sözünü dinlemryip yanliş kararlar veren ve çok pişman olan arkadaşların konularıyla dolu

bilmem anlatabildimmi

10. 3 Şubat 2009
  11. biopelin

biopelin Hayat akan bir sudur.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    çok haklısın...:enbuyukkk:

12. 3 Şubat 2009
  13. ubk_2711

ubk_2711 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım anneler öle işte çocukları için hep en iyisini isterler benim deyaklaşık 2 buçuk yıllık bi ilişkim var ben uluslarası ilişkiler okuyorum o da aynı bölüm ama başka okulda fakat yine de annem onu istemiyodu en başlarda resmini fln da göstermiştim beğenmemişt. zaten daha önceki erkek arkadaşımı da görmüştü onu da beğenmemişti=)).sürekli daha karşına kimler çıkacak kimbilir,çok kaptırma kendini fln die başımın etini yiyodu.hatta bi gün denizde liseden bi arkadaşımla karşılaştım azcık konuştuk.yakışıklı bi çocuk annemin hoşuna gitmiş,benim erkek arkadaşım olduğunu bildiği halde neden çocukla konuşmuyosun gitsene yanına fln diyo(bu arada çocuğun tıp okuduğunu da ağzımdan kaçırmıştım=)))) ta ki erkek arkadaşımı annemle tanıştırana kadar sürdü bu başkasını bulursunlar. ama artık alıştı sevdi onu..belki de onun beni mutlu edebileceğine inanmıştır tanıyınca.tanıştırmakta yarar var derim ben...artık çok rahatım.annemle beraber çıkıp ona hediye bile aldığımız oluyo hatta geçen ay atkı ördü damadına=))))

Son düzenleme: 3 Şubat 2009
  14. 3 Şubat 2009
  15. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Her anne-baba doğru karar veremez.
    Aç gözlülük bencilce davranma vs iyi niyetten değil gözlerinin yüksekte olmasındandır.
    Sen annenin asıl niyetini bilirsin.
    Nokta.

16. 3 Şubat 2009
  17. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    Canim uzgunumz ama okul asklarinin %90i okul bittikten bir sure sonra biter. bizden kimse okul aski ile evlenmedi ki sinifta sevgilisi olmayan yoktu. gerek ayni sinif icinde gerekse baska bolumlerden herkesin ciktigi birileri vardi. ama bitti.

Dur bakalim okul bitsin. askere gitsin. isini bulsun. halen sevginiz tutkunuz askiniz devam ederse annenin karsisina cikar.

Aileler cocuklarinin kotulugunu istemezler, bence acgozlulukle alakasi yok annenin yaptiginin, senin icin en iyisini istiyor. cunku sen bazi seyleri goremeyebilir veya toz pembe gorebilirsin.

her anne dogru karar verir demiyorum ama bence bu sureci bir atlatin bakalim. kim ole kim kala.

18. 3 Şubat 2009
  19. bir_umut

bir_umut Guest

Anne babalar bazen bizim için doğru olan kararı veremeyebiliyorlar. Yani her doğru mutlu etmez insanı. Lakin şu an Kibelenin dediği gibi en mantıklı olan beklemek. Aşkın tutkulu olduğu dönemde mantıklı düşünemezsiniz, herşey toz pembe şimdi. Bekleyin bakalım gün ola harman ola...