Bana bir çare lütfen!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Flowrs tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Flowrs
  1. Flowrs

Flowrs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    selam arkadaşlar bende 2010 eylül annesi olacağım inşallah.7 haftalık hamileyim.fakat 1 aydır vajinal enfeksiyon yaşıyorum. hamile olduğum için dr şuanda fitil kullanmamamı söyledi.2 hafta daha beklemem gerekiyor...ama çok kötü durumdayım çok rahatsızlık veriyor...aşermiyorum ama bu derdim var...bilirsiniz işte!

benim gibi olan arkadaşlar ne yapıyor? doğal bi çaresi yok mu? kurtulan yok mu?

2. 27 Ocak 2010
  3. kadisim

kadisim BUNDAN BÖYLE HEP İSTANBUL Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Geçmiş olsun canım..
    Neden fitil kullanmaman gerktiğini söyledi anlamıyorum ben de hamileyken dr.um fitil vermişti..
    bence başka bir dr.a danışmalısın çok zordur biliyorum..
    bir de tuvaletten sonra temizliğini sıcak su ile yap canım çok faydasını görürsün ve de ayaklarını sıcak tutmalısın..
    yeniden geçmiş olsun ..

4. 27 Ocak 2010
  5. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kaşıntınmı var?mantamı yanii..en dogal yöntem wc de temizligini sirkeli suyla yap...sonra tekrar durula vee kurula..ıslak bırakma..

6. 27 Ocak 2010
  7. dils3

dils3 2 fındığım olacak... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben 2009 eylül annesiyim ben hamileliğimin ilk aylarında hep vajinal enfeksiyon yaşadım ve 3 4 kere fitil kullandım anlamadım nie fitil vermior bence başka dr a danışmalısın hamileliğinde gerektiğinde antibiyotik bile kullanabiliorsun hamileler için kullanılabilen ilaçlar mevcut tecrübem olduu için söylüorum fitilin hiç bir zararı yok olsaydı ben düşük yapar yada bebeğimde allah korusun bir şey çıkardı çok zor oluor biliorum yanma kalınma kaşınma sorası yara ilerlemeden halletmen lazım asıl o zaman tehlikesi olur duvarlar bebeği koruyamıyor bebğe bulaşıormuş enfeksiyon daha tehlikeli güzelim

8. 27 Ocak 2010
  9. hko_8

hko_8 Allahım sağlık ver oğluma Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de sürekli yaşadım bunu hamileliğimde. fitil ve krem kullandım ıslak bırakma. çok afedersin ama çamaşır giymeden etek ile belli bir süre havalandır çok rahatlarsın bu şekilde ve temizliğine dikkat et.

10. 28 Ocak 2010
  11. Flowrs

Flowrs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    sağolun arkadaşlar ilgilendiğiniz için....evet banada fitil verdi ama hemen kullanma dedi 8.haftadan sora dedi....bebek küçük olduğu için sanırım....
    sirkeli su gerçekten iyi geliyorsa onu bir deneyeyim....benim hem enfeksiyon hem mantar......bende evlenmeden önce de hamilelikten öncede hep olan bir durumdu ama hap fitil kremle geçiyordu...şimdi 8 haftayı doldurmayı bekleyeceğim mecburen....bu arada da sizin tavsiyelerinizi dikkate alacağım....teşekkürler.........

12. 28 Ocak 2010
  13. ecem87

ecem87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bana doktor hamileyken hiç ftil vermedi.monurol şaşe diye bi toz ilaç veriyodu..tek kullanımlık.gece uyumadan önce suyla karıştırıp içiyodum.

14. 29 Ocak 2010
  15. Mozijiku

Mozijiku Editör Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Konu içerik sebebi ile Hamilelerden haberler : Soru ve sorunlar topiğine taşınmıştır.