Bana bir akl verin ltfen ...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve milinka tarafından 20 Eylül 2009 başlatılmıştır.

20 Eylül 2009
    Konu Sahibi : milinka
  1. milinka

milinka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar şu an çok ama çok kötüyüm anlatacak kelime bulamıorum .. az önce sevdiğim insan aradı babamla kavga ettim herşey bitti bundan sonra bu hayatta yalnızım ayrı eve çıkıyorum beni böyle kabul edersen et etmezsen de saygı duyarım die mafoldumben aradı ve konuştuk tam olarak anlatmak istemedi telefonda ve yarın konuşuruz bunları yüzyüze dedi biraz üsteleyince de babasının annesine karşı kötü davranışlar sergilediği için daha önceden de birkaç kere uyardığını ve bu gece bardağı taşıran son damla olduğunu söyledi :1no2:
    sevdiğim kişi şu an 27 yaşında ; 18 yaşından beri çalışan ve ailesine yardım eden hatta evi asıl çekip çeviren bir insan .. annesinden ablasından benden yana hiç bi şikayeti yok ve hepimiz onunla gurur duyuoruz gerçketen çok ama çok çalışkan bi yapıya sahip bunun aksine babası hiç bi şeyle tatmin olmayan ve beğenmeyen bi insan ...evi çekip çeviren herşeyiyle ilgilenen asıl sevdiğim olduğu halde sürekli sen bizim için ne yaptın ki gibi konuşmalar sarfediyormuş yasakkelime...
    sözün kısası sevdiğimin de canına bu akşam tak etmiş ve evi terketmiş senağlama bu gece çocukluk arkadaşında kalıcak ve yarın konuşucaz haftaya da bi ev bulur oraya taşınırım en azından sıkıntım tasam olmaz kafam rahat olur diyor.. ne diyeceğimi ne yapacağımı şaşırdım inanın ağlamaktan kıpkırmızı oldu gözlerim :1no2: szice naısl davranayım bi yandan haklı bi yandan haksızmış gibi geliyor ama elbette ki ne olurs aolsun küs olmasını istemiyorum tek başına olmasını da :a015: bi akıl verin nasıl bir tutum sergilemeliyim :gitme:

2. 20 Eylül 2009
  3. frezya_34

frezya_34 kimse vazgeçilmez değildr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla sen her zaman yapıcı durumda olmalısın canımm
    kalkıp gidip çocuğa hak verme şimdii aa hak etmiş baban bunlar deme
    erkek milleti bu
    bugün kötü olur bişe dersin yarın iyi oldumu sana gelip sen böyle böyle demiştin der :eek:lmaz:
    fazla aile mevzularına karışman iyi değil senin şimdiden zaten :1no2:
    o yüzden en güzeli barışması tarftarı olarak elinden geleni yap
    gerisi sevgiline ve ailesine kalmış ister olur ister olmaz
    ama sanmıyorum uzun sürdüreceğini barışırlar sende üzme kendini o kadar :nazar:

4. 20 Eylül 2009
  5. ilknur17

ilknur17 Evli,çok mutlu-17.09.11 Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    bence sevdiğinin yanında olmalısın canım
    yaranamadığı bir ailesi var demekki onunda canına tak etmiş.
    daha ne kadar çekebilirki erkek bide sonuçta
    bence ona destek olmalısın

6. 21 Eylül 2009
  7. milinka

milinka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşkkür ederim cevap yazdığın için canım ben de öyle düşünüyorum elbette iyi yaptın demem ne olursa olsun baban dedim annenin hatrı için katlanmalısın en azından dedim :a015: iki seneye yaklaştı ilişkimiz ve bugüne kadar hiç bu derece sinirli ve üzgün olduğunu görmemiştim sabır taşından farksızdır çektiği tavırları bi bilseniz :1no2: ben de çok uzun sürmez ayrı eve çıksa bile die düşünüyorum ama onun huyunu suyunu iki senede az çok öğrenebildiysem kararından da emin olmadan ağzından bi kelime çıkmayacağını da biliyorum o yüzden korkuyorum mafoldumben

8. 21 Eylül 2009
  9. milinka

milinka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler canım mesajın için .. bi yandan da onun yanında olmam gerektiğini düşünüyorum bi de benim onu yüz üstü bırakmaya hakkım yok telefonda dedi bundan sonra hayattan tek beklentim sensin sen yanımda olduktan sonra bişeyden korkum yok hiç bişey gözümde değil dedi :çok üzgünüm: kıyamaıorum onun üzülmesine incitmek üstüne gitmek de istemiyorum yarın konuşucaz yüzyüze bakalım şimdi mesaj atmış bitti herşey yalnızım artık ok bitanem diye :bbo: kararından dönmicek eminim ..

10. 21 Eylül 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Moral verebilirsin, destek olabilirsin......hepsi bu.:nazar:

Neticede onun kendi ailesi ile olan sorunlari bunlar canim...bence fazla karisma...

27 yasinda bir insan kararlarini verebilecek kapasitede....belki ailesinden ayri yasarsa babasinla daha güzel bir iliski kurabilir...a.s

Ben bir cok arkadasimdan bunu duydum...Evdeyken annesi ile hic anlasamayan fakat evlendikten barklandiktan sonra Annesinin evinde cikmayan cok kadin tanidim.

Umarim hayirlisi olur

12. 21 Eylül 2009
  13. minis

minis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    bence hiç karışma et tırnaktan hiçbirzaman ayrılmaz sinir harbinde söylenmiş ve verilmiş karar diye düşünüyorum..Olumsuz bir şey söyleme yapıcı olmaya çalış..

14. 21 Eylül 2009
  15. milinka

milinka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sinir harbinde bişey söyleyecek ve evi terkedecek yapıda olan biri değil yarın ailesiyle bayramlaşmaya gidicektik beraber bir senedir de ailesini tanıyorum elbette şu aşamada benim aile işlerine karışmam yakışık olmaz fakat tek başına ev tutmasını küs kalmalarını istemiyorum çünkü belli bir zaman sonra isteme söz olayı düşünyorduk ve açıkçası kimsesi yokmuş gibi beni istemeye ya da ailemin yanında tek başına olmasını düşünmek içimi yiyip bitirdi şu iki saat içinde .. :nazar: yarın konuşurken de ne demeliyim ne yapmalıyım eve çıkıcam dio başka türlü olmıcak elimden bi kaza çıkıcak o evde dio tamam çık eve mi dieyim hayır olmaz iki üç zaman arkadaşında ya da bi yerde kal barışırsınız nası olsa ev öylelikle sinirin yatışınca mı dön dieyim offf mafoldumben

16. 21 Eylül 2009
  17. milinka

milinka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar :a015: yardım etmicek misiniz

18. 21 Eylül 2009
  19. KiymiziAba