Bana bir akıl verirmisniz?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve tuxgxba61 tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Ekim 2010
    Konu Sahibi : tuxgxba61
  1. tuxgxba61

tuxgxba61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nasıl başlasam bilmiyorum kendi durumuma kendimde gülüyrum :) kısaca anlatıcam neyse..

6 aylık bir ilişkim var. Daha önceden tanışmışlığımız vardı ama ayrı şehirlerdeyiz. Beni çok sevdiğini biliyorum. Bende aynı şekilde. Ben mantıklı bakarak girdim ilişkiye sevgi falan yoktu önceleri. Ama o beni çok sevdiğini, beklediği kişi olduğumu ve bana aşık olmak istediğini söyledi. Zamanlada kaptırdı baya kendini fena aşık oldu :) ben o aralar hala ona diyorum bende henüz aşk yok zamanla inşallah diye akışına bırakmıştım oda bekliyordu şikayet etmedi hiç saolsun. Beni 3-4 ayda okadar şimarttı sevdi ilgilendiki, sevmeye başladım bende. Ailemede uygun banada kafa yapılarımızda uyuyordu. Güvendim ona bıraktım kendimi aşık olmaya başladım kiiii... Bunun İstanbula gelme işi var yüksek lisans yapıcak. Bi yandanda çalışmak istiyor kpssye giricek. Bir kaptırdı kendini derslere beni unuttu :KK43: Daha az msj daha az arama.. Ben rahatsız oldum, üzüldüm onada söyledim defalarca, hatta dedim pişman olduysan söyle anlayışla karsılarım, kısmet sonuçta. Ama bana herdefasında sabret kpssyi atlatayım istanbla bi geleyim rahatlıcaz, biliyorum üzüyorum seni diyor. Ertesi gün ilgileniyor ama yine salıyor. Bende acaba fazlamı abartıyorum adamın kendini ayarlaması lazım geleceği düşünüyr falan diye idare ediyorum. Ama kafam çok karışık 2 aydır nerdeyse telefonda hiç konuşmadık. Acaba parasal sıkıntılarımı var onuda bilmiyorum soramıyorumda. Benim durumum çok iyi belki utanır diye sormadım hiç :KK43: sadece neden aramıyorsun sesimi duymayı özlemedinmi diyorum, çok özlüyorum ama telefonda konusurken test çözemiyorum msjlasırken en azından bi yandan desrlere bakıyrum diyor, ben arıyayım seni biraz özledim diyorum konuyu değiştiriyor senin araman doğru olmz falan uff :S yani üstünede gitmek istemiyorum ama abartmaya başladı. Msjlarıda azaldı :KK43: ayrıldım kaç defa hep affettiriyor kendini nolur sabret kpssyi atlatayım çok sıkıntılıyım diyor :KK43: ama ben artık beni sevmediğini bile düşünmeye başladım. Bi yandanda sevmese ayrılıyorm niye dönsün diyorum :KK43: sıkıştım kaldım yardımcı olurmusunuz lütfen :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2010
  2. 22 Ekim 2010
  3. melike20

melike20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok kötü olmuş gerçekten ama 10dakikası bile yok mu aramak için, ekmek almaya wc yede mi gitmiyor hiç? 10dakikasını ayırmalı bence...
    al karşına konuş adam gibi üzüldüm senin adına, umarım herşey düşündüğün kadar temizdir. üzme kendini.. bekle biraz belki de gerçekten tek derdi kpssdir...

4. 22 Ekim 2010
  5. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Slash , başına buyruk , nerde akşam orda sabah bir işarettir .

Bu konu hakkında akıl weremeyeceğiz maalsef kötükedihüso

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.