bana cevap verirmisiniz

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve menekse42 tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

5 Aralık 2008
    Konu Sahibi : menekse42
  1. menekse42

menekse42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben 9 aylık evliyim ve hiç korunmadık. bebek istiyorum ama bugüne kadar olmadı adetlerim falan düzenliydi doktora gittim daha henüz tedavi için erken diyor ama benim içim hiç rahat değil 29 yaşındayım her adet gününde acaba mı dıyorum ama olmuyor bu ay adetim 4 gün falan gecikti ama tam test yaptım sonuç alacam adet oldum deneyımlı olanlarınızdan yardım ıstıyorum ne yapmalıyım stres yapma dıyorlar ama elinde değil yapıyorsun

2. 5 Aralık 2008
  3. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    sonucu nezaman alacaksın canım bu arada nekadar stres yapma desekte hiç birimiz uygulayamıyoruz

4. 5 Aralık 2008
  5. menekse42

menekse42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    maalesef negatif sonucu aldım herkes bişey soyluyorbulunduğum ilçede konusunda ıyı bı doktor yok öğretmen olduğum için izinde pek alamıyorum ne yapacağımı bilemez durumdcayım moralim alt üst oldu

6. 5 Aralık 2008
  7. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım 9 ay uzun bi süre değil diyorlarkorunmamışsında bence başka doktora git ne derse desin bir sene beklemek istemediğini söle boşa zaman kaybı bişi varsada ona göre tedbirini alırsın inş bişi çıkmaz. sağdan soldan duyduklarını boşver sen hemen eşinle birlikte bi doktora görün için rahat etsin yoksa böle çok sterse yaparsın