Bana bir akıl verin :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve be_reN tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : be_reN
  1. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    mrb kızlar ya moralım cok bozuk kendımı hemen attım buraya ne yazsam nasıl yazsam anlatsam derdımı hıc bılemıyorum ama sızlerden akıl ıstıyorum.
    en ıyısı en bastan baslamak henuz 9 -10 aylık ewlıyım.ve esımın calısma saatlerı oldukca fazla sabah bı cıkıyor gecenın dokuzu onunda hatta daha da gec geldıgı oluyor.yemegını yedıgı gıbı uyuya kalıyor ne bı sohbet ne bı paylasım hıc bıseyımız olmuyor halıyle.bende gece yalnız gunduz yalnız oturuyorum.aılemle de farklı sehırlerdeyız.ee durum boyle olunca halıyle hafta sonlarını bırlıkte gecırmek ıstıyorum en dogal hakkım degıl mı?yalnız bır gunumuz var ondada aılesını ve akrabalarını zıyaret o gunde boyle gecıyor.hıc bısey yapamıyoruz ve cok sıkıldım bunaldım.severek evlendım sevdıgım adam yanımda mı degıl mı bellı degıl.
    en son gecen hafta tartıstık buyuzden 2-3 gun konusmadık neyse gecen hafta pazar gunu barıstık ve aıılesıne gıtmedık.hayır dedım kı bı orta yol bulalım bı hafta gıdelım bı hafta gıtmeyelım ucunda olum yokya zaten hafta ıclerı gorusmuyoruz barı bı hafta bırlıkte olalım neyse o pazar gunu aılesını aradı.ordan dıyorlarkı nıye gelmedınız esım burdan yalan soyluyo ark.gorustum falan fılan dıye bana da bakarak ıdare et gııbı mımıkler fılan ama nasıl oldum bılıyor musunuz cok kırıldım. ama hıc bıseyde soylemedım
    en son bıraaz once bu sabah kahvaltı yapıyoruz konusu acıldı ve bende soyledım nıye boyle bısey yaptın cok kırrıldım gelmedık bu haftayı bırlıkte gecırelım dedık desen ne olurdu dedım.al sen burdan bı tardtısma bı kavga bananeymısde orda oyle soylemesı gerekıyomusta falan da fılan en son da kapıdan cıkarken gonlumu almaya fılan calısıyor.ya kızlar cok kırıldım ınanın.sırf aılesı kızmasın dıye benı resmen hıce saydı ya esımleyım dıyemedı ne yapmalıyım ben sımdı.her an her dakıka yalnız olmama mı yanayım esımın gec satlere kadar calısıyor hıc bısey paylasamıyoruz bırlıkte olamıyoruz ona mı yanayım yoksa aılesı yuzunden karısını hıce sayıpda yalan soyleyen kocamı yanayım gurur mu duyayım ne yapayım sımdı.akıl verın bana :1no2:

2. 29 Mayıs 2009
  3. bel_sel

bel_sel Kendinin Efendisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence önemli olan sizin istediğinizi yapması ailesine ne dediğini öenmsemeyin..düşünün deseydiki hayır gideceğiz ve bu bölye sürecek daha mı iyiydi..aranızda anlaşınca zaten aileside bir süre sonra neyin ne olduğunu anlayacaktır.ne güzel işte bir hafta evde bir hafta ailesinde anlaşmışsınız..üzmeyin kendinizi

4. 29 Mayıs 2009
  5. be_reN

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım asıl problemde bu o anlık tamam dıyor bu kadar ama hafta sonu geldıgınde ya gıdıyoruz ya kavga edıyoruz gene gıdıyoruz gıtmedıgımız zamanda evde burnumdan gelıyor :çok üzgünüm:

6. 29 Mayıs 2009
  7. bel_sel

bel_sel Kendinin Efendisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    madem öyle h.sonları ortak arkadaşlarınızı davet edin..gitmek zorunda kalmayın.ama bu daveti eşiniz bilmesin kendileri gelmiş gibi olsun.yokmu samimi olduğunuz bir çift bayan arkadaşınızdan rica edin.

