Bana biraz akıl verin nolur:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve lithium tarafından 11 Kasım 2008 başlatılmıştır.

11 Kasım 2008
    Konu Sahibi : lithium
  1. lithium

lithium Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    21 yasındayım ve 6 yıldır sevgilimle beraberim. onu gerçekden çok seviyorum. Ama dün bana verdigi flash diskinde dogumgününde cekindigi resimleri gördüm. Dogumgünü akşamı arkadaslarıyla bulusmuslardı ve ben aksam dısarı çıkamıyorum diye gidememiştimsenağlama Resimlerden birinde ağzında sigara vardı. Ve ben daha önce ona sigara içen biriyle asla beraber olmayacağımı, sigaradanda,içendende tiksindiğimi söylemiştim. Oda hiçbir zaman içmeyeceğine söz vermişti. senağlama Msn den sen sigaramı içiyorsun soruma arasıra diye cevap verdi ve benim neden haberin yok dediğimde, haberin olsa hoşuna gitmicek diye söylemedim dedi. Sigara içmesi benim için olabildiğine kötü bir durum olmasının yanında. böyle bir cevap vermesi yıktı beni. Kandırdı beni resmen. Birde dogum gününde arkadasım olan bir kızın elinden pasta yediği ve kızın omsunda yattığı resimler var. Bunun açıklaması olarakda sen kıskanç değilsin ki diyor.
    Kendimi çok kötü hissediyorum. Ben ne anneme ve babama güvenmiştim ona güvendiğim kadar. Ama o beni kandırdı yalan söyledi. Şimd belki size bunlar abartı gelecek, ne varki bunda diceksiniz ama bizim böyle bir ilişkimiz yoktu. Ben 6 yıl sonra ancamı tanımaya başlıyorum sevgilimi yoksa o mu değiişiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. senağlama

2. 11 Kasım 2008
  3. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.955
    Ödül Puanları:
    238
    Çok uzun bir ilişki ve yıllarca böyle uzadıkca ilişki yıpranıyor heycanı kalmıyor. Bu benim fikrim evlilikte yaşayacak bişeyler kalmıyor. Çok erken yaşlarda tanımışsın onu belliki çok seviyorsun. Ama şunu anlamadım illa akşam mı kutlaması gerekiyordu? doğum gününü gündüz beraber arkadaşlarınızla yine kutlayabilirdiniz. Sigara olayıda ayrı bir konu tabi... bu konuda bişey söyleyemiycem. Çünkü bende kullanıyorum ve sevgilimede bu konuda baskıcı hassas değilim.

4. 11 Kasım 2008
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    bir derdim var bölümüne taşıyorum konunuzu....
    sevgiler...

6. 11 Kasım 2008
  7. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Bence yol versin gitsin böyle biriyle evlilik olmaz..

8. 11 Kasım 2008
  9. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya 6 yıl çok uzun bir süre ilişkiler için en uzun bence 2 yıl olmalı.bence sevgilini biraz rahat bırak üstüne çok gitme.özleyince sana donecektır tatlım..

10. 11 Kasım 2008
  11. Nurem

Nurem Siz Herşeye Bedelsiniz! Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar ben de beş buçuk yıldır beraberim sevgilimle. Şimdilerde evlilik için adım atmaya çalışıyoruz inşallah. Sizin aksinize uzun süreli beraberliklerin sonuçlarının çook daha iyi olduğunu düşünüyorum. Biz bu kadar zamandır birbirimize hiç hakaret etmedik. Her geçen zaman ona olan sevgim biraz daha arttı. Bence bu kadar uzun zamanlı ilişki herkese nasip olmaz. lithium canım bence sigara konusunu fazla büyütme. Kıskanma olayına gelince dünyada afedersiniz ama bir tek domuzlar eşini kıskanmazmış. Elbet de sen de kıskanacaksın sevgilinin bu mantığı tuhaf olmuş. Ama ne olursa olsun bu ilişki için elinden geleni yap. Güzelce oturup konuş, sakince kavga etmeden,onu suçlamadan neler hissettiğini anlat. Sakin olursan seni anlayacağını düşünüyorum. Bize de neler olduğunu haber vermeyi unutma:)

