bana başka yol bırakmadı..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Metaphora tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Metaphora
  1. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    bıkmıştım artık onu kıskanmaktan krizlere girmekten ağlamaktan hatalarıyla uğraşmaktan son çözüm yöntemimi uyguladım ve işe yaradı sanırım bana kızabilirsiniz ama merak ediyorum yorumlarınızı fikirlerinizi,belki kiminiz saçmalama sonu kötü olur der,kiminiz iyi yaptın dewam et der,ne yapsam bilmiyorum karışığım..

sonunda yapck bişe bırakmadı bende yapabilceğim en iyi şeyi yaptım TAKMADIM..

-biz kız erkek karışık şuraya gitcez askım
    ben:git askım kafanı dağıtırsın hem..

ben:askım kim bu arayan dün aramış?
    -x kişi ya önemli bişey olmuş araması gerekmiş (görüşmesini istemediğim biri)
    ben:ha tamam o zaman askım (ne görüşcekmiş niye o saatte aramış ben görüşme nolursa olsun demedimmi falan demek yok..

ben:canım yarın görüşelim
    -işim var bitanem
    ben:peki canım baska zamana artık (ne işin var nereye gitcen kimle görüşcen beraber gidelim falan yok..

o bu durumdan başından beri şikayetçi,bilerek eksik cewaplar veriyoki kıskanym, bi türk kadını gibi dawran erkeğine sahip çık bi kız ben senin yanındayken gelse bana aşkım canım diyerek önünden alsa götürse gıkın çıkmaz yuh artık falan diyor..

hatta bi kere mesaj attı bana

-askım yarın işim yok gezeriz beraber dimi :)

tabi mesajı bana atmadan önce saçma sapan kawga çıkardı bana yazma ben yatıyorum falan dedi,yani mesajı bana atmadığı çok açıktı

ben mesajı ilettim ve,
    ben:askım yanlışlkla bana atmışsın mesajı
    o:yuh be kızım insan bi sorar bu kim diye olay çıkarır kızar bağırır ayrılır sende tık yok yuhh
    ben: yok askım bi erkek arkadaşına atmışsındır diye düşündüm neden boşu boşuna aramızı bozym (erkek arkadaşlarıyla bazen şakalaşırlar bebişim falan derler birbirlerine.. )
    o:ben seni denemek için yazdım o mesajı nolursa olsun insan en azından merak ederdi kime diye hesap sorardı

tabi beni aldatmadığını biliyorum denediğinide çok iyi biliyorum ama napym beni ne hale soktuğunu anlasın artık,artık delirdi çocuk ne dersiniz sahip çıkmaya başlymmı?

2. 24 Ekim 2009
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    hayırr...
    nabza göre şerbet ver...

bu arada bu ilişkinin sonu ne yazık ki hüsran, bunu bilesin ...

ilişkinde sen, sen olmadıktan sonra ,sen kendini doğallığını ve duygularını yaşayıp ,yansıtmadıktan sonra sen ona ve ilişkine sahip çıksan ne fayda...
    evcilik oyunu mu bu, aşk oyunu mu ?
    her oyun biter ,ve geriye sen kalırsın ...

4. 24 Ekim 2009
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bu durum daha ne kadar devam edecek? ne kadardır devam ediyor?

dersini aldı ise bitir yoksa kendini yıpratmadan bu işi bitir akannehir

6. 24 Ekim 2009
  7. oOopitipiti

oOopitipiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla işe yarıyo gibi bendemi yapsam:roflol:

8. 24 Ekim 2009
  9. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.031
    Ödül Puanları:
    163
    ilk 3ü normalde sonuncusu yapmacık olmuş bence

yani bazen ilişkide cok genişte olamazsın çokta daraltmazsın da

3ü anlayışlı saygı duyan güvenen insanların yapacağı şey de sonuncusu fazla rahat bı tavır gıbı geldı bana

benım gıbı kıskanclıgı olmayan bı ınsan bıle hayırdır ne oluyoruz der , senı denedım dedıgınde de ıyı bır laf oturtur

10. 24 Ekim 2009
  11. ela

ela Guest

yaptığın fedakarlığı anlayışı anlamaz güzelim bu erkekler hiç kendini kasıp içine atma herkez haddini bilsin.

12. 24 Ekim 2009
  13. ela

ela Guest

takmıyorum demene de inanmıyorum sen içine atıyosun.

14. 24 Ekim 2009
  15. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bu taktigi uygulamakda cözüm deyil....nereye kadar gidecek ...iliskide saygi, sevgi, güven olmadiktan sonra yüzlerce taktik uygulayim ne isime yarar.....:kahve:

16. 24 Ekim 2009
  17. yok_sun

yok_sun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim ya ne gerek var bu tur oyunlara hic anlamam... Sen nereye kdr devam edeceksin ki bu oyunlara.. yarin birgun yine eski haline doneceksin sevgilinde bi sure sonra ayn olacak.. Hep oyun yapip duracakmisin

18. 24 Ekim 2009
  19. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    evet içime atıyorum,yanlış ifade ettim..
    bu taktik aslında bikaç seferlikti bigün böyle diim bakalm napıcak dedim,rahatsız olduğunu görüncede hoşuma gitti açıkçası birazda o delirsin dedim ve oyuna devam ettim.
    bitirmeyi bende istiyordum ama vazgeçtim çünkü benim bu anlayışlı oyunumu fırsat bilerek oda bişeyler yaptı hiç gitmesini istemediğim yerlere sırf ben evet dedim diye -ki o herzaman bilir ben ne dersem diyim içimin rahat olmiycağını- bunu bile bile gitti

sinirlerim yıprandı artık bu oyunu o sonlandırsın diye bekliyorum..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.