Bana bireyler syleyin ltfen, buna ihtiyacm var:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Meyan tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Meyan
  1. Meyan

Meyan Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba... Birileri ile konuşup yönlendirilmeye ihtiyacım var... Daha öncede başka bi yerde konu açmıştım.. Erkek arkadaşımla ilgili problemlerimiz vardı ayrıldık... İlişkimiz 2 senedir sürmekteydi kendisi ile aynı şehirde değiliz ben bunu hiç problem etmedim yaşadığım şehire gidip geliyordu ben sevgimizin gerçek olduğuna inanıyordum umarsız ve vurdumduymaz davranışlarından şikayetciydim aslında her fırsatta beni arardı ilgisi alakası eksik değildi ama eksik bişeyler vardı en son doğum günümde bir tartışma yaşadık devamlı seni üzdüğümden bahsediyorsun buna hakkım yok geleceğinede tecavüz etmeye hakkım yok evlenmek istersin ilerde ben evlenemem dedi sorun kendisi ile alakalıymış evlenecek bir adam değilmiş böyle konuşuldu ertesi gün aradı beni hayırdır dedim seni üzdüğüm için vicdan azabı çekiyorum dedi çekme yokmuşum gibi yap dedim yapamıyorum konuşalım vss akşam nette konuştuk 1 gün geçmesine rağmen seni özledim ama bunların konuşulması gerekiyordu seni üzmek istemiyorum karşına hayırlı birileri çıkarsa gözardı etme senin mutluluğun benide mutlu eder gerçek sevgide budur dedi.. (bana hiç mantıklı gelmiyor) o değilde arkadaşlar en çok beni sarsan ne oldu bizim ilişkimiz mantıksız dedi... ne zamandan beri mantıksız gelio dedim en baştan beri diyor 2 sene sonra söylüyor bunları olacak şeymi? uzaktayız kavgalarımızı problemlerimizi ya telefonla yada dandik kameralar ardında yapıyoruz dışardan insanlara pekte mantıklı gelmez diyor.. Bizim tanışmamızda nette oldu yani reelde değil ama reelleşmişti yani sanki yıllardır tanıyorduk birbirimizi demekki ben öyle sanmışım... şuan mutsuzum herşeye yansıtıyorum bunu işimde başarılı olamıyorum odaklanamıyorum patronumda bunun farkında işten çıkarılma korkumda var ki bu beni dahada içinden çıkmaz bi duruma sokar ödenmesi gerekli borclarım var anlıyacağınız köşeye sıkıştım hayatımı düzene sokmam gerekli... ne gerekiyorsa yapacağım dua ediyorum Rabbime nedense yüzsüzüm dileidğimce dua edemiyorum sanki çok yalnızım yemek yiyemiyorum yaptığım hiçbişeyden mutlu olamıyorum manevi desteğe ihtiyacım var gerekirse psikologada giderim sizden isteğim beni teşvik etmeniz buna gerçekten ihtiyacım var
    Okuyup yorum yapanlara şimdiden çok teşekkürler

2. 31 Temmuz 2009
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  4. 31 Temmuz 2009
  5. RooSE

RooSE Rabbime emanetsiniz Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim net üzerinden ilişkiler bi süre sonra duygusuzlasıyor sanırım.Aslında bi yerde dogru söylüyor sevgilin kavgalarda tatlı olaylarda hep telefonda yada kamerada oluyor ayda bir kere elini ya tutuyorsun ya tutamıyorsun.Demekki senin için problem olmayan sey onun için olmaya başlamış.Ama yinede tavrı yanlıs bir insan biriyle 2 sene beraberse onun için yolları asıp gidiyorsa o ilişkiyi mantıksız gördüğünü desteklemez.Ya artık aşkı bitti yada sıkıldı yada seni çok sevdiği için üzdüğünü düşünüp ayrılıyor olabilir ki bu bana hiç gerçek gelmedi.Kendini toplamaya bak bitanem herşey zamanla yoluna giricektir.