12. 11 Kasım 2008
  13. BenAskMelegi

BenAskMelegi ol DE olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canim ayni olayi ben 2sene önce yaşamiştim bende 21 yaşindayim ve oay yaşadiğimda bizimde 5senelik bi ilişkimiz vardi artinişanliydikda sevgilimle büyük bitartişmanin ardindan beni ikna etmek adina bensigarayi birakicam demişti kendi rizasiyla tamam dedim aradan tam 11 ay geçmişti okdar inandirmiştiki beni ve çevremdekileri asla sigrayala ilgili konuşmak bile istemiyordu ve tam biryil olamsina 1 hafta varken bana nette sana çok önemli bişey sölemem lazim ben artik sana yalan sölemeye dayanamiyorum dedi ve sigarayi birakamadiğini beni üzmemek için sölemediğini söyledi ve oan tüm dünyam yikildi yüzüğü attim birhafta arkdaşimin köyüne gittim telfonumu kapattim günlerce bende oda çok ağladik benim sindiremediğim sigara içmesi değil birseneye yakin beni kandirmasiydi zorbela bariştik yeminlerle yalanlarla.araya giren insanlarla ama asla unutmadim unutamam şuan evliyim o insanla ama aklima geldikçe ağlarim üzülürüm ve bizim için ilk ciddi kavgamiz ayrişliğimizdi bence sende sadece düşün

14. 11 Kasım 2008
  15. tatu

tatu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    demekki sen zamanında seni kıskanmam imajı yaratmışsınki o kadar cesaret bulabiliyor...
    sigara konusuna gelince, aranız bozulmasın diye saklamış işte bu kadar büyütme...
    bende zamanında gizli içiyodum sigarayı napiim bırak diye tutturmuştu bırakamıyodum...
    yani sen baskı yaptığın için daha çok içesi gelir...kendimden biliyorum...
    kimseyi zorlama ancak kendi istediğinde bırakabilir...zararı kendine...
    kıskanma konusunda konuşarak rahatsız olduğunu anlatabilirsin
    ....:nazar:

16. 11 Kasım 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Sigara kullanan biri olarak (malesef) en nefret ettigim olay birinin bu esimde olsa bana bu konuda baski yapmasi olur herhalde....:nazar:

Inanki canim sen ona bu konuda böyle baski yaptigin sürece hicbir yere varamasin, kendi istemdikten sonra birakamaz, sen ancak fikrini söylersin hayatim icme birak bak sagligna zarar veriyorsun hem bende cok tiksiniyorum vs. vs. o onun iradesine bagli birseydir...

He kesinlikle olmaz bana icen birinle yapamam diyorsan belkide bu beraberligi bitirmen daha dogru olur, cünkü böyle icmeyeceksin dedigin zaman yaninda icmese bile seni üzmemek sinirlendirmemek icin disarda icecektir...:1closedeyes:

Ayrica bir iliskinin yipranmasi o iliskinin süresinle alakali degilidir, iliskinin icinde bulundugu ortama ve iki tarafin hal ve hareketlerine baglidir!!a.s

O resimleri sana göstermeside ya kiskanmani düsünmedi yada seni kiskandirmak istedigindendir....:kahve:

Belkide bazen iliskimizi beraberligmizi biz yipratiyoruz:teselli:

18. 11 Kasım 2008
  19. lithium

lithium Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Bu konuyu buraya açtım çünkü ne düşüneceğimi, nasıl davranmam gerektiğini bilemiyordum.

-evet kıskanmam imajı yaratmıştım çünkü gerçekden kıskanmıyordum. Belkide kıskanacağım birşey olamıştı şu ana kadar
    bizim ilişkimizde uzun ama sorunsuzdu.yıpranmak yerine güzelleşiyordu. ama işte sigara içmesini bilmem hoşuna gitmicek diye beni kandırmıs olması beni bu kadar üzen.
    Şimdi daha sakin düşünebiliyorum çok şüküra.s Akşam konuşmayı deneyecegim bakalım ne olacak.