Bana da Bi el atıverin kızlar!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve limor tarafından 14 Şubat 2010 başlatılmıştır.

14 Şubat 2010
    Konu Sahibi : limor
  1. limor

limor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ya bişey sorcam
    bu yıl benim ünivde son yılım kpssye giricem hazırlanıyorum su anda
    erkek arkadasım istanbulda ailem trabzonda olacak gelecek yıl
    gecen gün erkek arkadasım istanbuldan geldi beni ziyarete 10 günlüğüne ilişkim süper bu arada maşallah:) neyse evlilik falan konu acıldı biz en sonunda 5 yıl sonraya evlenmeye karar verdik istediklerimiz anca o kadar süre sonra olur dedik burda hem fikiriz
    sonra bana dedi ki ataman için istanbulu yaz trabzona gitme orası cok uzak görüşmemiz zor olur falan dedi bende haklısın ama su anda da uzaktayız zor oluyor evet ama o zaman bende calışcam rahatca gelebilirim naılsa ailemden ayrılacagım onların yanında olayım benim için her sey daha kolay olur istanbul malum pahalı gecim zor o da onu dert etme evişini falan hallederiz dedi ama ailem buna kesinlikle karsı cıkar ortada söz yok nişan yok ne işin var taa istanbulda diye onlar da haklılar e ben kaldım iki arada bi derede kimsenin üzülmesini istemiyorum eyvahedigeldismile
    istanbula gitsem evet askımla müthiş bi birlikteliğimiz olur flört dönemimiz harika gecer ama ailemi coook özlerim bi de bizim aile ilişkilerimiz cok farklı ailem inanılmaz anlayışlı cok rahatım
    trabzona gitsem cok güzel para biriktirim evlilik için hersey tam olur tüm tatillerde de istanbula giderim askımı da cok özlerim ama sonunda kavusurum
    üff ne bileyim kafam cok karıstı sizlerde fikir atın bakalımboshayallersmile

2. 14 Şubat 2010
  3. limor

limor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aaa kimse neden cvp yazmadı

4. 14 Şubat 2010
  5. _BALIM_

_BALIM_ ♥HAYAT ARTIK 3 KISILIK ♥ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben senın yerınde olsa trabzona giderim gelicegimi kurarımm...Arada kuvvetli bag varsaa uzaklık sorun olmazz aile arasında söz yaparsınızz öyle görüşürsünüz sizde

6. 14 Şubat 2010
  7. yumi

yumi askerime aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende kararsız kaldım yazını okurken ama yardımcı olmaya çalışiyim;yani eğer görüşmeniz sık olabilirse ve bunun sorun olmayacağına inanıyosan trabzonda ailenle kal,eğer baktın çok özlüyorsunuz uzaklık sorun oluyo istanbula geçmeyi o zaman düşünürsünkafamçokkarıştıiyice düşün,umarım en doğru kararı verirsinolumunekankayizsmile

8. 14 Şubat 2010
  9. limor

limor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bağımız sağlam eminim ondan :)
    yani işte zor olmaz görüşmek gibime geliyor benim de nasıl anlatırım bunu bilemiyorum bizmki inattır biraz laf anlatmak kolay olmuyor işte of yaa

10. 14 Şubat 2010
  11. limor

limor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    her tatilde bi şekilde yanına giderim diye düşünüyorum sonucta ekonomik özgürlüğüm olacak istanbula gidersem ailesi biraz tutucu bizim ilişkimize laf etmezler ama ilerde bigün lafını ederlerse diye cekinmiyor da değilim erkek arkadasım öle laf söyleten bi tip de değil ama çekincelerim var işte
    bu arada yardımız için sağol

12. 14 Şubat 2010
  13. _BALIM_

_BALIM_ ♥HAYAT ARTIK 3 KISILIK ♥ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ailem müsade etmiyor dersin en dogrusuda ailenle kalman bencee...

14. 14 Şubat 2010
  15. limor

limor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bunu dedim izin vermezler direk oraya gelmeme dedim eger düüşük puan alırsam o zaman ancak yazarım dedim bu sefer ee benim için gelmiş olmazsın ki o zaman diyo sacmalama ne işim var yoksa taa istanbullarda dedim en son surat astı şöyle huyuna gidecek bi şey bulmam lazım ya bilmiyorumkismile

16. 14 Şubat 2010
  17. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence öğretmenlik çok rahat bi meslek yani eğer ona gidip onda kalma gibi bi imkanın varsa tatillerde yani çok görüşebilcekseniz gittiğinde ailen de zırt pırt gitmene laf etmezse ailenle kalman mantıklı
    para biriktirme vs açısından
    ama ben ailemle kaldığıma pişmanım şuan mesela ne kadar anlayışlı olsalar da bi süre sonra insana batmaya başlıyor kendi evi fln olsun istiyor
    bi de 5 sene ailenle kalcaksan çok uzun bi süre değil mi?
    5 sene boyunca uzaktan görüşmek çok zor olur gibime geliyor
    aranızdaki bağlar kuvvetli olsa da baştan böyle duymak biraz yıldırıcı geldi bana
    sevgilinin işi sürekli istanbulda mı bide? yani belki ikiniz de ortada bi yerde buluşursunuz izmitte fln :)
    eğer ne dicem diye düşünüyorsan ailem çok baskı yaptı kız başına ne işin var kocaman istanbulda dediler dersin :) hiç bi erkek bu lafın üstüne benim için gelmiyorsun diye düşünmez bence.
    aile yanında kalmak istediğine emin misin yalnız? özellikle ekonomik özgürlüğün olunca?
    bi de onlar senden para istemesinler.. bence bu kararını kesin ver gerisi teferrüat konuşulur anlaşılır sevgilinle

18. 14 Şubat 2010
  19. limor

limor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım
    ya aslında ben su anda ailemleyim onlarla yasıyorum son zamanlarda da kafam bu yüzden cok karıştı
    cünkü hafiften laf işitir oldum gibime geliyo bozulunca saka yaptık diolar ama ne biliyim karar veremiyorum bi türlü üni tercihlerinde de sart koşmuştum bana karışmazsanız yazarım yanınızı dedim onlara göre 4 yıl boyunca hiç karışmadılar ama ben hep tedirgindim su saatte gideyim söyle yapayım falan
    su nada benim ekonomik özgürlüğüm var öyle parama falan karışmazlar ama istanbul da gözümü cok korkutuyor gerci oraya gidersem erk arkımın evi cok onlardan biri ayarlanırmış zorlanmazmısım falan dedi işi sürekli istanbulda baska yerlerde izmir ankara falan... bulunmaz yoksa hatta yurtdısı bile olabilir önümüzdeki zamanda:KK70:
    bu sefer aileme ne diecegimi sasırdım hani içten içe istanbul istiyorum