Bana da yardım lütfen....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve YARENn tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : YARENn
  1. YARENn

YARENn ZzUuZzUuMmMm ♥ ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    10 aylık evliyim eşimle çok iyiyiz birbirimizi çok seviyoruz.
    sorun ; onun ailesi !
    onlara hiç gitmek istemiyorum . gidince surat asıyo zaten kayananam sonrada niye gelmıyonuz hergün gelin diyomuş eşime . eşimde bu duruma çok üzülüyor. oda yengesine annem hakkında bişey demiyor gittiğimizde surat asıyo hiç konuşmuyor yinede sesi çıkmıyo demiş ( benden için )
    düğünümüzü kendimiz yaptık onların hiç katkısı olmadı . onlara toplanan düğün paraları hediyeleri falan hiç vermediler..borcumuz hala var..bana güler yüz gösterse ben seve seve giderim ama böyle olunca çok soğudum . evimizde yakın onlara.
    şimdi benim derdim şu ; bebek istiyoruz eşimle .bebek oluncada sürekli kaynanamın bize gelmesi düşündürüyor beni . çok sıkı fıkı değiliz. bebek olunca çok görüşmemiz canımı sıkıyor..hep bunu düşünüyorum düşünmek istemiyorum ama
    kimseye bişey diyemiyorum içime atıyorum çok üzülüyorum
    yardım edin ne olur ?:eek::a015:

2. 28 Nisan 2009
  3. KHENA

KHENA Evli,Mutlu,Cücüklü Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    148
    yaşın kaç bilmiyorum ama 10 aylık bi evlilik için bu zamanda çocuk çok erken..
    bunu eşine anlat dicem ama oda annesi yapacak bişi yok. aynısı benim başımdada var. tek yapacağın kendini ezdirmemek. sen kendi anneni çağır bebek olunca ama dediğim gibi neler geliyo insanın başına hemen bebek yapma derim Şeniza.s.

4. 28 Nisan 2009
  5. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Canım sen bir git sana bin gelir belki sen güler yüz göster çok seviyomuş gibi davarn sevmesen bile bunun sonu yok anca o şehri terk etmen lazım kurtulman için....

6. 28 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

10 aylık evlisini çocuk istiorsun erken degilmi sence arkdaşım??
    bence şahsen 2 yıl evliligin otursun

8. 28 Nisan 2009
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Şimdiden bunu mu düşündün be güzelim. Gelsin evine ne olacak ki, belki hatasını anlar sana güler yüz gösterir aranız düzelir.

10. 28 Nisan 2009
  11. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    9 ay da çocuk doğar 2yıllık evli olmuş oluyosun zaten.bende 9 aylık evliyim hemen ha deyince çocuk olmuyoki.sen bişey düşünme canım herşeyi akışına bırak bence

12. 28 Nisan 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ister simdi yap cocugu ister 2 sene sonra...bebek olduktan sonra gayet tabi kayinvaliden gelicek...torununu görmek onunda hakki...:nazar:

Bunu simdiden sorun etmene anlam veremedim..yani biraz dereyi görmeden pacalari siviyorsun arkadasim..ortada henüz bir hamilelik bir cocuk yokki? benneyaptımki

Bu denli ileriyi düsünmen bana göre anlamsiz...ha birde su var...bebek olduktan sonra belki kayinvaliden degilde sen onunla cok icli disli olmak istersin!! :nazar:

Ben cok öyle önceden aman uzak kalsin deyipte cocuk olduktan sonra kaynanasnin dizinin dibinden ayrilmayanlari gördümyerimseniben

14. 28 Nisan 2009
  15. YARENn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    26 yaşındayım canım .ilk başta bende öyle düşünüyodum 1,5 - 2 sene sonra falan diyodum . çalışmıyorumda . eşimde bende çok seviyoruz çocukları . oda istedi . hap kullanıyordum hapı bıraktım bakalım nezaman kalacam hamile.fisfisfisyerimseniben

16. 28 Nisan 2009
  17. YARENn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    o bana surat asarken ben nasıl güler yüz gösteririm . bende öyle seviyormuş gibi davranamıyorum işte.. benım evime geldiğinde ben güler yüz gösteriyorum elimden geleni yapıyorum ama onlara gittiğimizde surat asıp oturuyo . sonrada hergün gelin diyo niye gideyimki ben ona bana surat asana...bide bize hiç yardımları olmadı düğünde.düğünden önce evime çeyiz serdirdi ben istemediğim halde . bunlar soğuttu :uhm:

18. 28 Nisan 2009
  19. YARENn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiç sanmıyorum canım yaaa... benim annemlerde bana yakın oturuyolar onlarla çok farklılar ama gerçekten. bide onun istediği gelin onla birlikte gezmeler gitçekmiş ona misafir gelince bende gitçekmişim hergün onalra gitçkmişiz . benim işim gücüm yok onla gezmeye gitçem onlar eskide kalmış. bi tuhaf yaniia.s:bbo: