bana bi akil verin kizlar :((

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve elifsevde tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : elifsevde
  1. elifsevde

elifsevde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    belki bilirsiniz oglum 10 gün öncesine kadar hastaydi ishal ates öksürük hepsi vardi zatüre baslangici demisdi doktor sonra antibiyotik surup derken gecti sevinmisdim dünden berli yine öksürük basladi tabi simdilik az ama giderek cogalacak kafayi yiyecem valla bi cocuk hicmi iyi oolmaz dogdu dogali hasta oluyo sü öksürük bas belasi oldu ayni durumda olan varmi durmadan öksürük tekrarladimi bu ücüncü gelisi olcak öksürükün cok huysuz aglayip duruyo yazarsaniz sevinirim kizlar ya

2. 30 Mayıs 2009
  3. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım ya çok geçmiş olsun ..bizde geçen ay yaşadık öksürük ..çok şiddetliydi gece uykudan uyanıyodu keyfi filan kalmamıştı düzeni bozuldu,ama dr umuz ciğerler temiz antibiyotiklik bi durum yok şimdilik balgam sökücü kullanın dedi,bir hafta kullandık o bir hafta hep balgamlı öksürdü ,öksürürken kustu hep.ama allaha şükür 1 hafta içinde geçti..sizede çok geçmiş olsun canım,bu durumda ne yapılır bilmiyorum.dr ile bağlantı halinde ol..

4. 30 Mayıs 2009
  5. minik81

minik81 cennet kokulum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun canım inşallah biran önce iyileşir oğluşun benimde kızım çok nazlı hemen hasta oluyo parfüm kokuları polenler tüy toz bunlarda alerji yapıp sonra grip tarzı hastalığa çevirebiliyor o yüzden anneme bile gidemiyorum evi bahçeli ağaçlıktan geçicez aman yine öksürürmü diye
    zaten bikere hasta oldumu arkası geliyo erken dönemde bağışıklık kazanıyolar heralde inşallah ilerlemeden geçer Allah'tan acil şifalar diliyorum

6. 30 Mayıs 2009
  7. elifdem

elifdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım
    havalar dengesiz dikkat etmek lazım bebişlere.

8. 30 Mayıs 2009
  9. selocan16

selocan16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun canım ya bende bebekken zatüre olmuşum 12 yaşıma kadar çok kötüydüm herşeyden hastalanıyordum şimdi bile öyleyim bebekken yakalanılan hastalık kalıcı oluyo inş sizinki geçer siz pnömokok yaptırmışsınızdır heralde ona rağmen hastamı ooldu bebekler çok hassas herşeyden kapıyorlar allah acil şifalar versin ilaç tedavisiyle iyi olur inş bide terlemesine dikkat etmek gerek

10. 31 Mayıs 2009
  11. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    caınm benim yaa çok geçmiş olsun kıyamam ben ona allaha şükür benim oğlumun başına gelmedi öle bişey ama bilirim öksürük çok illet bişey terlememk gerekiyor sanırım öksürükte özellikle çok sıcak ortamlarda iyi olmuyor sanırım

12. 31 Mayıs 2009
  13. EU3

EU3 Guest

canım çokk geçmiş olsun, inşallah gerek kalmamıştır ama dr gittinizmi ne dedi,

14. 31 Mayıs 2009
  15. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun inşallah düzelmiştir daha çok küçük oldukları için diyebileceğim tek şey bol bol ılık su içir boğazı kuru kalmasın az ve sık besleki balgamla kusmasın ıhlamur içir
    inşallah en kısa zamanda düzelir

16. 31 Mayıs 2009
  17. elifsevde

elifsevde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kizlar yorumlariniz icin tesekkür ediyorum valla simdilik iyi gibi ama bilmiyorum sonra ne olur valla doktorumdan pek memnun degilim herseye normal diyor on gün ishal ates öksürük hepsine normal dedi ilac bile vermedi sonra cocuk hastanesine gittim ora anladi burda doktorlarin cogu ayni ya valla türk doktoru gibi yok valla ben bile daha iyi anliyom ama recete yazamiyom özelde alamiyoz
    su bebekler hasta olmasa ne var ya rabbim korusun ins tüm bebeleri