Bana bir akıl verin çıldırmak üzereyim!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cansel55 tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : cansel55
  1. cansel55

cansel55 Guest

Ben 23 yaşındayım ve ailemle yaşıyorum bir ablam var 2 yıl önce evlenip antalyaya yerleştiler soner abi (eniştem) bizimkiler onu çok sever ama ben köşe bucak kaçıyorum,o böyle değildi ablamla severek evlendiler, son geldiklerinde bana beni sevdiğini söyledi konuşurken hep bana dokunmaya çalışıyodu ondan hep kaçtım, annemin yanından ayrılmadım.Kimseye bişey söyleyemedim ablam bir ay sonra doğum yapacak ve yanına beni çağırıyo ALLAHIM kafayı yiycem napıcam ben, soner abinin kardeşinin çocukları küçükmüşte bırakıp gelemezlermişde cansel gelsin diyo pislik annesi babasıda yok zaten kime ne diycem ben anneme ne derim ablama ne derim kocan bana sarkıyo gelemem mi diycem mafoldumben ölmek istiyorum mafoldumben

2. 25 Haziran 2009
  3. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Ne zor durum yaa. Ablan hamile olmasa kesin söyle derdim ama tam doğum arifesi şimdi. Ama gene de zamanı gelince söylemek lazım sanki.
    Allah kolaylık versin ne diyeceğimi bilemedim. Önce annenle mi konuşsan acaba. Ama her durumda doğumu bekle, bebek için diyorum.
    Peki açık açık söyledi mi birşeyler? Keşke siz yanlış anlamış olsanız.

4. 25 Haziran 2009
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    bencede önce annenizle konuşun bu durumu siz.anlatın ve gitmek istemediğinizi söyleyin..sonrada annenizle duruma göre hareket edersiniz.

6. 25 Haziran 2009
  7. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    of ne kotu bırsey yaaaaa bence anne de sımdılık ablana desende sana ınanmazzzzzzz kocasıda yalan der gecer sen anne anlat dıyecem ama bu sefer annen olayı duyunca cok sınırlenecektır kesın ve dayanamayıp olayları buyutebılırrrrrrrrrr

8. 25 Haziran 2009
  9. bel_sel

bel_sel Kendinin Efendisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle gitme ve annenle durumu paylaş ablana şimdilik uygun bir mazeret bulun...yazık yaa ablanın Allah yardımcısı olsun

10. 25 Haziran 2009
  11. bianco

bianco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlarımızında dediği gibi en uygun olan davranış, bu konuyu annenizle paylaşmak olacaktır. Fevri davranıp hata yapmayın.

Nerden başlayacağınızı bilememek elbette çok zor ama annenize sağlam bir şekilde bunları izah ederseniz, sanırım anneniz o damadın ince ayarını yapar..
    Durum düzelmez ise ablanız her na kadar üzülecekte olsa durumu bilmeli.. empati yapıyorum; ben olsam bilmek isterdim, sonradan duyduğumda daha çok üzülürdüm diye düşünüyorum.

Hey Allah ım ne insanlar var
    .:eek:lmaz:

Son düzenleme: 25 Haziran 2009
  12. 25 Haziran 2009
  13. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    cok üzüldüm sasirdim...allah sana sabir versin canim cok zor bi durumdasin.. enisten ablani seninle aldatmayi düsünmüsse bi baska kadinla haydi haydiye bi gün elbet aldatacaktir..saglam pabuc degill..bildigin sapik iste.anlat ama ablana degil annene anlat o konusur zaten ablanla.sende hala soner abi diyosun hayret...abiligimi kalmis ya ne abisi..

14. 25 Haziran 2009
  15. dil_nur

dil_nur Hoşgeldin Dünyama Bebeğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bencede hemen annenle paylaş çünkü seni ondan başka kimse anlayamaz
    belki ablana desen hem bunu hazmedemez kafasında soru işareti oluşur hemde hamile diyosun pek hoş bir durum olmaz
    ama annene söylersen o bu işi sessiz sedasız sonlandırabilir
    O karaktersiz insan da bu kadar rahat davranamaz sesiz kalma derim ben nezamanki susarsan seninde istekli olduğunu düşünüp bu durumu daha ileri boyutlara götürüp seni daha da rahatsız edebilir
    Asla da sen ablana gitme bişeyler uydur mümkünse annen gitsin

16. 25 Haziran 2009
  17. cansel55

cansel55 Guest

Ne diyeceğimi ne yapacağımı nasıl davranacağımı şaşırdım annem bunu sakin karşılıycak biri değil zaten yaşlı insanlar, ablama söylesem bana inanmazsa o pislik resmen rol yapıyo göz boyamak için canım hayatım diye ablamda garibim inanıyo mafoldumben ne yapabilirim acaba tekrar iş bulsam bahane olurmu allahım senağlama

18. 25 Haziran 2009
  19. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    offfff cok üzüldümm yazik ablana yaa:KK43:demek annenede anlatamazsin isin zorrrr..dedigin gibi ise basla hemen bulabilirsen calisiyorum bahanesi olsun simdilik ablan dogurunca konusmayi denersin...elinde kanitin varsa daha iyi olur inanmayabilir...