bana da yardım ederminiz :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve yasming tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

9 Ocak 2010
    Konu Sahibi : yasming
  1. yasming

yasming Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde bi derdim var.yardımlarınızı bekliyorum kafam çok karışık.
    7aydır görüştüğüm biri var ve biz birbirimizi çok seviyoruz evlenmeyi düşünüyoruz.herşey buraya kadar süper.bizim aramızda hiç bi sorun yok çok şükür.fakat sevgilimin akrabaları çok kötü insanlar bizi ayırmak için çok şey yaptılar bizde ayrıldık ama akrabalarının yüzünden oldu.5 gün sonra biz tekrar başladık ama bu defa kimseye söylemedik.bizi ayrıldı diye biliyorlar.ama bir türlü inanmadıkları için türlü oyunlar yapıp ayrıldığımzdan emin olmak istiyorlar.sevgilimle konuştum bu konuyu akrabalrının gerçektn iyi insanlar olmadığını kendi çıkarları için kalp kırmaktan hiç çekinmeyeceklerini söyledi.sevgilimde evlenirsek akrabalarıyla bağ kurmamızdan yana değil.benim kafam çok karışık eğer evlenirsek biz başka şehirde oturmayı düşünüyoruz fakat benim ailem burda onun akrabalarının olduğu şehirde olcak.yani bu insanlar bizi yada ailemi üzer mi?ben ailemin üzülmesini istemiyorum.sevgide önemli benm için bu kadr sevebilmişken vazgeçmekte istemiyorum ama kafam çok karışık ya sonra pişman olursam.ailem üzülürse çok pişman olurum.tek sorun akrabalar sevgilimle onlar dışında tartıştığımz hiçbir konu yok.çok iyi anlaşıyoruz ama napcam bilmiorum kimseyede anlatamıyorum derdimi:KK43: yardım edin lütfen

2. 9 Ocak 2010
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

Ne derecedir akrabalık yakınlıkları...

görüşmeme irtibarı koparma gibi bi durum söz konusu degil mi?

4. 9 Ocak 2010
  5. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canim akrabalari niye sizi ayirmaya calisiyorlar ki?

Ne diyorlar yada ne yapiyorlar ki??

Birbirinizi cok seviyorsaniz bunlari kulak ardi edeceksiniz ama is evlenmeye gelince iste orda daha cok sorun yasayacaginizi düsünüyorum (akrabalardan dolayi).

Ha evlendikten sonra devam eder mi diyorsan..

O o insanlarin vicdanina ve karakterine kalmis bir sey.

Aslinda acik acik konusmaniz gerek,derdiniz ne,ne istiyorsunuz bizden diye sorun onlara.

6. 9 Ocak 2010
  7. yasming

yasming Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    akrabalık yakınlıkları hala ve yenge diyelim şimdilik onlar bizi engellemeye çalışıyorlar
    dertlerinin ne olduğunu onlarda bilmiyorlar.ilk çıkmaya başladığımızda yengesi(şimdi ayırmaya çalışan)bana çok yardımcı olmuştu.bana moral vermişti hani seviyosunuz siz evlenirsiniz yakışıosunuz falan diye ama bi anda değişti sevgilime beni bana da sevgilimi kötülüyor.anlamadım ben yani

8. 9 Ocak 2010
  9. yasming

yasming Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim inanın derdimi anlatıp çare bulmaya o kadar çok ihtiyacım var ki

sevgilim zaten akrabalarıla görüşmemiz konusunda ısrarcı değil oda istenmiyor çünkü.o konuda problem yok ama ya sonrası ben sonra pişman olmamak için uğraşıyorum.eğer bi çözüm yolu bulamazsam ayrılmak kalıyor bi tek ama onun da hiç istemiyorum çünkü çok seviyorum

10. 9 Ocak 2010
  11. KarKralicesi

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

siz birbirinizden eminseniz sevgiden aşkdan ve diger sayamadıgım şeylerden
    3. kişilerin yada 4. kişilerin sizi doldurup biribirinizin üzerinde oynamasına neden izin veriyorsunuz ki...
    dinlemeyin. duymayın görmeyin. üç maymunu oynayın :1closedeyes:

annesi babası kardeşi falan sandım ben...
    bunlar dış kapı mandalı diger tabiriyle...
    bırakın dışarda kalsınlar almayın içinize olumunekankayizsmile

12. 9 Ocak 2010
  13. KarKralicesi

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

arkadaşım bunlar dış kapı mandalları neden ilişkine bu dengesizler yüsünden bırakasın ki..kaydirigubbakcemile
    izin vermeyin...

sen bu kişilerle nasıl görüşüyorsun.. komşu falan mısın ki...

14. 9 Ocak 2010
  15. yasming

yasming Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğru söylüyorsunuz aslında dış kapının dış mandalı ama yaptıkları çok kötü.yengesi ayrıldığımzdan emin olmak için evli bi arkadaşını sevgilime musallat etmiş.o kadr ileri gidiyolar yani. benmle ilgili de bi sürü dedikodu yaymışlar.moralim bozuluyor böyle seyleri duydukça gördükçe.ben kendi halinde biriyim kimseye karışmam kimsenin mutluluğuyla oynamam ama üzülüyorum bana böyle şeyler yapılınca.
    biz onları duymamazlıktan gelirsek sorun çözülür mü? bir de evlendikten sonra bu bizim için sorun olur mu? yani akraba ne derece önemli bilmiyorum gerçekten moralim çok bozuk

16. 9 Ocak 2010
  17. MutlulukRecetem

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canim vallah bende abla,anne sandim..

Öyleyse salla gitsin, onlar kim ki mutlulugunuza ve iliskinize karisiyor.

Önemli olan sizin birbirinize olsan sayginiz ve sevginiz.

Zaten önceden sana iyi davranipta sonradan kötülük yapanlar seni ve sevgilini tek kelimeyle kiskaniyordur.

Hic izin vermeyin konusmalarina,hele hele sizi ayirmalarina hic mi hic izin vermeyin.

18. 9 Ocak 2010
  19. MutlulukRecetem

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Sen ailesiyle (yani anne,baba,kardes) tanistin mi??

Tanistiysan eger,onlarin davranislari ve düsünceleri nasil?