Bana bir tavsiyede bulunmanz rica ediyorum..

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

öncelikle merhabalar...benim geçmişimde yaşadığım büyük sorunlar ve günümüz koşullarının verdiği streslerle yaşamış olduğum bi rahatsızlık var ....heyecan ,stres,üzüntü hallerinde ellerimde ve başımda titreme oluyor.yaptırdığım tüm tahliller tertemiz çıkıyor yani kısacası psikolojiksenağlamakaf kafaya takar,cok stres yaparım herşeyi,,,ama artık paydos kendimi üzmemeye düzelmeye söz verdim.bunun içinde sizden bir ilaç tavsiyesi(herşeyi kafaya takmamam,relax olmam için)birde uygulamam gereken testler yöntemler varmı?rica etsem yardımcı olurmusunuz?şimdiden teşekkürlera.s.

2. 1 Haziran 2009
  3. berrin35

berrin35 ecemin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba cnm.ilaç tavsiyesi derken ilaç ismimi istiyosun

4. 1 Haziran 2009
  5. EU3

EU3 Guest

merhaba canım evet kendimi toparlamama yardımcı olacak iyi hissetmemi sağlayacak ilaç ve bunu yapınca sağlığıma kavuşağım dediğim şeyler?

6. 1 Haziran 2009
  7. berrin35

berrin35 ecemin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm geçmiş olsun.fakat burda ilaç ismi vermek yasak.ayrıca doğru olcağınıda düşünmüyorum.sana tavsiyem kendini rahat hissetmen için bitkisel bi ilaç var.hiçbi şekilde yan etkisi falanda yok.tamamen bitkisel bi ilaç.pasifllora.umarım yardımcı olabilmişimdir

8. 1 Haziran 2009
  9. EU3

EU3 Guest

cok teşekkür ederim canım.ilaç olmasada kendimi nasıl iyi hissedebilirim birde meltem hanımın görüşlerini almak istiyorum.bu çayıda hemen alıp deneyeceğim...a.s.

10. 8 Haziran 2009
  11. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Masumca, şikayetleriniz için öncelikle bir nörolog ile görüşmelisiniz. Nörolog gerek görürse, sizi bir psikiyatra yönlendirecektir.
    Dostlar, internet üzerinden lütfen bitkisel olduğunu düşünseniz bile ilaç tavsiye etmeyin. ıstemediğiniz sonuçlara neden olabilirsiniz. Örneğin önerdiğiniz ilaç, aspartam içeren tadlandırıcılar ile kullanıldığında, idrarda tortuya neden olabilir.
    ılaçlar ile ilgili bilgiyi ancak muayene olmaya gittiğiniz doktor vermelidir.
    ıyiliklerle,
    Dr. Meltem