Bana da fikir verin lütfenn :/

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve DamLa1212 tarafından 4 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : DamLa1212
  1. DamLa1212

DamLa1212 Çav bella (: Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bana yardım edin lütfen napıcağımı bilmiyorum şuan . Dün sevgilimle fazla abartılı olmayan bi şekilde hafif tartışıoduk , yani ben tavır yapıyodum ( elimde olmadığını söylemiştim ona da .) Yapması gereken işleri vardı ve ona gidiyodu ben de konuşamıyoruz diye , çocukluk olduğunu biliyorum , tavır yaptım . Sonra nerden çıktı anlamadım birden , biz istesek lüks restorntlarda da yeriz ama balık ekmek yemek daha çok hoşumuza gidiyo , farklı yetişmişiz felan dedi , ki ben ona hiçbişey demedim bunlarla ilgili . Benle mutlu olcğna inanmıo musun dedim o da seninle mutlu olurum deli gibi seviyorum yetmez mi dedi .Daha sonra sanırım yine yanlış anladı ve bana '' Karaktersizlik yapıp beni çileden çıkartma .Saçmalama kendine gel insan ol . '' dedi ben de bunun üzerine '' Bi insan sevdiğine karaktersiz diyemez benim aklım almıo bunu , beni sevdiğinden şüphe duymaya başladm '' dedim ve o andan itibaren daha büyüdü sanki olay . Ben suçlu duruma düştüm , ilişkinin temeline laf atmışım , bugüne kadar olan her şeyi inkar etmişim bunu demekle . . .O an siz ne derdiniz ben haksız mıyım . Şimdi yine gitmesi gereken yerde ama geldiğinde bana mesaj atmazsa aramazsa ..? Ve onun gözünde şimdi ben suçlu durumdayım . Bi de bana '' Bana inanmadığını güvenmediğini söylemiş oluosun böyle ve bana inanmayıp güvenmezsen bu iş çok zor olur '' dedi . Napıcam mafoldumben bilmiyorumkismile :gitme: Onu kaybetmek istemiyorumm mafoldumbenmafoldumben

2. 4 Ağustos 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    konuşmanın sadece bunlardan ibaret olduğuna emin misin?

4. 4 Ağustos 2010
  5. DamLa1212

DamLa1212 Çav bella (: Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Yok diğerleri ayrıntı onları yazmadım ama orda cidden hiçbişy dememiştim o konuyu açmasını gerektircek, arada başka bişey yok yani

6. 4 Ağustos 2010
  7. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    konuyu nasıl oraya bağladı bende şaşırdım karaktersizlik yapma demesi e çok ağır .

8. 4 Ağustos 2010
  9. cincans

cincans Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    "Hafif tartışıyorduk" diyorsun ama hafif tartışmalarda hakaret içeren sözler edilmez. Üstelik birden fazla... Bence ilişkini bir daha gözden geçir.

10. 4 Ağustos 2010
  11. kolosn

kolosn sevgi içimizde..=) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ona zaman tanı canım geçsin siniri biraz seninkide öyle
    çok büyük bir tartışma değil fazla kafana takma bence böyle şeyler sinirle insanın ağzından çıkabiliyor:teselli:

12. 5 Ağustos 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    öyleyse özür dilemesi gereken taraf siz değilsiniz

herkes hatasını anlasın. zamana bırak. kaybedeceğim korkusuyla suçun yokken özür dilersen yaptığı hatayı anlamaz ve her defasında daha ağır sözler duyarsın yasakkelime

14. 5 Ağustos 2010
  15. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    sizi biraz sosyetikmi görüyor sevgiliniz
    hani lüks yerlerdede yeriz ama balik ekmegi daha cok severiz
    falan demis ya sanki sizi tasiyamiyormus gibi geldi bana

16. 5 Ağustos 2010
  17. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

"Gerisi ayrıntı" demişsiniz ama "Seni deli gibi seviyorum"un ardından "İnsan ol."a bağlanmaz durum... O "ayrıntı" kısmını paylaşmadan sadece buraya yazdıklarınızla sağlıklı yanıt alamazsınız, sadece erkek arkadaşınıza verip veriştirilecek, bu da ne kadar işinize yarar bilemiyorum... :kahve:

18. 5 Ağustos 2010
  19. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    açıkçası anlamadım balık ekmekten insan ola bağlandı konu biraz ayrıntılı anlatırmısın