Bana da bir fikir verin lütfen....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve nuci tarafından 7 Mart 2009 başlatılmıştır.

7 Mart 2009
    Konu Sahibi : nuci
  1. nuci

nuci Guest

merhaba arkadaslar a.siçinden çıkamadıgım bır sorunum var sızlere danısmak ıstedım fıkırlerınız onemlı....ben daha yenı sozlendım ve sözlum işi geregi 4 5 gun eve gelmıyo ama hiç:teselli: bu durumda ben evde yanlız kalıcam..biz tanıstıgımızdada bu işi yapıodu ve ben onu boyle kabul ettm bırbırımızı yıllardır tanıyorz:asigim:..ilk basta ailem bıraz sorun çıkardı ama okey dedıler ... sozlendıkten sonra çevremdekı herkez bole olmaz bu adam evlenıncede 4 5 gun eve gelmıcek (işinden dolayı) ve sen yanlız kalıcaksın çok pişman olursun gıbı seyler solemeye basladılar...sımdı arkadaslar sıze soruyorum ozellıklede evlı ablalara..? ne yapmalıyım sevdıgım ınsandan sırf işi boylede dıye vazmı geceyımÇok üzgünüm çoook bu işi konusunda baska bı sorun yok iyi anlaşıyoruz. ailler gayet iyi anlasıo ama bu mesele artk kafama çok takılıyo...ne olur bana fıkır verırmısınız.

2. 7 Mart 2009
  3. elisaa

elisaa Minik Serçe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım sevdiceğinden işi gereği 4 / 5 gün evine gelemiyor die ayrılmak çok saçma ve çok duygusuzca verilen bir karar gibi geldi bana. Asker eşleri polis eşleri ne yapsın o halde. Ne yani vardiyalı yada nöbetli çalışanlar evlenmesin mi ?

4. 7 Mart 2009
  5. akasya26

akasya26 Guest

siz yalnız kalmak istemiyor musunuz ?

6. 7 Mart 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hos birsey degil tabiki lakin ayrilma sebebi olamaz...en azindan bence...:kahve:

Ekmek aslanin agzinda degil migdesine...müstakbel esinin isi gücü oldugna sevinmelisin...ayrica evlendikten sonrada bu tarz bir ise girebilirdir...o zaman ne yapicaktin??:nazar:

8. 7 Mart 2009
  9. DeliKizinDirdiri

DeliKizinDirdiri Yangına Körük , Kavgaya Sırık... Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    canım senin ne hssedeceğin önemli
    şöyle bi sesiz yalnız kalacağın b yere otur
    4-5 yıllık evli gibi hayal et kendini

ne hissediyorsun bu durumla ilgili ne düşünüyorsun bi tart kafanda...
    ama 4-5 yıllık evli olduğunu iyice yer ettir zihninde...

sonra sor.. kendine.
    dayanabilir miyim? diye

ha ilk aylarınız biraz sıknıtlı olur hani hep beraber olmak bieşyler yapmak istersin ama o işi gereği hep yanında olamayacağı çin sıkntı olabilir...
    ama bu sana bağlı sen sabırlı mısın tolare edebilr msin???
    burdsa senin önceliklern önemlii...

millet der ne demişler e şeğin kyuruğunu meydanda kesme kimi uzun der kimi kısa...

senin nası gördüğün önemli......

10. 7 Mart 2009
  11. nuci

nuci Guest

12. 7 Mart 2009
  13. chocolatestar

chocolatestar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    benim babam da annemle evlendiginde sadece haftada 1 gun eve gelebiliyormus. iki uc sene boyle surmus bu durum. simdiden o isin hep oyle gidecegi belli olmaz... annemle babam 26 senelik evli, hem evliligin en kritik yillari ilk birkac yildir... ustelik bizde kaynana + gorumce faktoru de vardi. yani demem o ki, gonul ve kafa birligi olunca neden sorun olsun...

14. 7 Mart 2009
  15. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    önemli olan evde olduğu zaman değil,evdeyken yaşadıklarınız,yaşayacaklarınız bana göre.
    eşi asker,polis vs olanlar ne yapsın o zaman?
    yalnız işi nedir hakkaten çok merak ettim:sm_confused:

16. 7 Mart 2009
  17. nuci

nuci Guest

işte aynen bend ebu sekılde dusunuyorum tesekkur ederım sıze...sonuçta hiç işi gucude olmayabılırdı...sonuçta oda suan mecbur çalısmaya para kazanmaya:teselli:

18. 7 Mart 2009
  19. akasya26

akasya26 Guest