bana bir yardımmmm!!!!!!!!!!!!!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sevilakdemir tarafından 25 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : sevilakdemir
  1. sevilakdemir

sevilakdemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    --------------------------------------------------------------------------------

kızlar bişey sormak istiyorum size,4 haftalık hamileyim,idrarda test yaptım pozitif çıktı sonra doktora gittik ultrasonla baktı fakat göremedi kanda test yaptı oda pozitif çıktı ancak 2 tane biri 2 mm dieri 4 mm kist olduunu sööledi bende tesadüfen öğrendim..tabi telaşlandım doktor ise telaşlanmamam gerektiğini bu kistlerin bebeğe zararı olmıcaını sıkı takipp edilirse birşey olmıcaını sööledi..eğer çok büyürse gebelikte onların opersyonla alınacaınıda sööledi..şimdi iki hafta sonrasına randevu verdi heyecanla bekliyorum bakalım bebişi görcezmi? bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa bana yazsın lütfen...kistler sorun oluştururmu...birde mide bulantım ve baş dönmem yok sadecegöğüslerimde hassasiyet var bu normalmi?

2. 25 Temmuz 2010
  3. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle hayırlı olsun canım ,bebek çok ufak olduğu için görünmemesi normal ben ilk 7. haftada gittiğimde göremedim doktorum bir nokta gösterdi işte bebeğin dedi kistlere gelince sen kafanı takma doktorun sorun yok diyorsa sonuçta hamileliğini etkiler stres allah korusun bebeğin daha çok ufak senin stresini kaldıracak gücü yok

4. 25 Temmuz 2010
  5. sevilakdemir

sevilakdemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    saol cnm teşekkür ederim umarım dediğin gibi olur ve bir sorun çıkmaz bakalım 2 hafta sonra gidicez kontrole