6. 31 Temmuz 2009
  7. Meyan

Meyan Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

ona kalırsa beni üzmek istemiyor oda sevdiğinden banada mantıklı gelmiyor açıkçası mesafeleri ben umursamadım çok üstüne düştüm çok değer verdim ondan habersiz ve istemediği hiçbişe yapmadım sıkmamaya çalıştım ters giden bişeyler varsa hep ben düzeltmeye çalıştım 2 sene sonra söylenecek sözler değildi bunlar:KK43: umarım herşey yoluna gider şuanda herşey çok dağınık çünkü teşekkürler görüşleriniz için

8. 31 Temmuz 2009
  9. bnr

bnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Meyan , napıyorsun sen?
    Adam zaten sana acıkca söylemış ..mantıksız bir durum ve başkası çıkarsa evlen vs .. Bu adam seni gözden cıkarmış .. Bulunmaz hint kumaşımı bu .. Boşver takma kafana bunu ..
    Kendini ona kaptırdıgını bılıyor ve kendıne zarar vermeyesın dıye seni arayıp üzmek ıstemıyorum senı falan dıyor .. Bak işsiz kalırsan o senın yanında olmayacak gene sen kendı ayakların üzerinde durmak zorunda kalacaksın ..ınan bir insan için özellıkle sonu olmayan hatta belirli olmayan bir ilişi için bu kadara acıya değmez..
    Hem farklı şehirlerdesiniz.
    Arada sırada görüşüryorsunuz ve belkı bu görüşmeler daha olmayacak daha gelmeyecek
    Her gun belkı arada sırada kamera karsısında kı görüşmeler ne kadar devam edecek ki..
    bu adamı arastırdın mı
    evlımı
    nısanlımı
    sözlümü
    birlikte yasadıgı bırı var mı ???
    ortak tanıdıklarınız var mı ??
    bunları bır arastır ama zaten cok vakıt kaybetmeden bu duruma son ver arkadasım .. vakıt kaybetmeye değmez:)
    üzme kendını :)

10. 31 Temmuz 2009
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ilk nasıl başladı ilişki?

netten başlayıp öyle mi devam etti?

12. 31 Temmuz 2009
  13. _Kırmızı_

_Kırmızı_ Guest

Birşeyler duymak iyi geliyor insana başka bir bakış açısı vs. Ama senin hayatın en iyi sen bilirsin. Ama bilmek istersen, internette başlayıp evlilikle sonuçlanan ilişkiler var çevremde. Sevgilin seni çok sevmiş olsaydı bitirmezdi sanıyorum. Mutlaka sebepleri vardır ikinizin bu ilişkiyi 2 sene sürdürmekte ama sevgilin artık istemiyor demek ki bunun üzerine yapacak birşey var mı ki? Acaba sırf internetten tanışılıp evlenilmez diye mi düşünüyor? Ne düşündüğünü sen öğrenmelisin bence.

ış konusunda seni çok iyi anlıyorum kolaylıklar dilerim. Belki bu arada kendini işe versen hem o yoğunlukta sevgilini unutman kolay olur hem de iş yerindeki bağların kuvvetlenir ne dersin? Bu da bir fikir..

14. 31 Temmuz 2009
  15. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    başkasını bulmuş canım. sen kendi yoluna devam et. çıkar ortaya nasılsa görürsün..

16. 31 Temmuz 2009
  17. farbetter

farbetter Canımın İçi.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm hayatta ne acılar var..sana agzıyla baskasıyla evlen demiş zaten..kendini toparla...hayatta daha çok şey var yaşanacak:teselli:

düşünki senelerce yürümüş evlilikler bitiyor..kendini sev..çok sev..bu ilişkide kendini daha degerli gör..bitmiş bile olsa..o senin gibi düşünmüyormuş demekki...degermi??

işine odaklan..mutlu ol..gülümse...:lepi:

18. 31 Temmuz 2009
  19. camelia87

camelia87 Guest

2 yil az degil
    ama birde su yonden bak evlenip mutsuzda olabilirdiniz
    en bastan olmamasi daha iyi
    ayrica seni sevmeyeni sende sevme uzulen sen olursun guzelim
    isine ve ileriye bak
    kimse vazgecilmez degil unutmaa.s.:1hug: