bana da akıl verebilir misiniz?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve zynpkr tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : zynpkr
  1. zynpkr

zynpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar öncelikle.
    nerden nasıl başlasam bilmiyorum.
    benim bundan 6 ay önce falan hayatıma biri girdi.ama öyle ki hiç düzen tutturamadık.ayrıldık barıştık sürekli.en büyük sebebi ise onun sorumsuzluğu ve ilgisizliğiydi.hep aradım.yada o aradı bi şekilde bitmedi.en son 3 ay önce kadar bitirdik.bunlımdayım dedi.maddi sorunlar dedi.ilgilenmedi.konuşmadı benle.dayanamadım ayrıldım.bitirdim.bi kez konuşmaya çalıştım.hayatında bi başkası olduğunu düşündüğümü anlattım.saçmaladığımı söyledi.hayatımdan herkesi çıkarcam ve bunlardan biri de sensin dedi.o günden sonra aramadım o da aramadı.
    3 ay sonra bigün aradı.arkadaş olduk önce.normal konuştuk.her fırsatta beni sevdiğini iddia ediyordu.ve biz tekrar başladık.eskisi gibi olmayacağına söz vererek.
    sonuç hüsran.aynı adam.arıyor.eskisine göre daha iyi davranıyor.(ama eskisine göre yani normal şartlarda yine ilgisiz.)beni dikkate alıyor.kızdığımda falan tınlamaz davranmıyor artık.arayamadığında msj atıyor.bi şekilde ilgilenmeye calısıyor kendi çapında ama görüşme olayı aynı.görüşemiyoruz.her zaman bi işi var.hep bişeyler çıkıyo.çalıştığım yerin oralarda işi oluyor o semte geliyor ama yanıma dahi uğramıyor.sorsan ya işi vardır.ya uzaktadır.
    artık içim sıkılıyor.ona son bi şans verdim.ve o da bunun farkında sanıyorum.ama kendimi kötü hissediyorum.ona güvenemiyorum.açık açıkj konuşsam mı ona güvenemediğimi söylesem mi yoksa sabretsem mi ya da bitirsem mi hemen kafam çok karışık arkadaşlar.ne yapmam lazım bilmiyorum.lütfen bana akıl verin.yardım edin.bişeyler söyleyin nolur.senağlamasenağlamasenağlama

2. 7 Nisan 2009
  3. wwater

wwater Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    108
    bitir gitsin sorumsuzsa düzelmez sanmaki seni zamanla önemser aksine bu sorumsuzluklarını alakasızlıklarını artırır

4. 8 Nisan 2009
  5. gulay__umit

gulay__umit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir ilişki bir kere bittiyse o ilişki hiç bir zaman eskisi gibi olmaz. sana bitir yada devam et diyemem biz ne desek sen yine içindeki sesi dinleyip hareket ediceksin ama tavsiyem hiç bir zaman bir ilişkiyi bitirme taraftarı olma çabala emek ver dene baktın olaca gibi değil bitir. ama biten bir ilişkiye tekrar başlarsan çok üzülürsün daha çok acı çekersin keşeke demeye başlarsın böle cnm umarım yardımcı olabilmişimdir.

6. 8 Nisan 2009
  7. zynpkr

zynpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederimmm.yorumlarınız için.a.s.

8. 9 Nisan 2009
  9. DeLiBoNCuK

DeLiBoNCuK AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    canım o senden hep ılgı görmüş değil mi? bu sefer ona ılgı gösterme onun davrandığı gıbı davran her zaman sen anlmaya çalışma bi kerede sen işim vardı meşkuldüm de.onun yaptığını ona yap eğer o bunun yanlış olduğunu sana ıfade ederse zaten elinde bundan üyük koz olamaz:KK70: bi ilişkide ayrılıklar oluyorsa oda düzen tutmaz bence ayrıca gelişmeleride yaz bacım :KK70: beklıyok hayırlısı hadı bakalım

10. 9 Nisan 2009
  11. zynpkr

zynpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    :KK70: yazarım cnm saol.zaten artık ben de ilgisizm delirtiyom bazen.hiç bişi diyemiyo.çünkü artık bende kaybetme korkusu yok biliyo.gelişmelerden haberdar ederim.kaydirigubbakcemile3

12. 9 Nisan 2009
  13. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    kendini yorduğuna ve üzdüğüne değmez, seni arayan, seni görmek için can atan biri çıkacaktır eminim karşına. bunlarla zaman harcama.

14. 9 Nisan 2009
  15. DeLiBoNCuK

DeLiBoNCuK AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    aynen ballim ya.nıye kendını kahredeceksın kı gençsın karsına kımler kımler cıkar bak keyfıne herkese hak ettiği kadar değer vereceksin canımcım hayat öğretiyo yavaş yavaş

16. 9 Nisan 2009
  17. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sende cok mu ılgı sevıyorsun acaba?? şimdı olayı tek taraflı dınlıyoruz, belkı de onu boğuyorsun ılgı ıhtıyacın ıle...

18. 10 Nisan 2009
  19. zynpkr

zynpkr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya çok değil aslında.işlerim işlerim diyip duruyo sürekli.benim istediğim bişeylerden fedakarlık edebilsin.5 dk boş zaman ayırıop beni aramıyor.sadece akşam eve giderken arar.boş zamanında.dün zaten tartıştık.anlamıyomuşum bunalıma sokuyomuşum vs vs.en güzeli eskisi gibi ark gibi konuşak.ara sıra ararız birbirimizi dedim.ne sen benim isteklerime karşılık verebiliyosun ne ben seni anlayabiliyorum dedim.ikimiz de strese giriyoruz dedim.sessizce dinledi.sonra gir içeri üşüme hadi ii geceler dedim.cvbını bile beklemedim.gece aramış uyuduğumda.bilmniyorum ya asşında sevgisinden şüphem yok.ama bilmiyorum.mutsuzum. çok ilgi istiyosundur belki demişsin ya cnm.işte o değil.ben onu en son karlı günlerde gördüm:)tam tarihini bile hatırlamıyorum.çok seven insan 2 ay görmemiş.barışmışız.bi kere görüşmek için bişeylerden fedakarlık etmez mi.
    ama neyse artık.bitti.tüm işlerin yoluna girdiğinde bana zaman ayırabileceğin zaman istersen bidaha düşünürüz.stressiz başlarız dedim.ne demek istersen ya ben ne anlatıyorum falan diye çıkıştı.(haklı olduğunu anlatmaya calışıyodu) öyle işte.en son bitirdim.birbirimize saygımızı yitirmeden bitirelim dedim.oof of.hem üzülüyorum hem iyi hissediyorum kendimi.tuhaf bi duygu ya.seviiyorum ama böyle daha mutluyum onsuz daha huzurluyum diyenlere inanmazdım.oluyormuş böyle şeyler.