bana bir çare söyleyin

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve kimselerbilmez tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

20 Aralık 2008
    Konu Sahibi : kimselerbilmez
  1. kimselerbilmez

kimselerbilmez pamuk şekerim benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar sorun bezdemi yoksa benmi bağlayamıyorum.çocuğumun altını bağladıktan sonra altına yapınca altını değiştireyim diye açtığımda kakası sırtına çıkmış halde oluyor. sizlerdede oluyormu?ve bunun çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun .şimdiden teşekkürler

2. 20 Aralık 2008
  3. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ya canım bezını bağlarken sırtına doğru ıyıce cek bezi.yanlardakı barıyer lastıklerıde ıce doğru kıvrılmalı.tabı bırdecok uzun tutma altını sk sık değiştir.

4. 21 Aralık 2008
  5. yaxgxmur ankara

yaxgxmur ankara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben bezini bağladığımda arka kısmını iyice sırtına kadar itiyorum cırtlarınıda sıkıca çekip öyle bağlıyorum molfix kullanıyorum ben iyi memnunum yalnız bi ara prima uyu ve oyna almıştım ozaman dediğin olay bizdede oldu şimdi molfixteyim olmadı öyle bişey bide bez nosu bebeğe çok büyük geliyosa olabilir

6. 21 Aralık 2008
  7. leyla21

leyla21 yine yeni baştan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canim benimde o dertle basim dette bende aytini degistiriyorum sikica cirtlarindan tutturuyorumbezi tutsun diye kilot giydiriyorum coort cort sesini duyunca beklemesin diye hemen bi aciyorum ki beline dogru gitse sukur oldugu gibi kenarden kakasi disina cikmis ne pijama citcitli badi kaliyo kiyafet yetistiremiyorum ustelikte esim bebek giyim magazasi sahibi dukkani eve tasidi garibimbu cadi yukardan kusuyo altan disina sizdiriyosorun bendemi acaba diyorum kayinvaldemdegistirince de ayni bezimiz, molfix baska marka denemedik

8. 21 Aralık 2008
  9. MAVXIXGXUXN

MAVXIXGXUXN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Bendede aynı sorun var prima yenidoğan 3-6 kilo kullanıyorum acaba küçük mü diye şüpheleniyordum meğer bu konudada yalnız değilmişim :)

10. 21 Aralık 2008
  11. kimselerbilmez

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bezini öyle yukarı çekiyorumki açtığımda bacaklarını kızartmış oluyor.cırtlarınıda iyice sıkıyorum ama sonuç yine aynı.kullanmadığım bez kalmadı prima kullanıyordum sonra huggies in raklamlarında arkası lastikli falan diye görünce onu aldım ama ondada sonuç aynı molfix ide denemiştim.şaşırdım valla:1no2:

12. 21 Aralık 2008
  13. kimselerbilmez

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayyynen ya daha kakasını yaparken açıyorum yakalarsam ben açana kadar çoktan sırtına çıkmış oluyor.bazen günde 2 kere üstünü değiştiriyorum.üşüyecek diyede korkuyorum.ne üst yetiyor ne çıtçıtlı badi.dün gittim yeni bişeyler aldım.kayseride olsam sizden alırdımkaydirigubbakcemile32 ay önce taşındık ama kayseriyi çok özlüyorum çoooksenağlama

14. 21 Aralık 2008
  15. dbest

dbest Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızım da doğduğundan beri hergün 1-2 kere bu şekilde yapıyor kakasını.. kızım çok gazlı bir bebek, kaka yaparken resmen infilak ediyor kaydirigubbakcemile3 okadar gürültülü yapıyor kiii ve moklar bazen saçına kadar çıkıyo :1shok: ben de prima kullanıyorum, huggies molfix ve babystar ı da denedim ama en iyisi prima gibi geldi bana.. ben de hergün üst-baş değiştirmeye yetiştiremiyorum, üşüyecek diye de korkuyorum.. ama kaka yapamamasından iyidir valla ben kızım kaka yaptığında çok seviniyorum moku bile kıymetli bunların kaydirigubbakcemile3

16. 21 Aralık 2008
  17. yexsximmerve

yexsximmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bizde hiç böylebir sorun yoktu ama iki gündür bizimde ya sırtımıza çıkıyo moklar yada yanlardan çıkıyor sanki kakası daha sulandı öncedenböyle değildi ishal desemkaka sayısı aynı neyse yarın doktora gidicez bi sorarım kakanın sulu olmasından kaynaklanıyor yani arkadaslar bizde prima kullanıyoruz şimdiye kadar hiç böyle olmamıştı

18. 21 Aralık 2008
  19. kismet yagmur

kismet yagmur kalbim ailemle kaldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    keske benimkide yapsada sirtina ciksa moku valla hasret kaldim kizimin mokunasenağlama