Bana bir akıl verin nolur yaa..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Ssouthernssun tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

14 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Ssouthernssun
  1. Ssouthernssun

Ssouthernssun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Gecenin yarısı uyku tutmadı ne yapacağimı bilmez haldeyim ve yine kk bayanlarından yardım istiyorum.
    benim 11 aylık bir kızım var ve ayın 10unda ögrendik ki ben yine hamileyim. 3gündür eşim hayatı zindan etti bana hatta küs yattı bu akşam kürtaj olmamı istiyor.
    Korunurken hamile kaldım ben hatta eşim kullandığımız ürünün markasına dava açacağım bile dedi.
    herhangi bir maddi sıkıntımız yok çok şükür bakabilek durumdayız.
    bugün sonunda dr a gittik 7 haftalık hamileyim üstelik iki kese göründü. Bir tanesinin gerileme ihtimali var. Eger aldırmaya karar vermezseniz 10 gün sonra gelin kalp atışlarını da duyarız o zaman dedi.
    ikiz olacağını duyan eşim zıvanadan çıktı. Son kavgamızı da bu yüzden yaptık.
    Ne diller döktüm. Hatta allahın lutfu bu bize aldırmamamız için bir uyarı bence bile dedim. Ama o aldırmamız için uyarı olmasın sakın dedi. Allahım aldırmamızı istese niye versin deyince senin sınavında budur belki diyor.Saçmalığın daniskası :umursamaz:
    :umursamaz:
    Ben o masaya böyle bişi için yatmicam ille de aldırmak istiyorsan beni bayıltıp öyle götürmen gerek tabi dr kabul ederse dedim sinirle gitti yattı.
    Ben ne kadar zor olacagını bilsem de aldırmak istemiyorum bu bebikleri.. kürtaj korkusundan değil Allah korkusundan herşeyden önce...
    Ve kürtaj olursam şu an 11 aylık olan kızımdan da olacakmışım hissinden kurtulamıyorum.
    Böyle restleşerek olsun da istemiyorum ama güzellikle ikna etmek istiyorum kocamı.. Aslında Allah korkusu olan biridir eşim merhametlidir ama istemiyor işte...

Kızlar yardım edin ikna edebilmek için bir yol gösterin mafoldumbenmafoldumben

2. 14 Eylül 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    anlamadıgım sey eşiniz neden tepki gösteriyor sanki kendi elleri kolları baglı durdu siz tek basınıza yaptınız bebekleri allahım ya ne dusuncesizlik sevinmesi lazım hadi istemiyor aldıralım fln diye konusması lazım size neden kusuyor tepki gösteriyor cok sacma

4. 14 Eylül 2010
  5. Ssouthernssun

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çünkü ona göre daha çoook erken en az 4 yıl olmalı araları ve ben bakamicam, yetişemicem vs.
    Daha iki yıllık evliyiz biz ve 3 tane çocuk olunca ona hiç zaman ayırmicam.çok yorulucam hyalet gibi dolaşcakmışım yine evde (en çokta bu koydu zaten)
    Dogru dürüst bakamicak olduktan sonra niye olsunlarmış.
    halbuki araları 4 5 yıl olsa misler gibi bakarmısım

6. 14 Eylül 2010
  7. BeyazPerim

BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    Allah bağaşlasın 11 aylık bir kızın var daha yeni doğum yaptın sayılır 2. çocuk için biraz erken değil mi hemde ikiz bekliyormuşsun galiba .

8. 14 Eylül 2010
  9. Ssouthernssun

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bence de erken hiç aklımda bile yoktu daha.
    Zaten dediğim gibi kaza kursunu resmen bu.
    Ama yine de aldırmak da aklımdan geçmemişti öğrendiğimde

10. 14 Eylül 2010
  11. berranurum

berranurum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sakın güzel kardeşim sakın bakabılecek durumun varsa eger MADDİ MANEVİ kendıne güvenın varsa bu işe sakın kalkışma rabbimin sana lutfu bence bu.esın korkmus olabılır erkekler cogu zaman cocuk gibidir kendıne olusacak olan ilgisizlikten korkuyor olabilir kendıne göre haklıdırda dedıgın gibi beklenmediginiz bi anda rabbim size meleklerini yollamıs esıne bu durumu yawaş yawaş anlatmaya çalış tartışmalar ters tepki yapabilir inş herşey senın için cok güzel olur:KK46::KK46:

12. 14 Eylül 2010
  13. cemresum

cemresum hayallerim hayal oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    ay canım ya erkekler işte duygudan şefkatten yoksunlar benciller
    eşin çok bencillik yapıyor neymiş ona zaman ayıramicakmışın öylemi o istemiyo aldırcaksın diye diretiyo bide surat yapıyo ha peki ya senin duyguların bu adamın bi aile büyüğü tarafından güzel bi nasihata ihtiyacı var ancak bu şekilde ikna edebilirsin ama yinede sen 3 çocukla uğraşırken senin zordurumunu görünce laf çarpıtıcaktır sana sen istedin bak tek başına gibilerinden ama olsun sakın aldırma

14. 14 Eylül 2010
  15. Ssouthernssun

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Maddi sorunumuz yok çok şükür
    Manevi olarak ele alırsakta elbette büyük sabır ve bi o kadar da yorgunluk
    Bana yardım edebilecek kimse yok etraftan kayınvalidem çok rahatına düşkündür dogurana kadar yardımcı olurum der dogumdan sonra yine 1 2 saat yanımızda kalınca sanki nispet yapar gibi ben yoruldum kızım azıcık uyuyayım gelirim yine der ertesi güne kadar kayıplara karısır.
    Annem uzak ancak 40ım cıkına kadar kalır sonra gider o da ayrı bir gamsızdır sagolsun.
    Sanırım eşim bunlara üzülcem yine diye de korkuyor kızımda oldugu gibi.
    Olsun yine de aldıramam 3 saat uykuyla coook durdum haftalarca hatta kızım kolik ve uykusuz bir bebk oldugundan yine dururum.

Umarım güzellikle hallederim. Teşekkür ederim bu arada

16. 14 Eylül 2010
  17. Ssouthernssun

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Aynen katılıyorum bencillik ki bu kadar olmaz.
    O nasihat edicek büyükte biz de yok canım malesef..
    laf çarpsın o kısmına takılmıyorum da beni aldıralım diye bezdirmekten vazgeçse bir de nasılCADIARZU

18. 14 Eylül 2010
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Allah hayırlısını versin.

nasip kısmetmiş demekki özellikle planlanmış bebek olmayabilir ama kısmetinde varmış işte.

eşiniz kızınızı kıskanıyor mu?

ona aldırarak bir cana kıydığımda ha karnımdaki ha kucağımda ki bir fark yok bu yüden istemiyorum diye tekrar tekrar açıklayın.