Bana da yardımcı olunn :(:(:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ew_perisi tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ew_perisi
  1. ew_perisi

ew_perisi Affeyle Ya Rab!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaklaşık 3 yıl önce internetten biriyle tanıştım. o zaman 16 yaşındaydım daha sağlıklı karar verebilecek yaşta değildim ve veremedim de:KK43: 5-6 ay msn de konuştuktan sonraa yavaş yavaş karşımdaki insanı sevmeye başladım oda beni sevdiğini söylüyordu her saat her dakika onunla konuşmak istiyordum. Neyse bikaç ay sonra yanıma geldi görüştük tabi ben bu arada olanları herkesten sakladım. Çok geçmeden annem öğrendi çok uğraştı bitirmem için ama bitirmedim annemde yasak koymanın bana daha çok hata yaptıracağını düşündü ve konuştuğum kişiyle tanışmak istedi ve tanıştıdaa. Tanıştıktan sonra yine bitirmem için ısrar etti benim için daha çok erken olduğunu söyledi. Bu arada bende liseyi bitirdim üni. kazanamadım ve o yıl tekrar dersaneye başladım. Ama derslerle pek alakam yoktu sürekli evlilik hayalleri kuruyordum sevdiğim insana çok güveniyordum. O bana pek değer vermiyordu bununda farkındaydım ama o benim için çok değerliydi onu gözümde büyütmüştüm deliler gibi aşık olmuştum. Benimle sadece boş zamanlarını değerlendiriyor gibiydi ben kocaelideydim o kayseride okuyordu. Yanıma aylarcaa gelmiyordu sürekli bahaneler buluyordu. Neyse iyi kötü o yılda öyle bitmişti ben yine üni. kazanamamıştım. Ailem okumamı çok istiyordu ısrarla beni yine dersaneye gönderme kararı aldılar ve tekrar dersaneye başladım. Yine bana karşı ilgisiz çok soğuk davranıyordu ama ben direniyorr sürekli onun üstüne düşüyordum beni bırakmaması için elimden gelen her şeyi yapıyordum. Seviyordum hiç bir kötü yanını göremiyordum annem her seferinde beni uyarıyordu ama annemi tersliyor çoğu kez kavga ediyordum. Bir gün dersaneden geldim ve hemen msn girdim baktım biri eklemiş beni, kabul ettim konuşmaya başladık kız bana sevgilisinden bahsediyordu ama sevgilisinden bahsederken de bana resmen sevdiğim insanı anlatıyordu. Meğer o kız benim sevdiğim her şeyden üstün tuttuğum sevgilimin 3.5 yıllık kız arkadaşıymış kızın dediğine göre benimle tanışıncaa onu 2.plana atmış ben aralarına girmişim :KK43: daha neler neler... tabi ben kıza inanmadım hemen kızın anlattıklarını dönüp ona anlattım. Yalanladıı ben seni seviyorum dedii sen benim evleneceğim insansın dedii bendee seviyorum yaa inandım ona öylece bu konuyu kapattım. Aradan bi kaç gün geçti bana mail gelmiş maili bi açtım o kızla sarmaş dolaş bir sürü fotograf :KK43: hayatım karardı dünyayla olan bağlantım kesildi. Günlerce kendime gelemedim ne yemek yedim ne su içtim bi ölü gibi dolaştım ama onu içimden söküp atmayı başardım. Kendimi derslerime verdim. şu an çok şükür üni kazandım. Ama sorunum şu kii o hala beni arıyor msj atıyor mail yolluyor ısrarlaa beni bırakmadığını beni hala çok sevdiğini söylüyor. Hata yaptığını ama beni çok sevdiğini benimle evlenmek istediğini söylüyor. Benimde aklım karışıyor ona karşı sevgi kalmadı içimde ama neden bilmem onun her yalvarışında benim içimden bişeyler kopup gidiyor. Ne yapacağımı bilemiyorum çünkü aynı zamanda da 2aylık yeni bi birlikteliğim var. Napıcam bilemiyorum yaniii mafoldumben bana çok acı çektirdi ama ben onun kadar katı olamıyorum mafoldumben diğer taraftanda bana gerçekten değer veren beni seven yeni erkek arkadaşımı kırmaktan üzmekten korkuyorum

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Aralık 2010
  2. 3 Eylül 2009
  3. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.026
    Ödül Puanları:
    163
    ne güzel uni de kazanmissin bosver salla gitsin sana zarardan baska bisey vermemis bu adam hala onu düsünüyorsun ona kiyamiyorsun öylemi herseyden önemlisi bu adam seni aldatti!!!
    budami seni kendine getirmek icin yeterli bir sebep degil

4. 3 Eylül 2009
  5. minelne

minelne afffettt Allahımm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım hatanın eşiğinden dönmüşsün,1daha aynı hatayı yapma kendini derslerine ver,yaşın küçük daha ne kısmetler gelir gider...

6. 3 Eylül 2009
  7. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    seni haketmemiş boşver canım.kafanı karıştırmasınada izin verme okulunu oku

8. 3 Eylül 2009
  9. busra58

busra58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bi hata yapmışsın bikere aynı hatayı bidaha yapma!üniv kazanmışsın o artık aklına bile gelmeyecek..bide onun sana msj çekmesine mail atmasın aramasına olanak sağlayıp sağlamamak senin elinde olan bişey ve kes artık onla iletişim halinde olmayı inan senin için iyi olmazzz :eek:lmaz: kaydirigubbakcemile

10. 3 Eylül 2009
  11. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    seni aldatmış. Bitti.

12. 3 Eylül 2009
  13. bonibon

bonibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    birakin gecmis gecmiste kalsin. aklinizdan atmayi hatta baska biriyle olmayi basarmissiniz. geriye dönerseniz emin olun yine ayni seyleri yasarsiniz.. evlenseniz bile aldatir sizi. biriyle beraberken gözü disarda olan adam tehlikelidir.

kendinize ne güzel yön cizmissiniz. devam edin. arkaniza da hic bakmayin. bu son yalvarmalari da ciddiye almayin. unutun gitsin ...

14. 3 Eylül 2009
  15. ew_perisi

ew_perisi Affeyle Ya Rab!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında kendimee geldim ama iştee bazen karışıyor işler mafoldumben geceleri rüyama giriyor sabah bi kalkıyorum o gün moralim sıfır:bbo: üzülmemek elimde değil. Galiba ben çok çok çok SAFımmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

16. 3 Eylül 2009
  17. bursasu

bursasu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hikayen tahmin ettiğim gibi sonlanmadı ve buna çok sevindim
    ne güzel kurtulmuşsun annenleri tekrar üzmeye hakkın yok bence sana çok hoşgörülü davranmışlar
    bak burda derdini açan bi arkdaş vardı 1 sene kalmış babasına bile söleyemiyordu babası kesin kararla okula göndermem demiş
    ama senin ailen ısrarla seni derhaneye göndermiş bu zamanda kimin ailesi böle yapıyor paralarını dershanelere saçmışlar hepsi senin için

o şahsın seni tekrardan üzmesine izin verme sakın

18. 3 Eylül 2009
  19. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    zararın neresinden dönersen kardır.bence seninle dalga geçiyor sakın kanma.üniversiteyi okumadan sakın evlenmeyi düşünme sonra kafanı duvardan duvara vurursun ama fayda etmez.örnek ben:KK43:(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.