8. 29 Mayıs 2009
  9. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Haklısın arkadasım,annesıne şakayla karısık bıle olsa eşimleyım demesı gerekırdı.

Bende bu erkeklerı anlamıyorum,ne dıye evlenıyorlar ozaman,sankı annesınden korkuyor gıbı,bı erkeğin karısıyle zaman gecırmesınden başka doğal ne olabılır ki.

Eşimleyım desın ne olur sankı...annesı ona mı kızar...

Off,insallah böyle sorunlar yaşamam ben,ve hiç kımse yaşamaz.. :Saruboceq:

10. 29 Mayıs 2009
  11. be_reN

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    malesef canım ben esımın oldugu yere evlenınce geldım benım cevrem ark.farklı yerde onunkılerse burda zaten kendı bıle fırsat bulup gorusemıyor kı kımseyle dıyorum ya ınanılmaz bı ıs temposu var...

12. 29 Mayıs 2009
  13. be_reN

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    insallah canım insallah yasamazsın.ya ısın ıcınden cıkamıyorum artık gercekten.aaa annesı tabııkı kızar esım ısten ayrılmıstı bır sure ıssızdı kayınvalıdem davet ettı ve bızde o gece gıdememıstık evlerımız uzak arabada yoktu ozaman gemıs gun nedenını hatırlamıyorum ama bı sekılde gıdememıstık kayınvalıdem ertesı gun benı arayıp nıye gelmedınız dıye sordugunda bırlıkte vakıt gecırelım dedım aldıgım cvp nıye bırlıkte vakıt gecırıyorsunuz gelsenızde burda bırlıkte olsak ya..ustelık esım ısden ayrıldıgında bız henuz 2 aylık evlıydık.ya bılmıyorum gercekten sınırlerım cok lacka oldu canım ya... :çok üzgünüm:

14. 29 Mayıs 2009
  15. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Anlayışsız davranmış kayınvalıden,afferın ona :eek:klava:

Sankı gıtmek zorundasınız,daha ıkı aylık evlı ınsan,tabı vakıt gecırmek ıster,yanyana olmak ıster.

Bende evlenınce kayınvalıdemın üst katında oturucam mesela, onun yanında elını tutamam,sırnaşamam,öpemem mesela.. Insan doğal olarak evınde olmak ıstıyor..:bbo:

16. 29 Mayıs 2009
  17. be_reN

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sabır versın guzelım sana.gercı kayınvalıden nasıl olur bılmıyoruma ama su ankı hallaerıne durumuna bakıpda yorum yapma ınan evlendıkten sonra hersey oyle bır degısıyorkı.ben cok severdım kayınvalıdemı.evlenınceye kadar hatta evlendıkten sonrada bellı bı sure kokusu cıkana kadar yanı hıc ne kaynana demısımdır nede kayınvalıde.annem asagı annem yukarı.herkes kızardı bana ya nıe oyle soyluyorsun gorurrsun sen anneyı davulun sesı uazaktan hos gelıyor sana derlerdı.ayrı sehırlerdeydık.hakıkatende oyle kac keresınde bıze geldıklerınde gıdeceklerı zaman sarılıp agladım ona.esıme bıle oyle sarılıp aglamadım dusunun yanı.kadır kıymet bılınse.cok doluyum cokk...

18. 29 Mayıs 2009
  19. deryainci

deryainci bebek geldi :)))) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım eşinle konuşup tabi ki kavga etmeden hissettiklerini anlat
    kendini senin yerine koymasını söyle ne bileyim seninailene yakın olsaydınızda durum aynen böylemi olacaktı sor?
    ama tatlı dille güzel güzel anlat eminim ben napıyorum diye kafasına dank edecektir......
    daha yeni evlisiniz tadını çıkarın....:jeyyar: