bana da yardim ya benim tavrim ne olmalı?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

13 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

merhaba arkadaslar daha önceden sitede hersyei takip ediyordum fakat uye degıldım bugun yardımınıza ıhtıyacım var ben yurtdısında okuyan bir ogrencıyım yalnızım buarada kısacası ne aılem nede arkadaslarım var yanı arkadaslarım var fakat gercek doslarım yanımda degıl ve bu sene aralık ayından berı hayatımın en zor gunlerını yasıyorum
    3 senelık bir ılıskım var tabıkı oda zor gunler yasadıgımın farkında psikologa gidiyorum duzenlı zaman zaman ıyı olsamda henuz tam ıyılesemedım ve erkek arkadasım bana karsı cok ılgısızmıs gıbı gelıor genel olarak ılıskıden degıl ama suanda yasadıgım bır sorunu yazıp
    sizce tavrım ne olmalı dıye sızden ayrdım ıstıyorum
    kendısı suanda turkıyede 2 haftalık bır tatılde ben maddı durumlardan dolayı gıdemedım tatıldede burdayım ve calısmak zorundayım ve ılk kez calısıorum hayatımda buda bılıor ıse gıtmekten nefret edıyorum henuz alısamadım ama zorundayım dun aradım ıse gıdıyorum gıtmeden sesını duyayım dedım ıyı yapmısın dedı kendısıde aılesıyle beraber yemekteymıs vs.. ısten 7 saat snra cıktıgımda aradım gene kske bı arsaydın ısteyken bı mesaj atsaydın sıkıldıgımı bılıorsun dedım ama bısı soleme duymak sıtemıorum dedım sora bıraz kususra bakma ole hıssettırdysem ozru dılerım dedı ben bırazz yumusadım sabah erken kalkması gerektıgı ıcın yatması gerekıordu uyudunmu dıye 1 saat sora mesajh attım henuz uyumamıstı konusmak ıstedım dedım sbh erken kalkmam gerekıor soyle dedı bende bozuldum yok bısı dedım kapadım sabah aramadı bıle ben bıraz once aradım bı arayacak vaktım olmadımı benı dedım suanda ısım var dedı dersteydı daha dogrusu kapadık napıyım sizce arayayımmı
    hem cok uzgunum hem cok sınırlıy yanımda olması gereken bı zaman ama yanımda olsun dıye yalvarıorum resmen
    cok uzun oldu okuyup cevap verenlere sıdmıden tesekkurler

2. 13 Nisan 2009
  3. melisa__

melisa__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hımmm canım seni çok iyi anlıyorum kafan karıştı neden böyle davranıyo benden soğudumu yoksa başka biri mi var orda sendende uzakta şimdi o yüzden onun tedirginliğini yaşıyosun sen,ama için rahat olsun erkek milleti böyle cnm biz bayanlar gibi duygusal değiller biz daha çok duygularımıza göre hareket ederiz ama üsteleme arama bir yada bilemedin iki gün bkele bakalım ,sonra ara neden böylesin,böyle davranmanın sebebi nedir diye sor ama normal sakin konuş çünkü erkekler bunlatılmıya gelmiyorlar maalesef sıkıştırıldıkları an kaçma gereği duyuyolar ama çok takma bence korktuğun bişi deil:)

4. 13 Nisan 2009
  5. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Canımcım sen şu anda öyle hissediyor olabilirsin ama benim burada gördüğüm tek şey, oldukça hassas bir dönemden geçtiği için fazlaca alıngan olmuş genç bir bayan :)

Aslında değişen o değil... sensin... hassas bir dönemden geçtiğin için daha fazla ilgi bekliyorsun o kadar.. yani o yine eski o bana kalırsa. Güzellikle belli etmeye çalış bu ihtiyacını... kızarak, küserek, kapris yaparak değil. Asıl öyle davranırsan uzaklaştırırsın kendinden. Güzel kelimelerle, sevgiyle hissettir, anlat, ona şu aralar eskisinden daha çok ihtiyaç duyduğunu belli et bi şekilde.

Zira erkektir... onlara böyle tane tane anlatmazsan anlamaz onlar :)

6. 13 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

cok tesekkurler cevaplarınız ıcın cok sıkmamaya calısıp derdımı biraz daha sakince anlaatmaya calıscam umarım daha iyi olur hersey
    cok cok sagolun..

8. 15 Nisan 2009
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    bırak o adım atsın yaaa...bu aralar hassas oldğunu bliyo..bi şeklde alttan alması gereken o..daaha çok araması gereken o sen neden arıosnki